Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
123
Nie tylko oni, w sensie "pomijając", bo interesowało mnie tylko moje podwórko, a Ci drudzy właśnie przez jedną noc stwierdzili, że może tej nocy zmienia sobie od tak mapę

... I się nie znam na Waszych dzurach i nie chce, to zupełnie inny tok rozumowania :)
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Ej, pany
widzieliście?
Jakieś plemię powstało, podajże ZON
no 60 multi kont, takie same konta.. mówie Wam, śmieszna sprawa
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.697
Jestes niesamowicie zakompleksiony;)
I dalej nie mozesz przebolec ze Cie tyle razy upokorzylem widzę xDD
Zrob jeszcze ze 4 takie plemiona, walnij 50 postow płaczącej ameby to moze dojdziesz do siebie hehehe

Zmien sobie jeszcze nick na smuteczekk a potem wklej staty i napisz ze gram jak łajza xD
No tak zafascynowanego pionka to jeszcze nie spotkalem.
Pochlebiasz mi:)
Ty mnie upokorzyłeś? Ciągle czekam aż to zrobisz wklejając mi post w którym rzekomo piszę, że kto gra bez darm ten nie szanuje rodziny XD czekam czekam, spróbuj mnie w końcu wyjaśnić na poważnie, bo na razie to kłamstwa tylko piszesz :) jeszcze Ci pogrubiłem kolejne tutaj :) (jak nie pogrubiłem to chodzi o pierwsze dwa zdania, nie widzę z telefonu czy działa)
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
337
Bedziecie mieli okazje wykazac sie po zapowiedziach miskow na temat zjechania P xD

Kto kiedykolwiek pisał że pojedziemy P! czy jakiekolwiek inne plemię? :D
My po prostu będziemy grali swoje jak coś ugramy to super jak nie no to trudno.
Gramy dla zabawy nie po to by coś komuś udowodnić, kogoś pojechać lub za wszelką cenę wygrać. Nazbieraliśmy całkiem fajną ekipę więc jestem dobrej myśli :D
Czas pokaże co z tego wyjdzie.
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
337
To było tylko i wyłącznie dla chwilowego pośmiania się i ja zmieniłem nazwę na jakieś 30 min z tego co pamiętam ;)
Podpis wyglądał: Misiaczka #150 #Wp... dla SP!EED albo od :D
Sam dobrze powinieneś wiedzieć że bardzo szanuję SPEED jak i Ciebie.

Bardzo chciałem z wami pograć niestety startowaliście ostatnio na takich światach że nie mogłem z wami grać dłużej niż miesiąc poprzez brak czasu. 133 przez special, a 147 przez życie prywatne.

EDIT: Zresztą np na 119 grało u nas bardzo dużo graczy speed tak samo jak u Was na 133 było sporo Miśków z 119 czy 125 ;D
 
Ostatnia edycja:

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Super ustawienia(nieironicznie). Ci, którzy narzekają to typowe polaczki narzekajace na wszystko. Szkoda, że jestem już dojrzałym człowiekiem i nwm czy będzie zapał do gry
E tam, poklikasz sobie, najwyżej rzucisz kontem jak zobaczysz parę fejkow i jakiegoś ofa bo obrona to nie zajęcie dla dojrzałych ludzi (nieironicznie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry