Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser194879

Guest
Plemię INVADERS również szuka chętnych do wspólnej zabawy na s117! :)
 

DeletedUser134080

Guest
W jakim celu więc porównujesz ilość postów Twoich i Pipi ?

PS. Startuje ktoś z Cyferek z 53 (IIXIII) ? :)
Bo pisał, że jestem przypadkowym użytkownikiem forum, sam mając 6 postów.
To nie było oczywiste?

s117 jest cool
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser195935

Guest
Wow, nie wierzę, że grając w niewinne Plemiona może dojść do takich dramatów.
Skoro tu się takowe odbywają to może uczestnicy tego teatrzyku odpoczną przez ten czas?

W każdym bądź razie ustawienia s117 są całkiem w porządku, więc powodzenia wszystkim, którzy planują grę na tym świecie :)
 

DeletedUser189140

Guest
Młode Wilki ruszają w kameralnym składzie pograć sobie na luzie(w końcu tyle czasu jest, sesja... :D) Jak ktoś szuka paczki to zapraszam PW :)

Znowu stracisz wioskę zupełnym przypadkiem a pozniej kontakt się urwie ?
 

DeletedUser158309

Guest
Świat bez farmy.. Świetna sprawa i dobra wiadomość...

Gdyby ktoś znajomy miał gdzieś miejsce to jestem chętny ;)
 

DeletedUser193587

Guest
Duźo do powiedzenia nie miałem, bo nie piszę pierdół i nie spamuję na forum jak jacyś tam twoi koledzy/koleżanki. Jak się tym chlubisz to współczuję.
Nie oceniam całego świata, tylko posty które tu są na forum w wykonaniu ludzi z s95 i nawiązujące do s95. Nikt tego gówna nie chce czytać poza stronami konfliktu, więc 3ci raz przeczytaj - idźcie z tym shitem na prywatny chat. Bez względu na to, czy to 3 osoby, czy cztery - idźcie wszyscy w pizdu. Dość dogłębnie się wyraziłem?

s117 może być ciekawy.

Dobry przeciwnik wie, gdzie uderzyć, żeby najbardziej zabolało.
Twoja opinia na nasz temat nie bardzo mnie obchodzi, ale widzę, że przypadkiem trafiłam w czuły punkt.
Brawo za atak! Zupełnie się z Tobą zgadzam, że robimy tu 'bydło', taki zresztą był nasz cel, ale słowa, którymi nas przeganiasz, przerosły nawet nas. Szkoda, że nie można już się logować na 95, pasowałbyś jak ulał do towarzystwa.:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry