Świat WWP zamias Ś13

  • Rozpoczynający wątek Juliusz Gajusz Cezar
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ?

  • Jest super !

    Głosy: 243 73,2%
  • Nie !

    Głosy: 52 15,7%
  • Niemam zdania

    Głosy: 37 11,1%

  • W sumie głosujących
    332
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Nie ma sensu,tak jak jest teraz - jest dobrze.

Po co jakieś zbędne dodatki typu wojny,nie wojny, może będzie jeszcze Deathmatch? ;<

Albo Team Deathmatch?Albo 1 vs. 1?

Nie.

Edit@

Tak,nagle większość z Was mówi że zwykłe światy to nuda,a jak ma wyjść nowy to spamujecie forum kiedy on będzie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3519

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

mi sie pomysł podoba- przydadzą sie jakieś urozmaicenia, a nie tylko normalne światy, to sie zaczyna robić nudne;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Ciekawy pomysł ale zapomniałeś dodać,że po odpadnięciu z gry (przejmują Twoją wioskę) nie możesz grać od nowa, bo wtedy nie byłoby możliwości zwycięstwa jednej nacji... wtedy nawet to że na początku jest mnóstwo noobów i masówki z czasem by nie miało znaczenia, bo zostaliby sami najlepsi... fajnie byłoby gdyby dało się w jakiś sposób określić zaawansowanie graczy tak żeby były w miarę wyrównane ekipy, ale to już byłby problem

ogólnie pomysł mi się podoba jestem na tak:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Dobry pomysl, niepomyslalem o tym:)
Zaraz uwzglednie to na 1 stronie:)
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Wszystko fajnie, fajnie, tylko że Rzym, Spartę, Ateny czy Kartaginę będą wybierać wszyscy, a o takich Pontyjczykach większość pewnie w życiu nie słyszała. Ja akurat zaliczam się do tych, którzy interesują się historią, więc może oprócz europejskich cywilizacji włączyć nacje azjatyckie (tutaj mamy tylko Persów): Chiny i Indie. Ogólnie pomysł skomentuję tak: pomarzyć zawsze można
 

DeletedUser15493

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu.

Właśnie, gra osadzona w średniowieczu a nie w starożytności... Ale ogólnie pomysł bardzo dobry.
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Edit@

Tak,nagle większość z Was mówi że zwykłe światy to nuda,a jak ma wyjść nowy to spamujecie forum kiedy on będzie....

bo jak jest to sie chce grac:D ale kazdy jak widzisz<prawie> woli taki:p

shalvirn napisał:
Wszystko fajnie, fajnie, tylko że Rzym, Spartę, Ateny czy Kartaginę będą wybierać wszyscy, a o takich Pontyjczykach większość pewnie w życiu nie słyszała. Ja akurat zaliczam się do tych, którzy interesują się historią, więc może oprócz europejskich cywilizacji włączyć nacje azjatyckie (tutaj mamy tylko Persów): Chiny i Indie. Ogólnie pomysł skomentuję tak: pomarzyć zawsze można



napisane jest ze losowo!!
 

DeletedUser20514

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

pomysł świetny!!! chciałem zrobić to samo :D tylko że te plemiona to by miały być
np.
1-POLACY (my)
2-Niemcy
itd.

ale na prawde nie tylko nacje :D :D :D taka wojna światów
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Bardzo dobry pomysł. Podobaja mi sie speedy i ochrona 2 tygodniowa..No:rolleyes:
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Mi się pomysł bardzo podoba ponieważ to by było wreszcie jakieś urozmaicenie plemion, bo teraz to są 3 rodzaje światów, każdy taki sam itd. Głosowałem na TAK:)
 

DeletedUser19935

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Świetny pomysł!:D Oczywiście będzie go trudno wprowadzić w życie, ale warto by było :) Przy 50.000 graczy 18 nacji to mało... ale masówy :eek: 100 nacji/plemion już znacznie lepsze ;) 500 graczy przy takim świecie to w sam raz ido plemienia powinno trafiać się losowo :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

no ale zamiast 13 może niech ten świat będzie zamiast 14 czy 15, bo będziemy pół roku czekali na nowy świat :rolleyes:
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Napisał shalvirn (powinno być Shalvrin!!)
Wszystko fajnie, fajnie, tylko że Rzym, Spartę, Ateny czy Kartaginę będą wybierać wszyscy, a o takich Pontyjczykach większość pewnie w życiu nie słyszała. Ja akurat zaliczam się do tych, którzy interesują się historią, więc może oprócz europejskich cywilizacji włączyć nacje azjatyckie (tutaj mamy tylko Persów): Chiny i Indie. Ogólnie pomysł skomentuję tak: pomarzyć zawsze można


napisane jest ze losowo!!

Że nacje będą wybierane losowo, to już doczytałem, chodziło mi raczej o wydłużenie tej listy. I nie przekręcaj mojego nicka:mad:
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Jak każdy starszy osobnik wie, Grecja była także podzielona na polis... Gdy miała wspólnego wroga, wszystkie plis walczyły razem. Lecz były też zamieszki pomiędzy polis ;],

Oczywiście - Nie tylko grecja musi mieć polis.

Każda nacja miała by prawo do wyznaczenia 10 osób z których każdy by stworzył swoje polis ;],

Te polis mogłyby walczyć między sobą, Ale.
Każda nacja by miała tego jednego, jedynego ( W grecji nie było tej osoby , ale tu nei zaszkodzi tego zrobić ) Któremu te 10 osób musiałby się uporządkować... Bądź, że te 10 osób poprostu robiły tzw. " Naradę " :]
 

DeletedUser4390

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Nawet fajny pomysł,ale czy można byłoby opuszczać takie nacje??? I jak byłoby z forum? Jedno wspólne do nacji?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

wlasnie ja mialem taki pomysł

10k ludzi

10 nacji

10 plemion w nacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

jak sie znalazł jeden co o tym napisał, to wszyscy mówią ze oni to wymyślili wcześniej. Nie zachowujcie sie jak dzieci, bo wam mikolaj prezentu nie przyniesie.
 

DeletedUser17683

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

to ma być nacja, a nie plemię, niektórzy mówią że 20000:10=2000 to będzie masówka. ale to nie ma być plemię jakie znamy z innych światów, lecz zbiór graczy. przepraszam jeśli podobny post już był, ale nie chce mi się szukać
 

DeletedUser15397

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Tak jak pisał Gromek pare stron wcześniej wcale tak dużo pracy tu nie trzeba. Bo urodzinowe szybkie oferowały podobne "wynalazki" jak losowe plemiona i zmianę prędkości gry po upłynięciu określonego czasu. Fakt faktem niby Nacje nie mają być plemionami, ale 200 ludzi w plemieniu to ja dziękuję. Widziałem co się działo na szybkich więc dla tego pomysłu kategoryczne nie.
Poza tym co Wy tak z tymi Niemcami ? Polacy płacą i prawdopodobnie wymagają i dostają to co chcą. Dało się na szybkich ,dało. Dało się postawić Classic, dało. Powstał świat tydzień po s11, powstał. Więc jeżeli tylko Polacy wyrażają zainteresowanie poparte prawdopodobnie gotówką to wszystko można zrobić. Podsumowując, już sam fakt przydzielenia do losowej nacji bez możliwości wyboru ludzi z którymi będę grał uważam, za duży minus, kolejny to ten, że Nacje mają mieć po kilkaset, kilkatysięcy członków. Przecież tego nikt by nigdy nie ogarnął. ;o_O' (Ktoś pisał o możliwości zakładania plemion w ramach jednej Nacji to już brzmi lepiej choć też nie jest do końca fantastyczne). 14 dniowa ochrona też nie bardzo mi się podoba. Bo 14 dni budowania bez możliwości atakowania to chyba potrafi każdego uśpić.
No i jak najbardziej powinna być możliwość atakowania własnej Nacji. Jak mi się coś jeszcze nasunie to może napiszę. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat WWP zamias Ś13

Nowy świat ok, czemu nie. Ja mam propozycje by na planszy pojawił sie hordy barbażyńców :D - które będą upic i będą łupione... cos w stylu wedrownego miastezarządzanego przez serwer... wydaje mi sie ze ni obciązyło by go to nadmiernie. ale za to jakie urozmajcenie... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry