Świat 176 - dyskusja nad parametrami + głosowania

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Ostatnia edycja:

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Jakby zrobili wsparcie w jednym plemieniu to znacznie by ograniczyli pomaganie i by było fajnie dla tych co wchodzą na 1 plemię pograć.
Jak dla mnie 200 osób w plemieniu i możliwość zmiany plemienia co 6 miesięcy (oczywiście np. wykluczyć 1 miesiąc).
Wtedy może do gry wróciliby starzy gracze i możliwe, że coś by się działo, a nie wbicie na 10 plemion i ciśnięcie 1 plemienia.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
119
Sens tych ankiet żaden, chyba że ktoś lubi nolifić na nieograniczonym farmieniu i prędkości 2.0. No albo kmic nie weźmie wszystkich opcji pod uwagę czyli dalej sens ankiet znikomy :cool:
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
Jakby zrobili wsparcie w jednym plemieniu to znacznie by ograniczyli pomaganie i by było fajnie dla tych co wchodzą na 1 plemię pograć.
Jak dla mnie 200 osób w plemieniu i możliwość zmiany plemienia co 6 miesięcy (oczywiście np. wykluczyć 1 miesiąc).
Wtedy może do gry wróciliby starzy gracze i możliwe, że coś by się działo, a nie wbicie na 10 plemion i ciśnięcie 1 plemienia.
Nie zesraj się! Obudź sie
 

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
216
Limit osób w plemieniu: ponad 40 wynik 87%

kmic przy ogłoszeniu nowego świata:
Limit osób 35, oraz zakaz opuszczania plemienia po 90 dniach serwera

Nie zdziwiłbym się nawet XDD
 

O00O

Chłop
Wynik reakcji
14
a co z wolnym przesylem surowcow? zeby jaj nie bylo jak na 174 ze najpierw jest od x dnia, zostaje wlaczone a pozniej jest zmiana ustawien swiata ("naprawa bledu" po ponad miesiacu trwania swiata) i brak mozliwosci wolnego przesylu
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Ankietę zrobili? Czyżby zbliżała się apokalipsa? xD

Powaga co się stało, że aż ankietę dali? Czyżby sprawdzali, na jakich ustawieniach ludzie będą najchętniej grać i jak okażę się, że na nawet na takich, jakie sami sobie wybrali będzie mało ludzi to w końcu usuną te obrzydliwe światy bez giełdy? ;p Jak tak to +1 panie kmic
 
Wynik reakcji
8
Szczerze mówiąc Panie Kmic.. W imieniu swoim jak i starych graczy podam Ci mój pomysł. Nie będę się rozpisywał na każdy parametr, ale skupię się na tych które mnie najmocniej interesują. Panowie i Panie oto one

świat 175/176
farmienie: bez ograniczeń - brak zbieractwa
rycerz: 1 z przedmiotami w starym dobrym stylu. no kurka rurka kto z was się nie modlił o Lance albo Topór haha albo o ogień x10 do obrony :D
rozwój barbek oraz osad do hmm 2000 pkt, ale większe się nie burzą !
osady tutaj debata ludzi które, te co dają 10% kopa czy te co dają 33% kopa. Mnie osobiście zadowoli +10% do każdego rodzaju osady oprócz tej z surowcami ( tutaj 30% :D)
limit członków plemienia - od 70 do 80
wstępne logowanie, ale bez możliwości przenosin ( i tutaj już musi się support postarać o to aby w każdym kwadraciku 9x9 było max 15 graczy a nie, że w jednym jest 20 a w drugim obok 9... ) rozłożenie równomierne. a nie, że w centrum 15 plemion a na obrzeżach po 1 co np 4h grubym a pomiędzy gracze nowi lub niezrzeszeni !
giełda - brak
funkcje premium: tak ( kiedyś przed giełdą grało się lepiej i nawet zwykły Kowalski mógł sobie kupić 1500 pp na skracanie czasu budowy lub obniżkę kosztów ) warunek - jedyny budynek, którego nie możesz ruszyć czasowo, to mur, ale dołożyłbym do tego jeszcze kuźnię i eko żeby było zabawniej i równiej wobec każdego )
przesył surowców: oferty 1:1
wsparcie: do członków plemienia, ale musisz być w tym plemieniu 24h aby je uzyskać/przyjąć!
Flagi: aktywne. skończy się kozaczenie typu nowe konto i opieka i jestem extra gość :D wyobraźcie sobie nowy świat 2.0 i wasze Flagi :D ołłł yeeeee :D
i na sam koniec meritum mojego postu!
Wydarzenia/gry za pp aby sobie odpalić jakiś zacny dopalacz do wioski
każdy świat powinien je otrzymywać. dzięki temu zwróci się InnoGames brak giełdy. Niestety i tutaj bym wprowadził ograniczenia aby gra była równa. na cały event każdy może wydać 2000 pkt premium oprócz wiadomo darmowych losowań. nie może być tak, że gracz X który pracuje w jakiejś fabryce za marne grosze i ledwo go stać na zakup tylko konta premium ma rywalizować ze mną, który też pracuje w fabryce, ale za3x większe pieniądze, bo sobie wyjechałem za granicę.. )

Kończąc moją wypowiedź Kmic pomyśl o tym choćby przez chwilę oraz stwórz 2 identyczne światy, ale 1 z prędkością 1.0( farmienie) a drugi z 2.0(bez farmienia)

a teraz co do ankiety.. może się nie znam, ale przy opcji budynków powinna być możliwość zaznaczenia 3 opcji. kościół, twierdza i wieża. może coś fajnego by z tych odpowiedzi wynikło

pozdrawiam
 

DYKTA

Chłop
Wynik reakcji
0
Poszukuje osoby która w skorocie wytłumaczy mi jak szybko farmic .. bo zawsze gram bez farmy
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Ja też bym wywalił światy bez giełdy. To obrzydliwe, żeby w dzisiejszych czasach nie można było sobie czegoś kupić. W ogóle to zaraz po starcie świata powinna odbyć się licytacja i które plemię wypiertoli na niej najwięcej pp wygrywa. To jest przyszłość gejmingu, a nie kombinowanie, myślenie, planowanie i inne sraty taty.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Albo taki pomysł... Za absurdalną liczbę pp można kupić zaklęcie "armageddon", do jednorazowego użytku. Kupujesz, wskazujesz wioskę gracza który cię niepokoi szybkim rozwojem i ciach... zamiast jego wiochy zostaje dziura w serwerze. Ale żeby nie było za łatwo, rozpiertaczony gracz ma 24 h, na kupienie zaklęcia "zwierciadło". Odbija ona armageddon i kieruje na gracza który go użył na nas. Ale znowu on ma 24 h na odbicie zaklęcia. Wygrywa ten który ma lepszą zdolność kredytową i tak powinno być, a nie jakieś lelum polelum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry