Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser208992

Guest
Ale jacy wyszczekani.
Najpierw grozili Tajemnicy, że zapraszają na jesieni i pokażą im miejsce w szeregu.
Jak Tajemnica się zgodziła na jesień, to wystartowali w lato he he he
Tchórze
 

DeletedUser208992

Guest
Jakoś tak nie chce mi sie nadrabiać 20 stron twoich wysrywów w każdym możliwym temacie forum.
Rozumiem że standardowo zrobiłeś z mordy dupe, nie powiem zebym był zdziwiony. Kolejny triumf JUTRA, mundoka na deskach

Chciałbym Ci przypomnieć, że Tajemnica zniechęciła mnie do startu, bo okazało się, że nie tylko ja was sprałem. Zatem w zasadzie nie musiałem tego robić kolejny raz.
Ale
Skoro tak bardzo namawialiście, to umówiliśmy się na start jesienią.
Podjąłem wyzwanie, co mi tam, sprać was to przyjemność i banał.
A nawet jakby się nie udało, to w całej rozgrywce i tak jestem z wami na duży plus.

Ale jak to wy macie w zwyczaju, nie dotrzymaliście umowy.
Koalicje łamiecie wszystkie.
Tak samo umowę z FO
Miał być start jesienią, ale ponieważ Tajemnica niewykluczyła, że też wystartuje w tym okresie, to jak zwykle musieliście nie dotrzymać słowa i wystartować latem.
Przypominam, jesień rozpoczyna się 23 września.
Zatem dotrzymajcie słowa i poczekajcie, albo się pucujcie, że wygraliście, bo zrobiliście start przed umówioną datą
 

DeletedUser208992

Guest
Swoją drogą, jednak trzeba przyznać, że Jutro jak zwykle w ogóle kłamało. Bo nawet tu wołają, a Jutro tu nie startuje, tylko jakaś podróba o czym pisał sam Profesor Mondzioł
 

DeletedUser208992

Guest
Mundek dla ciebie to i tak bez większego znaczenia. Co świat dostajesz w trąbe i musisz zaczynać od nowa, a jak się dobrze przyłożysz to nim jesień nadejdzie, zmartwychwstaniesz ze dwa razy.
23 września rozpoczniesz właściwą dla siebie rywalizacje z szarymi oponentami i każdy będzie zadowolony

Czyli nie dość, że Jutro, to nawet podróba Jutra obsrana he he
Słusznie. Wyciągacie wnioski z poprzednich światów
 

DeletedUser208992

Guest
Ależ dzieciaków jednym postem uruchomiłem. A tylko raz zawołałem. Teraz siedzą z telefonami pod ławką he he
 

DeletedUser208992

Guest
*zaczynamy

Za czyny, to będziesz piętnowany tu na forum he he
 

DeletedUser208992

Guest
Co zrobić, gdy zabraknie argumentów? Zawsze można wrzucić jakiś głupkowaty tekst.

Gorzej, jak nawet tam zrobisz błędy ortograficzne xD

HA HA HA HA
 

Deleted User - 8687748

Guest
Black czy masz gotową listę osób niegodziwych, których nie warto brać do plemienia? W sumie przydałaby się też druga. Osób uczciwych i honorowych
 

DeletedUser208992

Guest
Chyba, że moderatorem świata będzie niejaki Brat ani swat, Franek.
Z nim się nie da.
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
I ten awatar,mario na pierwszym planie,klatka jakaś obszerniejsza,większe barki,bardziej kaloryfer widac,cycek bardziej zaokrąglony.A ja gdzies tam w oddali trzymam sobie toporek
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Daba ,no i co teraz byłem w tej Łodzi zapyziałej co twój koleżka coop się pruł. Trb chyba tak się nazywał.

Ale może czegoś nie wiem może są jakieś dwie obornickie i dwa różne orliki.

Gdzie byłeś? No właśnie.
Braniewo nie było mi po drodze ale może i Ciebie spotka zaszczyt :)


Nie mniej jednak fajnie Panie inteligencie że wpadłeś na ten 182, powodzenia :) Bo czeka Cię rewanż
Zamilcz chlopie, odgrażasz sie do chłopa który ma w Ciebie wyjebane…
Atencji szukasz czy co
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
a Ci dalej o bojkach bo jeden drugiemu nie przepuscil offa i stracil przez to 17lekkich kawalerzystow w gierce o konikach
plemiona hooligans
 
Status
Zamknięty.
Do góry