Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
Wjadę ze znajomymi na s156 niczym MAKS WERSTAPEN zaraz wjedzie na pole position, ustawienia tępiące grę z darmami na 10 członów zawsze na plus, a urozmaicenia zawsze będą fajne. Dla mnie jeden z lepszych światów ostatnio.

Ciekawe że tylko ludzie pokroju tiketów albo jutra ze 145 narzekają na te ustawienia, hmmmmm.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116

PuchoSzau

Chłop
Wynik reakcji
0
Chciał sobie człowiek wrócić do Plemion i nie może :c! Trzeba w takim razie poczekać jeszcze ze 2-3 miesiące...
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Mam nadzieję że parę ciekawych ekip wystartuje, bo słabo będzie jak wszystkie będą tylko czekały na bez farmy. ;p
Sam dawno nie grałem na ograniczonej albo nieograniczonej na poważnie zbyt długo ale mam nadzieje że tym razem wytrwam.
Do zobaczenia na 156!
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.401
Mam nadzieję że parę ciekawych ekip wystartuje, bo słabo będzie jak wszystkie będą tylko czekały na bez farmy. ;p
Sam dawno nie grałem na ograniczonej albo nieograniczonej na poważnie zbyt długo ale mam nadzieje że tym razem wytrwam.
Do zobaczenia na 156!

Jeśli poczekają na 158 to będzie o wiele ciekawiej. Fajnie jakby Speed tez zawitalo o ile kontynuują projekt. Niby jubileuszowy trwa, a bez farmy wiekszą uwage przykuwają :D Widać gdzie jest najwyższy poziom rozgrywki :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry