Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser188990

Guest
Żartuję, x-knight lubi Smalla więc ja też go lofciam :* Przepraszam.

SkocznyTygrys, nie widzialem;c
 

DeletedUser189455

Guest
czy to Ty który tak się na 101 przechwalał i padł szybciej niż my? :v

Nie przechwalam się.
z całym szacunkiem ale na 101 skonczyłem gre i oddałem wsie, a qrzed tą sytuacją nie było na mnie jak i mojego tribe mocnych xd
 

DeletedUser194624

Guest
umiejętności plemienia: tak. Może by tak wrzucić to na s116;)
 

DeletedUser17701

Guest
Jedyny minus to brak kościołów i dość duży odstęp ms... klin za klinem klin pogania :)
 

DeletedUser192447

Guest
Witam Panie i Panów :) Ktoś mnie na bank kojarzy. Jakieś ekipy ruszają konkretne? Kocioł/Obrzeza? Czekam na informacje, pozdrawiam :)
 

DeletedUser46440

Guest
9 lat człowieka na forum nie było ale nic się nie zmieniło ;) Hektolitry humoru i gróźb aż się łezka w oku z tęsknoty kręci! Może czas wrócić do gry :rolleyes:
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Młode Wilki ruszają w kameralnym składzie pograć sobie na luzie(w końcu tyle czasu jest, sesja... :D) Jak ktoś szuka paczki to zapraszam PW :)
 

ufo13131

Zwiadowca
Wynik reakcji
234
Jak na razie żadna godna uwagi ekipa nie wbiła na wstępne logowanie. Czyżby wszyscy szykowali się na obrzeża ?
 

ufo13131

Zwiadowca
Wynik reakcji
234
Świat 103 i 117 różnią się mega ustawieniami świata. Nie muszę chyba mówić, że również ekipy grające na światach z farmieniem przedstawiają nieco inny poziom od tych , które bez farmy startują od kilku światów. Według mnie ciężko będzie im ponowic wynik ze świata 103.
 

DeletedUser179002

Guest
Świat 103 i 117 różnią się mega ustawieniami świata. Nie muszę chyba mówić, że również ekipy grające na światach z farmieniem przedstawiają nieco inny poziom od tych , które bez farmy startują od kilku światów. Według mnie ciężko będzie im ponowic wynik ze świata 103.

Bardzo dziwnie wyciągnięty wniosek.

Habebis, to Ty Janusz Tracz, czy to nie Ty :D
 

DeletedUser195841

Guest
Jakoś przez 9 lat nie ciągnęło mnie , żeby tutaj zajrzeć , ale nadszedł ten czas ;)

Ktoś rusza i chciałby mnie przygarnąć ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry