Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
59.447
Akurat na 172 świat też został podzielony 50/50, ale w drugim dniu wojny żółwie skapitulowały, a speed kończyło serwer jedząc darmy i barby po kasacjach.
Dysproporcja pomiędzy stałą i mocną ekipą, a zlepkiem randomów z mapy, okazała się zbyt duża xD
No tak. Świat nie został zakończony przez to, że 60% dogadało się na 40% tylko dlatego, że randomy miały słabych dyplomatów
 

AMOK X LUNDSTRAM

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
Ty coś robisz poza szczekaniem na FO? Odkąd śledzę ten temat to widzę jak się prujesz co chwile, a ponoć nie grasz w Plemiona. Skoro nie grasz a się wypowiadasz to musisz mieć zajebiście nudne życie, ale jutro i tak powrót do szkoły to będziesz miał mniej czasu pajacu.
On jest niepełnosprawny, nie można naśmiewać sie z dziwolągów.
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
492
Ty coś robisz poza szczekaniem na FO? Odkąd śledzę ten temat to widzę jak się prujesz co chwile, a ponoć nie grasz w Plemiona. Skoro nie grasz a się wypowiadasz to musisz mieć zajebiście nudne życie, ale jutro i tak powrót do szkoły to będziesz miał mniej czasu pajacu.
Pracuję i studiuję. Jeśli chodzi o plemiona to z frontowca i darmiarza awansowałem na elitarnego fontowca i teraz będę razem z Black Snowen na pierwszej linii fontu :)

A i nie pisz nic o nudnym życiu jeśli płaczesz tu nad ustawieniami i grasz w jakieś marnej masówce, w której możesz nie trafić do głównego członu po 2msc gry xd
 
Ostatnia edycja:

AMOK X LUNDSTRAM

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
@kmic pisałem do ciebie wiadomość na PW, ale dalej nie mam odpowiedzi sądzę ze masz spam dlatego nie otrzymałem informacji zwrotnej :) Postanowiłem napisać tutaj.

Bardzo proszę o informacje na temat wyboru kierunku po wstępnym logowaniu np jeśli gracz będzie chciał wystartować 2-3 dni po starcie to czy będzie miał taką możliwość?
View attachment 40725


Pytam ponieważ, nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
@kmic podbijam.
 

Niverson

Chłop
Wynik reakcji
4
182 Limit członków plemienia i brak możliwości jego zmiany. Brak ataków na członków plemienia - wgl zbierają się jakieś ekipy???
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
@kmic pisałem do ciebie wiadomość na PW, ale dalej nie mam odpowiedzi sądzę ze masz spam dlatego nie otrzymałem informacji zwrotnej :) Postanowiłem napisać tutaj.

Bardzo proszę o informacje na temat wyboru kierunku po wstępnym logowaniu np jeśli gracz będzie chciał wystartować 2-3 dni po starcie to czy będzie miał taką możliwość?

Pytam ponieważ, nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

Od paru już lat nie ma na początku gry takiego czegoś jak "wybór kierunku". Ten mechanizm jest realizowany poprzez przedmiot do przenosin. A jego brak oznacza, że nie będzie możliwości wybrania kierunku świata przy starcie.
 
Wynik reakcji
356
Niesamowity płacz największych plemion, zamiast podzielić 200-300 osobowe składy na pojedyncze setki (ze 100 myślę, że w 2 miesiące da się zredukować do 60tki) nadal pchają swoją wizję zalania świata masówką. Szkoda, że nie widzą jak bardzo by ten świat zyskał chociażby na takim sztucznym podziale ekip. Bardziej zaawansowana dyplomacja (być może nawet kosy jeden człon w drugi) i większa niepewność co do wygranej.
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Niesamowity płacz największych plemion, zamiast podzielić 200-300 osobowe składy na pojedyncze setki (ze 100 myślę, że w 2 miesiące da się zredukować do 60tki) nadal pchają swoją wizję zalania świata masówką. Szkoda, że nie widzą jak bardzo by ten świat zyskał chociażby na takim sztucznym podziale ekip. Bardziej zaawansowana dyplomacja (być może nawet kosy jeden człon w drugi) i większa niepewność co do wygranej.
Narzekasz na to a sam grasz w masowkach xd ostatnio pewniaczki w szczytowym momencie z 400 graczy a teraz na zbiórce jutra jesteś...
 
Status
Zamknięty.
Do góry