Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
366
ŻYCIE
CZASEM

Czaisz że minęło kilkanaście lat od tego momentu? Rozumiesz, że plemiona są dzisiaj niszowe przez to że ludzie pod względem innych gier mają nieskończone możliwości, często takich które nie wymagają od ciebie tego że trzeba je traktować jako pracę? Myślisz, że plemiona są jedyną taką grą która miała hype a potem powoli gracze odchodzili?
Plemiona miały swój moment w słońcu, dzięki temu że na naszym rynku była to jedna z pierwszych gier gdzie mogłeś zagrać sobie ze znajomym, prowadzić z nim konwersacje na forum i poznawać inne osoby, była też ciekawą nowością względem strategii internetowych - wszystko dostepne w przeglądarce - dzisiaj jest to norma. Dodatkowo gracze są dużo DUZO lepsi niż za tamtych czasów z więc i gra pochłania masę czasu, niedostepnego dla wielu osob
Boomerzy powinni mieć zakaz na fo, autentycznie, wracacie romantycznie do światów 1-30 totalnie ignorując wszystko dookoła was
Wkurwia mnie szczawiu to twoje pitolenie o boomerach. Skąd wiesz jacy gracze wtedy grali, z opowieści kapitana bomby? I jakie mieli zdolności. Masz teraz mechanikę robota, wszędzie red guziczki na jeden mały paluszek a wypowiadasz się o dawnych światach. Spierdalaj do piaskownicy i ucz się życia zoomerze.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Wkurwia mnie szczawiu to twoje pitolenie o boomerach. Skąd wiesz jacy gracze wtedy grali, z opowieści kapitana bomby? I jakie mieli zdolności. Masz teraz mechanikę robota, wszędzie red guziczki na jeden mały paluszek a wypowiadasz się o dawnych światach. Spierdalaj do piaskownicy i ucz się życia zoomerze.
a widzisz mój podpis, czy tak będziesz pierdolić o niczym?
 
Wynik reakcji
366
Jebnij większe to może się doszukam. Walnij sobie NNN wrócisz wtedy może do DDD.
Ty przestaniesz jęczeć, ja odpuszczę. Deal?
 

AMOK X LUNDSTRAM

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.168
@kmic pisałem do ciebie wiadomość na PW, ale dalej nie mam odpowiedzi sądzę ze masz spam dlatego nie otrzymałem informacji zwrotnej :) Postanowiłem napisać tutaj.

Bardzo proszę o informacje na temat wyboru kierunku po wstępnym logowaniu np jeśli gracz będzie chciał wystartować 2-3 dni po starcie to czy będzie miał taką możliwość?
1661926872337.png


Pytam ponieważ, nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

eselufox

Chłop
Wynik reakcji
15
@kmic pisałem do ciebie wiadomość na PW, ale dalej nie mam odpowiedzi sądzę ze masz spam dlatego nie otrzymałem informacji zwrotnej :) Postanowiłem napisać tutaj.

Bardzo proszę o informacje na temat wyboru kierunku po wstępnym logowaniu np jeśli gracz będzie chciał wystartować 2-3 dni po starcie to czy będzie miał taką możliwość?
View attachment 40725


Pytam ponieważ, nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
Podbijam☺️
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
@kmic super decyzje podjęliście z tym 60 osób 80% dominacji i 60dni blokady, naprawdę kur*a super. W ciągu dwóch miesięcy trzeba wybierać kto zasili główny skład? Wy jesteście poważni? Na s177 minęły prawie 4 miesiące i dalej nic nie wiadomo a wy po dwóch chcecie robić finalne składy, puknijcie się czasem w głowę... Lata mijają a tutaj nic się nie zmienia, jak bardzo denny był support plemion, tak bardzo denny pozostał.
 

AMOK X LUNDSTRAM

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.168
@kmic super decyzje podjęliście z tym 60 osób 80% dominacji i 60dni blokady, naprawdę kur*a super. W ciągu dwóch miesięcy trzeba wybierać kto zasili główny skład? Wy jesteście poważni? Na s177 minęły prawie 4 miesiące i dalej nic nie wiadomo a wy po dwóch chcecie robić finalne składy, puknijcie się czasem w głowę... Lata mijają a tutaj nic się nie zmienia, jak bardzo denny był support plemion, tak bardzo denny pozostał.
to sie nazywa demokracja :)
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
No i tam BET i Pewniaczki chyba byli w sojuszu także szacunek za decyzje o 1v1 na koniec świata!
No 174 też miał stały element układanki czyli koalicja na pół świata i patrzcie jacy jesteśmy wygrani, ale przynajmniej się bić postanowili na koniec tak dla odmiany - czyli zabić rywalizację pomiędzy początkowym a ostatnim etapem gry, ale sobie na koniec trochę rozrywki i wyzwania zostawić xd
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
492
@kmic super decyzje podjęliście z tym 60 osób 80% dominacji i 60dni blokady, naprawdę kur*a super. W ciągu dwóch miesięcy trzeba wybierać kto zasili główny skład? Wy jesteście poważni? Na s177 minęły prawie 4 miesiące i dalej nic nie wiadomo a wy po dwóch chcecie robić finalne składy, puknijcie się czasem w głowę... Lata mijają a tutaj nic się nie zmienia, jak bardzo denny był support plemion, tak bardzo denny pozostał.

Boisz się, że koledzy się na Ciebie wypną, bo jesteś słabiaczkiem, który robi tylko za sztuczną masę czy co? xddd
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
Boisz się, że koledzy się na Ciebie wypną, bo jesteś słabiaczkiem, który robi tylko za sztuczną masę czy co? xddd

Ty coś robisz poza szczekaniem na FO? Odkąd śledzę ten temat to widzę jak się prujesz co chwile, a ponoć nie grasz w Plemiona. Skoro nie grasz a się wypowiadasz to musisz mieć zajebiście nudne życie, ale jutro i tak powrót do szkoły to będziesz miał mniej czasu pajacu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry