Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
wpadaj smialo
ale musisz odpowiedziec na pytanie Jaki masz stosunek do Black Snowa
jezeli go nienawidzisz,znalazles swoj nowy dom i rodzine przyjacielu
 

drafcioo

Pikinier
Wynik reakcji
9
Dobry Wieczór,

Coś tu śmierdzi , @DABA Dabowski gdzie jesteś Wstawaj i zapraszam na 182 na rewanż :) Tylko się umyj szczurku, nie zapomnij zabrać ze sobą Pacika.


A może porozmawiamy o hucie żelaza.
Dla Wszystkich początkujących proponuję zastosować taktykę budowy huty żelaza , jest niezbędna by zasilić Nasze wsie w pokaźne ilości wojsk jak i monet.
Huta żelaza to nie podważalny priorytet.
Kto też przyjmuje taktykę huty żelaza.

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko ,
Oczywiście z wyłączeniem plemienia Laików @ZRH ,które z honorem to styczności nie miało.

Dobrej nocy Wszystkim i czekam na wpisy o hucie żelaza .
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.096
Dobry Wieczór,

Coś tu śmierdzi , @DABA Dabowski gdzie jesteś Wstawaj i zapraszam na 182 na rewanż :) Tylko się umyj szczurku, nie zapomnij zabrać ze sobą Pacika.


A może porozmawiamy o hucie żelaza.
Dla Wszystkich początkujących proponuję zastosować taktykę budowy huty żelaza , jest niezbędna by zasilić Nasze wsie w pokaźne ilości wojsk jak i monet.
Huta żelaza to nie podważalny priorytet.
Kto też przyjmuje taktykę huty żelaza.

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko ,
Oczywiście z wyłączeniem plemienia Laików @ZRH ,które z honorem to styczności nie miało.

Dobrej nocy Wszystkim i czekam na wpisy o hucie żelaza .
Jak śmiesz wspominać o wielkim dabie dabowskim pachołku
 

Deleted User - 8687748

Guest
W sumie to i tak nie ma znaczenia przy zamknięciu składów. My bad.
Skupiacie się za bardzo na walce z masówkami, a efekt tego jest taki, że masówki i tak sobie ruszają normalnie. (4 człony Jutrzaków)

Zawsze się znajdzie ktoś, kto się wyłamie ze schematu. Poza tym aby masówek nie robili to musieliby je zakazać w regulaminie gry. Jeżeli na 182 świecie będą 2-3 masówki to i tak to będzie wielki sukces xd A Jutro pewnie pochłonie ciężar burdelu organizacyjnego
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.677
Dobry Wieczór,

Coś tu śmierdzi , @DABA Dabowski gdzie jesteś Wstawaj i zapraszam na 182 na rewanż :) Tylko się umyj szczurku, nie zapomnij zabrać ze sobą Pacika.


A może porozmawiamy o hucie żelaza.
Dla Wszystkich początkujących proponuję zastosować taktykę budowy huty żelaza , jest niezbędna by zasilić Nasze wsie w pokaźne ilości wojsk jak i monet.
Huta żelaza to nie podważalny priorytet.
Kto też przyjmuje taktykę huty żelaza.

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko ,
Oczywiście z wyłączeniem plemienia Laików @ZRH ,które z honorem to styczności nie miało.

Dobrej nocy Wszystkim i czekam na wpisy o hucie żelaza .

Huta żelaza to Tobie na łeb spadła i to tak z 14 lat temu gdy się urodziłeś ;>
Idź tam dalej straszyć ludzi za to, że wioseczkę Ci przejęli mięśniaku <boks>

//gdyby Ci tyłek nie pękł to dalej bym nie wiedział, że ktoś taki jak Ty istnieje w tej gierce
a jeszcze śmiesz mnie oznaczać nieudolnie na FO//
 

drafcioo

Pikinier
Wynik reakcji
9
14 lat to kolego mam ale blaszkę grania w tą gierkę (a nawet rok więcej) :) Powiedziałem że mi nie o wioski chodziło, tylko o słowo ktore było;)
Za stary jestem żeby kawałkiem pixeli się przejmować

Ty nie musisz wiedzieć inni wiedza. I na Tym skończę z Tobą dyskusje a na Dabe czekam na 182 ,no chyba że to Ty Galu Anonimie ! :)

Ps: No masz racje coś tam mięśni jest ale więcej techniki i umiejętności mma pod bjj ;)
 

DeletedUser208992

Guest
Ani trochę mnie nie dziwi ze Cię to uraziło Wacek, w końcu gdyby nie PiS i ich socjal nie mógłbyś siedzieć cały dzień na FO xD

Jeśli próbujesz mnie urazić, to niestety nie dasz rady.
Po prostu taki rynsztok mnie nie bawi.
Ty masz 17 lat, jesteś w wieku buntu przeciw jakiejkolwiek władzy - władzy politycznej, władzy rodziców itd.
Stąd podoba Ci się, gdy ktoś ten bunt mocno i wulgarnie wyraża.
Dorośniesz, to Ci przejdzie.

Bo wtedy skupisz się na innych rzeczach, niż na tak obciachowych muzach.
A i dostrzeżesz, że każda partia polityczna ma Cię koło dupy i każda jest warta dokładnie tyle samo. I że bez względu na to jak ten PiS nie jest zły, to nie ma żadnej alternatywy, żadnej.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wacek kurwidło szczeka xd?

A to ciekawe, chlebodawce Jarka obrażać? Jak śmiesz paskudny kłamco i nieudaczniku?!
 

DeletedUser208992

Guest
Cicho, Black przecierpisz a chociaż FO żyje.


Tak nawiasem żeby nie robić bezsensownego dublowania wiadomości czy jak zwał tak zwał.

To nigdy po prostu się tu nie udzielałem.

Trochę ściemniasz z tym nigdy.
Masz 24 posty
 
Status
Zamknięty.
Do góry