Świat WWP zamias Ś13

  • Rozpoczynający wątek Juliusz Gajusz Cezar
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ?

  • Jest super !

    Głosy: 243 73,2%
  • Nie !

    Głosy: 52 15,7%
  • Niemam zdania

    Głosy: 37 11,1%

  • W sumie głosujących
    332
Status
Zamknięty.

DeletedUser21886

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

szkoda
ale co to u persow pikinier troche glupio powinny byc unikalne jednostki i zmienic nazwy wszsytki jednostka
 

DeletedUser21930

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

według mnie to dobry pomysł ten świat z nacjami:) ja bym na pewno zagrał:D
 

DeletedUser15441

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Pomysł jest... ThE BesT oczywiście ;) Wszystko jest super, fajne :D Ale byłoby jeszcze lepiej jakbym trafił na NACJE z jakims TOP graczem :cool: Np stwórca pomyslu :p A stwórcą jest oczywiscie Juliusz Gajusz Cezar :cool: Tylko nie piszcie ze sie podlizuje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

fajny pomysł ale to raczej by działało tak jak szybkie bo kilka takich światów na raz to lekka przesada według mnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

pomysł nawet fajny:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

hmm...na pewno by przyciagnelo to sporo graczy,chocby i z ciekawosci:D
jestem na tak mozna by sprobowac zrobic cos takiego,choc teraz wychodzi s13 ulepszony wiec watpie zeby zrealizowano ten pomysl w najblizszym czasie...:rolleyes:
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Hmm, pomysł zarąbisty, trzeba by dociągnąć jakieś małe niedoróbki, zaakceptować nazwy nacji i gramy ;D

Aha, to nie byłoby zamiast 13, tylko zamiast 14 ;p
 

DeletedUser1157

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Jestem na TAK.
Ale żeby to było w formie SP, czyli 10x-30x na miesiąc.
 

DeletedUser18384

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Jestem za, ale pod dwoma warunkami: Świat 13 powstałby mimo to, a to całe "WWP" nie działało by w formie Szybkich, ale byłoby stałym serwerem. Można by też zmniejszyć mapę, bo skoro ma być tylko 20000 graczy, to po co ma być na niej tyle pustkowi?
 

DeletedUser21374

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

super pomysł byłoby dużo ciekawiej chociaż osobiście wolę grać w małym plemieniu z dobrymi graczami :p
 

DeletedUser17834

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

fuj temat nowy Świat jest lepszy niż ten twój polecany.jak chcesz to graj często i też będziesz dobrym graczem. i cię nie przejmą!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Jak wyszyscy wiemy na każdym swiecie jest 1 plemie w którym zjednacza się najlepsi gracze i sumie niema po co grac bo i tak oni będą najlepsi.:)


Tylko z tego co tu przeczytałem to będziemy wybierać plemie na początku...czyli wystarczy że "Ci najlepsi" się umówią i wwalą się do jednego...po zawodach :(

Ale ogólnie to pomysł bardzo mi się podoba :)
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Tylko z tego co tu przeczytałem to będziemy wybierać plemie na początku...czyli wystarczy że "Ci najlepsi" się umówią i wwalą się do jednego...po zawodach :(

Ale ogólnie to pomysł bardzo mi się podoba :)

to zle przeczytales!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

zagłosowałem "Jest Super!" ale pomysł powinien być jeszcze dopracowany bo ogranicza ilość graczy...
 

DeletedUser16005

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

niech wprowadza swiat zchecia Cie przejme kameusz!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

najlepiej by było gdyby nacje były osobno np.
nacja 1 lewy róg i 1/2 kontynentu przerwy do 2 i układało sie zmasowane ataki na jednego gracza i zdobywało się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Po 1 nacje a w nich plemiona , a jeżeli wam i tak za dużo osób w plemieniu to można wprowadzić rody w plemionach .

Po 2 Sprytna ankieta określająca poziom pr0 , 90% odpowiedzi pr0 i można grać , jeżeli mniej to serwer się dla tego gracza zamyka i nie może już więcej podejść do ankiety .

Po 3 Można zmienić nazwy wojsk i budynków . a jak mamy grafika komputerowego to niech popracuje nad wyglądami budynków żeby niemcy zajęli się stawianiem silnika

Po 4 Wojny domowe były , i to często ginęli cezarowie rzymu z rąk senatu więc opcja "Nie atakowanie własnej nacji" odpada

PS : Czy admini czytają forum ?:rolleyes:?:confused:?

PPS : Sami zobaczcie co Niemcy robią z nudów http://des1.die-staemme.de/guest.php?screen=map
 

DeletedUser12146

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Pomysł świetny ale mianowicie mam 2 uwagi ^^

1. Nacja powinna być wybierana losowo żeby w każdej było po równo bo jakby był własny wybór to gracze wybrali by bardziej znane np Sparta i byłaby nierówna walka.

2. Jest ograniczenie co do liczby graczy ale co z tego jak gracze którzy potrafią. grać w czasie startu będą zajęci a n00by czekające co do sekundy na start każdego świata żeby pobudować piedestał i być top1 świata.

Proponuje wprowadzić jakiś rodzaj selekcji :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry