Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
fajne ustawienia gdyby nie to, że gram obecnie na s150 to chętnie bym ruszył na którymś


a hejterzy i nieudacznicy i tak będą narzekać na ustawienia, bo nie potrafią grać xDDD ogarniczona farma to najlepsze ustawienia jakie mogą być i każdy wytrawny gracz o tym wie
no tak, bo darmy tyle nie znaczą i taki donio nie może napompować konta a na front nie pójdzie :(
ustawienia dla mnie i tak słabe przez prędkość, ale rozumiem czemu tikety je hejtują
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.411
i tyle ze zbieranych ekip od miesięcy
nikt na tym 1.25 z ograniczonym nie ruszy xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
no tak, bo darmy tyle nie znaczą i taki donio nie może napompować konta a na front nie pójdzie :(
ustawienia dla mnie i tak słabe przez prędkość, ale rozumiem czemu tikety je hejtują

nie rozumiem? jak zarządzam plemieniem to się nie pcham na front i nie pompuje konta xD?

a co do ustawień pewnie ich nawet nie sprawdziłeś, po prostu zobaczyłeś że mi przeszkadzają i do rozmowy przytaczasz mój nick niepotrzebnie tylko po to żeby mi dopiec ^^
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
nie rozumiem? jak zarządzam plemieniem to się nie pcham na front i nie pompuje konta xD?

a co do ustawień pewnie ich nawet nie sprawdziłeś, po prostu zobaczyłeś że mi przeszkadzają i się do rozmowy przyłączasz żeby mi dopiec ^^
no nwm czy to co zaprezentowały tikety można nazwać zarządzaniem

sprawdziłem i pierwszy je tutaj komentowałem bo miałem z kolegami startować :(( ale usunąłem post po przemyśleniu
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.328
Nie ogarniam o czym pitolicie. Bez farmy jest 152 , pewnie 158 tez bedzie. Jakby dali teraz to kto by tam gral? XD
Wiekszosc ogarnietych(tych ktore jeszcze zostaly w tej dziwnej grze) gra albo na 150 albo na 152 wiec by tam nie ruszyly. I bysmy mieli szybki swiat z gownopoziomem.
Bardzo ciekawe sa rycki , przy tym ze czlony sa bardzo male z cofaniem wojska po wyjsciu , ogarniete ekipy beda mogly grac nawet 1vs3 dzieki temu ze beda mieli na cale plemie kilkadziesiat zagrod mobila z predkoscia ck.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
Nie ogarniam o czym pitolicie. Bez farmy jest 152 , pewnie 158 tez bedzie. Jakby dali teraz to kto by tam gral? XD
Wiekszosc ogarnietych(tych ktore jeszcze zostaly w tej dziwnej grze) gra albo na 150 albo na 152 wiec by tam nie ruszyly. I bysmy mieli szybki swiat z gownopoziomem.
Bardzo ciekawe sa rycki , przy tym ze czlony sa bardzo male z cofaniem wojska po wyjsciu , ogarniete ekipy beda mogly grac nawet 1vs3 dzieki temu ze beda mieli na cale plemie kilkadziesiat zagrod mobila z predkoscia ck.
niestety 150 i 152 za mocny dla donia dlatego narzeka :(
 
Wynik reakcji
46.353
Ustawienia fajne jedne z lepszych ostatnio, jedynie prędkość mogłaby być trochę szybsza, ale w sumie może i lepiej, że jest wolny świat. Bo ostatnio światy trwały po rok i było zamykanie w 15 ekip, a przy mniejszej prędkości może dłużej będą trwać coś jak stare światy :)


Tikety to i tak by się skasowały bez względu na to, jakie ustawienia by nie były. Im zawsze coś nie pasuje, więc @kmic nie przejmuj się tymi rozwydrzonymi dziewczynkami- im nigdy nie dogodzisz. A starzy gracze doceniają, że staracie się robić ciekawe światy. Pozdro!
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
no nwm czy to co zaprezentowały tikety można nazwać zarządzaniem

sprawdziłem i pierwszy je tutaj komentowałem bo miałem z kolegami startować :(( ale usunąłem post po przemyśleniu

a co w zarządzeniu ticket przeszkadzało? jeden sojusznik miał krety w radzie to wrogowie znali ich cele, drugi wbił nam kose, trzeci to nie wiedział co chce od życia
a tpk wchodzi ubrana cała na biało i daje 30 zagród do plemienia które było głównie offowe - i tej pomocy nie negowałem nigdy, negowałem za to chęć waszą podpisania pona z marzycielami żeby nam pomóc, ale jak już chodziło o fuzje to 70% dla was <shrug>


niestety 150 i 152 za mocny dla donia dlatego narzeka :(

no nie wiem, tam to mi raczej dobrze idzie?
 
Wynik reakcji
46.353
A jeszcze dawniej było:
farma, farma, farma, farma, farma... i tak 50 razy pod rząd :)

Nie przjemuj się hejterami, światy z ograniczoną farmą są najlepsze z możliwych i im więcej takich tym lepiej. Gdyby nie s150, sam bym chętnie znowu na takim wystartował. A tikety to dziewczynki spłakane, więc im zawsze coś będzie przeszkadzało XD tym bardziej, że czekali pół roku na nowy świat, więc są po prostu sfrustrowani xDDD
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
ja bym @kmic i na pewno nie jestem w tym odosobniony - po prostu chciał się dowiedzieć co ile światów, w jakiej częstotliwości będą startowały światy z bez farmą, która jak sam dobrze zdajesz sobie z tego sprawę ma dosyć spory following na polskich plemionach
przyzwyczajeni byliśmy do co 4 światy bez farmy - 149 farmienie bo zmienialiście tryb światów z giełdą i bez - bez informacji dla graczy
na 152 wrócił świat bez farmy, i teraz 156 jest tym razem z farmieniem - więc jakaś zmiana jest, i chcielibyśmy się dowiedzieć jaka - bo jesteśmy graczami, a wy zmiany robicie dla graczy prawda?
 

Memento123

Miecznik
Wynik reakcji
172
Tikety to i tak by się skasowały bez względu na to, jakie ustawienia by nie były. Im zawsze coś nie pasuje, więc @kmic nie przejmuj się tymi rozwydrzonymi dziewczynkami- im nigdy nie dogodzisz. A starzy gracze doceniają, że staracie się robić ciekawe światy. Pozdro!

panie @KRZYSZTOF III OSTRY ja wiem że pan ma tę moc ale to raczej pan w filmie się wydzierał i wiecznie panu coś nie pasowało
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.234
ja bym @kmic i na pewno nie jestem w tym odosobniony - po prostu chciał się dowiedzieć co ile światów, w jakiej częstotliwości będą startowały światy z bez farmą, która jak sam dobrze zdajesz sobie z tego sprawę ma dosyć spory following na polskich plemionach
przyzwyczajeni byliśmy do co 4 światy bez farmy - 149 farmienie bo zmienialiście tryb światów z giełdą i bez - bez informacji dla graczy
na 152 wrócił świat bez farmy, i teraz 156 jest tym razem z farmieniem - więc jakaś zmiana jest, i chcielibyśmy się dowiedzieć jaka - bo jesteśmy graczami, a wy zmiany robicie dla graczy prawda?
a to nieprawda akurat, największe powodzenia mają światy z farmą (parzyste), to tam gra najwięcej graczy
może spróbujesz? myślę że poziom dla tiketów odpowiedni
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
a to nieprawda akurat, największe powodzenia mają światy z farmą (parzyste), to tam gra najwięcej graczy
może spróbujesz? myślę że poziom dla tiketów odpowiedni
???
przeczytaj jeszcze raz co napisałem
nie napisałem że ma NAJWIĘKSZY FOLLOWING tylko dość duży - widzisz różnice czy zbyt trudna jest to dla ciebie zagwozdka?
znowu się potwierdza to co napisałem, piszesz mój nick i cytujesz tylko po to żeby mi dopiec, bez czytania, po prostu na pałe ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry