Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 155 i 156 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 
Wynik reakcji
2.229
Kmic, Was coś swędzi w tym Supporcie? Co Wy za towar walicie, daliście wszystkie praktycznie ustawienia których ludzie nie lubią, kościoły które jedyne co dodają to współczynnik upierdliwości, bo trzeba przerzucać go między wioskami na bieżąco, ograniczone farmienie na którym absolutnie nikt nie chce grać poza spoceńcami typu Smuteczek i ludźmi którzy targają 40 darm które będą farmić, poziomy rycerza (XD) które nigdy na takich serwerach się nie pojawiały, jakieś twierdze które są wielkim niewypałem i to wszystko wpychacie na świecie który zgodnie z dotychczasowymi zasadami powinien być bezfarmą bezkościołową. Nwm, ja ostatni raz korzystam z zakupionych pp, więcej niczego do tej gry za hajs nie kupię i innym proponuję to samo, bo lecicie w kule z graczami. Wy chcecie żeby w tej grze zniknęli wszyscy jakościowi bezfarmowcy? Bo do tego dążycie dyskryminując bezfarmę, która jest dla Was bardziej dochodowa bo ściąga więcej graczy (nie tylko kont). 154 to farma, ekipy które chciały grać farmę poszły tam.
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.455
dawniej bylo:
bez farmy
farma
bez farmy
ograniczone
itd.

teraz pewnie będzie
bez farmy
farma
ograniczone
itd.

wiec z 1 strony cos dla kazdego ale z 2 strony farma zawsze rusza w postaci swiata z gielda a na swiaty bez farmy zawsze zbiera sie elita polskich plemion
o swiatach z ograniczona farma nic nie powiem bo to jest śmiech na sali szykuje sie kolejny swiat ktory wygra jakas ekipa bez walki tak jak było z S139 (od startu do konca dominacja miśków) czy S131 gdzie dominacja byla głodów. Oba te swiaty zakonczyly aktywna gre szybciej niz ja zaczely. Sam grałem na S139 i po 3 miesiacach juz bylem full warzywem czekajacym na 360 dzien a nie skrocilismy bo nasza szanowna rada postanowila ze bedzie konczyc z innymi plemionami co doporowdzilo ze nie bylo co podbijac i dopiero najwieksi darmiarze podbijali ludzie ktorzy ze wzgledu na sytulacje konczyli lub oddawali sie rozbiorka.
 

Odium

Chłop
Wynik reakcji
21
no i na cholerę to farmienie na obu światach znowu...
trzeba zrobić dłuższą przerwę od tej gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry