Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 117 i 118 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser156739

Guest
Z chęcią zagram w towarzystwie fajnej ekipy na 117,mile widziana gra na dłuższy okres czasu :) Zapraszam do kontaktu na priv.
 

DeletedUser167001

Guest
Ustawienia idealnie pode mnie, jeszcze gdyby morali nie było, to by był cud, miód i orzeszki. Ale nikt nie jest idealny. :D Wbijamy z buta na ś117! Do zobaczenia po starcie :)
 

DeletedUser189724

Guest
Tak ale też nie będzie rotacji w sprawach deffa lub będą one utrudnione.
 

DeletedUser190525

Guest
No to też dobrze. Ograniczenie liczby członów i sojuszy :p
 

DeletedUser195080

Guest
Chyba to przeze mnie są takie ustawienia wysyłania wsparcia, nie ma to jak z kilku kont wypełniać ankietę na plemionach i pisać w każdej co mi nie pasuje, czyli "Plemiona mające więcej niż 2 człony" - doskonały przykład to Ogry na 114 :)

Widzimy się na 117 :D
 

DeletedUser188990

Guest
Dzięki za miły prezent urodzinowy w postaci nowych światów :)

Najniebezpieczniejszy duet świata Sasukee/x-knight się melduje.
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Ciekawe ustawienia, bardzo nietypowe. Chociaż co do tych mam ambiwalentne odczucie to oby więcej takich orginalnych światów ;)
 
Wynik reakcji
2.545
Możliwe, że wystartuję z kilkoma kolegami ze studiów. Gdyby ktoś chciał nas przygarnąć do jakiejś sensownej ekipy, zapraszam pw.

// 117 ofc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry