Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
184
Bardzo dobre ustawienia widać ewidentny płacz ludzi bez rączek
Popraw mnie jeżeli się mylę ale czy P!Lose i sP!eed które są ekipami ze światów bez farmy nie dominują przypadkiem na s150 który jest z farmą?

Czy to przypadkiem nie pokazuje że to właśnie na farmie grają ludzie bez rączek?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
Popraw mnie jeżeli się mylę ale czy P!Lose i sP!eed które są ekipami ze światów bez farmy nie dominują przypadkiem na s150 który jest z farmą?

Czy to przypadkiem nie pokazuje że to właśnie na farmie grają ludzie bez rączek?
150 jest z farmą tak bardzo jak 156 jest bez farmy
a plose to kolos na glinianych nogach, pierwsi po sin w kolejce do upadku ://
 

Deleted User - 699763317

Guest
mam nadzieje że support poniesie surowe konsekwencje ze strony swoich niemieckich Panów, za to jakie obrzydliwe światy wypuścili. wsadźcie sobie głęboko w swoje bebechy takie nędzne ustawienia. waszym psim obowiązkiem było wypuszczenie świata bez farmy - jak zawsze nawet najprostsze czynności przerastają wasze możliwości. czekam na świat 158, a na takim badziewiu sami sobie grajcie
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Coś w tym jednak jest, że mniejszości zawsze narzekają i są roszczeniowe
Powinieneś się cieszyć, iż chociaż od czasu do czasu dostajesz taki świat, a nie jeszcze narzekasz, bo zaraz ci mogą dać do wiadomości, że takich światów już nie będzie.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Narzuca? xD
Społeczność ma to do siebie że część osób będzie niezadowolonych a część osób dalej lubi sobie pograć na światach z farmieniem.
Tym bardziej że od początku roku było jasne że świat 156 będzie światem z ograniczonym farmieniem. Wystarczyło przeczytać dyskusję po ogłoszeniu ustawień świata 150. Tam zostało wyjaśnione że będą wychodzić 3 typy światów. To że sadzilesże wyjdzie świat bez farmy to jest rezultat Twojej niewiedzy a nie oszustwa supportu

150 to było farmienie ograniczone
152 - nofarm
154 - nieograniczone
156 - ograniczone (według kolejnosci)
158 - nofarm
160 - nieograniczone
itd - oczywiście zakładając że się tendencja nie zmieni

Po to była ta dyskusja i wyjaśnienia aby nikt nie był zaskoczony więc jak ktoś się interesuje gra i tym jaka jest aktualnie polityka prowadzenia gry to zaskoczony tym ustawieniem nie jest.

Mnie osobiście nie pasują te kościoły. Kościoły były na 153 I 152. teraz jest na 156. Uważam że trochę zbyt często pojawia się to rozwiązanie.
Brakuje mi również powrotu do dawnych rozwiązań i mieszania rozwiązań aby światy były ciekawsze.
Przykładowo sądzę że można by wypuszczać światy tak zróżnicowane jak SP przykładowo zwiększając rozmiar wioski początkowej, dodając więcej wiosek barbarzynskich na mapie, wprowadzając regułę zagrody, zwycięstwo poprzez odkrycia bądź osiągnięcie określonej ilości punktów A nie % dominacji przez plemię
lub nawet zastosować niektóre rozwiązania że światów Premium na NoFarmach. Może zastosowanie wieży strażniczej by zmusiło KO to większego wysiłku w rozpisywanie akcji?
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 699763317

Guest
Narzuca? xD
Społeczność ma to do siebie że część osób będzie niezadowolonych a część osób dalej lubi sobie pograć na światach z farmieniem.
Tym bardziej że od początku roku było jasne że świat 156 będzie światem z ograniczonym farmieniem. Wystarczyło przeczytać dyskusję po ogłoszeniu ustawień świata 150. Tam zostało wyjaśnione że będą wychodzić 3 typy światów. To że sadzilesże wyjdzie świat bez farmy to jest rezultat Twojej niewiedzy a nie oszustwa supportu

150 to było farmienie ograniczone
152 - nofarm
154 - nieograniczone
156 - ograniczone (według kolejnosci)
158 - nofarm
160 - nieograniczone
itd - oczywiście zakładając że się tendencja nie zmieni

Po to była ta dyskusja i wyjaśnienia aby nikt nie był zaskoczony więc jak ktoś się interesuje gra i tym jaka jest aktualnie polityka prowadzenia gry to zaskoczony tym ustawieniem nie jest.

Mnie osobiście nie pasują te kościoły. Kościoły były na 153 I 152. teraz jest na 156. Uważam że trochę zbyt często pojawia się to rozwiązanie.
Brakuje mi również powrotu do dawnych rozwiązań i mieszania rozwiązań aby światy były ciekawsze.
Przykładowo sądzę że można by wypuszczać światy tak zróżnicowane jak SP przykładowo zwiększając rozmiar wioski początkowej, dodając więcej wiosek barbarzynskich na mapie, wprowadzając regułę zagrody, zwycięstwo poprzez odkrycia bądź osiągnięcie określonej ilości punktów A nie % dominacji przez plemię
lub nawet zastosować niektóre rozwiązania że światów Premium na NoFarmach. Może zastosowanie wieży strażniczej by zmusiło KO to większego wysiłku w rozpisywanie akcji?
a to wszystko nie zmienia faktu, że support zrobił to na złość graczom, oczyma wyobraźni widzę kmica jak szczerzy się do swojego monitorka po ogłoszeniu światów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
46.371
Miałem już nie grać w plemiona, ale te ustawienia wyglądają bardzo fajnie i na pewno wbiję na s156 choćby z ciekawości, bo naprawdę ustawienia typowo pod skillowe granie, a nie w 15 członów i z milionem darm. Pozdro dla supportu za wsłuchanie się w głos doświadczonych graczy i tworzenie światów o tak ciekawych parametrach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry