Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.956
@kmic to ustawienie miało być czy jedno zero za dużo?
181 świat
Maksymalny dystans1000 pól

Świat 163 na tych ustawieniach miał np 100, a 154 500, stąd pytanie.
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.647
"- po 60 dniach składy plemion zablokowane (brak możliwości założenia/dołączenia/opuszczenia/wyrzucenia) (ank)
- opcja "Zacznij od nowa" włączona po 30 dniach "

Dzięki @kmic . Troche szkoda że nie mozna zapraszac obok siebie kumpli ale małe kroczki i dojdziemy w końcu do konsensusu
 

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
71
Trochę się nie spodziewałem, że to napiszę, ale 182 ma najlepsze ustawienia jakie widziałem, widać wyraźną chęć walki z masówkami i mulciakami.
Kilka drobiazgów jak bonus bym zmienił, ale to kwestia indywidualnych zachcianek.
Jak polski support przeforsuje na devach dodanie możliwości wyłączenia na wstępnym zapraszanie graczy obok siebie poprzez dodawanie do znajomych/zapraszanie, a umożliwieniu wspólnego startu tylko poprzez bycie w tym samym plemieniu to jest szansa na szlagierowe starcie na 200.
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
"- po 60 dniach składy plemion zablokowane (brak możliwości założenia/dołączenia/opuszczenia/wyrzucenia) (ank)
- opcja "Zacznij od nowa" włączona po 30 dniach "

Dzięki @kmic . Troche szkoda że nie mozna zapraszac obok siebie kumpli ale małe kroczki i dojdziemy w końcu do konsensusu

Chciałeś powiedzieć, że szkoda że nie można zapraszać swoich mulciaków, zaczynać nimi od nowa i zjadać jako barby już na początku gry?..
No cóż, zawsze możesz stworzyć nowe plemię na wstępnym, zaprosić do niego swoich kumpli i wystartować obok nich :p
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Trochę się nie spodziewałem, że to napiszę, ale 182 ma najlepsze ustawienia jakie widziałem, widać wyraźną chęć walki z masówkami i mulciakami.
Kilka drobiazgów jak bonus bym zmienił, ale to kwestia indywidualnych zachcianek.
Jak polski support przeforsuje na devach dodanie możliwości wyłączenia na wstępnym zapraszanie graczy obok siebie poprzez dodawanie do znajomych/zapraszanie, a umożliwieniu wspólnego startu tylko poprzez bycie w tym samym plemieniu to jest szansa na szlagierowe starcie na 200.

Też tak myślę, liczę jednak że na 200 świecie limit osób w plemieniu będzie wynosić ok. 20. + Kościoły+ dużo barb... Może nawet pokuszę się na wystartowanie :)
 

szymoboss

Zwiadowca
Wynik reakcji
455
Który będzie podejmował normalne decyzje, lepiej posłuchać 50 starych wyjadaczy niż 80 świeżaków. Jakby na s181 chcieli wprowadzić blokadę po dwóch miesiącach też by ci nie pasowało.
Aha, czyli chciałbyś żeby support zrobił sobie wianuszek przyzwoitek, których zdanie będzie respektował, a całą resztę będzie miał w dupie?

Jeszcze jakieś genialne pomysły jak do końca uśmiercić tę grę?
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
Chciałeś powiedzieć, że szkoda że nie można zapraszać swoich mulciaków, zaczynać nimi od nowa i zjadać jako barby już na początku gry?..
No cóż, zawsze możesz stworzyć nowe plemię na wstępnym, zaprosić do niego swoich kumpli i wystartować obok nich :p
przygarnął kocioł garnkowi :p weź juz wydupcaj
 

DeletedUser208992

Guest
Panie kmic, przyjacielu, ustawienia super. Ten kościół niepotrzebny, ale ok.

A poza głównym tematem.
Jaka jest szansa na zdelegalizowanie w tej grze plemienia na J?
Czy nie macie jeszcze dość skarg na nich?
Czy nie krwawią wam oczy, gdy widzicie ich haniebne zagrania?
Tę butę?
Tę arogancję?

Przemyśl panie kmic do poduszki te kwestie.
Masz okazję zostać moim bohaterem.
A niewielu ma taką szansę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry