Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser180750

Guest
Że Ty jesteś w stanie użyć w jednym zdaniu słów "ban" i "hipokryzja" :)
Przecież tyle razy co na 137 zbanowany byłeś to aż napisałem ticketa z zapytaniem ile jeszcze razy musisz mieć bloka żeby konto usunęłi, ogarnij się troche :)
Chłopie, ale się dowaliłeś s137, przecież ja tam wtedy nie grałem na koncie jak się zaczęła ta fala banów, po prostu o było skutkiem dobrania złego coopa. Ja w swojej karierze, nie dostałem żadnego bana z mojej winy, zawsze to było, albo przez copa który latał po kontach i leciało za ip, albo za skrypty na fejki, tak zwaną fejk machine. Graj swoje, bo jak na razie to jeden i ten sam świat przypominasz z dziesiątek światów na których grałem.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Właśnie...propo smutka....na 77 grali jako kocury.
Mieli sojusz z espada i może z retbull, ale tego nie jestem pewny, bo pamięć nie ta.
Fakt że grali w +/- 15 osób, ale jednak :)
Ta sama espada, która po podpisaniu trójporozumienia stwierdziła że układ jest słaby, więc plemię rozwiązali i zrekrutowali wszystkich od nowa, nazwę zmienili więc układ nieaktualny...prościej było zmienić nazwę :D

Jak podejście smutka do gry lubię, tzn w małym gronie...tak niech skończy bredzić jaki to święty, bo z tymi swoimi stulejarzami nie raz się dogadywał :D

Jak ktoś chce zgrywać świętego, to niech taki będzie...a nie kiedy to wygodne.

Nie mielismy sojuszu ani z RetBul ani z espadą. Nie wiem skąd takie info.
Dalsza część wywodu staje się nonsensowna. Nie wiem skąd ta ciągła potrzeba jakis dziwnych imputacji.
Męczy mnie to juz. Po co?

Więc najpierw moze ustal, zapytaj graczy espady, retbul, dowiedz się a poźniej sprostuj, tak powinienes zrobic.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Ja dalej czekam na obiecane 1k krzyży na REGNO I MATEKSZONA.
PIszesz o eargornie, a chyba zapomniałeś że twój dowódca dostał kasację konta za podwójne multikonto? Trzeba Ci o tym przypomnieć, więc mi tu nie gadaj, że tylko po jednej stronie to było.

Tylko czy Zaqu się tutaj wypowiada i hejtuje innych o bany ? Blokady były zarówno po jednej i drugiej stronie, nie mam zamiaru się z tym spierać nawet bo po co

Widze że teraz co post to się będziesz czepiał że skończyłem. Bulwa Ty grasz z ekipą z którą grałeś przez ostatnich pare lat, ja przeważnie trafiam do ekip "klejonych" przed samym startem. Gdy dołaczyłem do Tech byłem zwykłym grajkiem i mogłem zająć się tylko grą. Przypomnij sobie ile miałem do ogarniania przed tym jak skończyłem. Praktycznie całe plemie (ba większość koalicji bo Legend to już był warzywniak) na mojej i Nupka głowie, gdzie oni grali we 2 więc mogli w miare normalnie funkcjonować w realu. Ja mam swoją firme i serio mam co robić w wolnym czasie. jak widze że się sypie i nie ma z kim grać to nie będę zawalał sobie życia żeby komuś coś udowodnić w wirtualnej gierce. Np w APK jak widziałem że jest sporo chętnych do gry i co najważniejsze ludzie się nie wykruszają czy marudziłem że cały front ze SPeed przez pare miesięcy był praktycznie tylko na mojej głowie ? Po prostu mogłem się zająć tylko grą, bo była mega zgrana rada która potrafiła dobrze rozłożyć obowiązki na kilka / kilkanaście osób dzięki czemu nikogo nie męczyły organizacyjne sprawy. W Tech tego zabrakło, trudno.

Przedstawiłem Ci swój punkt widzenia, nie mam zamiaru się dalej dochodzić, myśl tam sobie co chcesz.

Chłopie, ale się dowaliłeś s137, przecież ja tam wtedy nie grałem na koncie jak się zaczęła ta fala banów, po prostu o było skutkiem dobrania złego coopa. Ja w swojej karierze, nie dostałem żadnego bana z mojej winy, zawsze to było, albo przez copa który latał po kontach i leciało za ip, albo za skrypty na fejki, tak zwaną fejk machine. Graj swoje, bo jak na razie to jeden i ten sam świat przypominasz z dziesiątek światów na których grałem.

Twoje konto - Twoja odpowiedzialnosć.
Kogo obchodzi komu dajesz hasło? Koledze, wujkowi czy kotowi Jarka
Skoro dajesz komuś dostęp do konta to odpowiadasz za nie tak samo jak na początku. SKoro nie ty grałeś to jaki problem zmienić nick?
 

DeletedUser180750

Guest
Twoje konto - Twoja odpowiedzialnosć.
Kogo obchodzi komu dajesz hasło? Koledze, wujkowi czy kotowi Jarka
Skoro dajesz komuś dostęp do konta to odpowiadasz za nie tak samo jak na początku. SKoro nie ty grałeś to jaki problem zmienić nick?
Ale po co miałem zmieniać nick skoro grałem z coopem od nas na moim, zgadzam się, że moja odpowiedzialność, ale coś zrobić, od s150 już nie będę grał na eragonie, wskakuje na coopa do Ataturka. Jednak nie mam już na tyle czasu co kiedyś, a ten świat zapowiada się zachęcająco, mam nadzieję, że sp!eed wygra :D
 

DeletedUser199409

Guest
Dzień dobry
Podzieli się jakaś dobra duszyczka schematami budowy? Nie chodzi mi o jakieś szczegóły, ale np. na której misji skończyć, i jakie proporcje trzymać w eko. Byłbym wdzięczny :) Priv
 

DeletedUser180750

Guest
Dzień dobry
Podzieli się jakaś dobra duszyczka schematami budowy? Nie chodzi mi o jakieś szczegóły, ale np. na której misji skończyć, i jakie proporcje trzymać w eko. Byłbym wdzięczny :) Priv
Łap ziomku, FO nie gryzie ;)
 

DeletedUser199409

Guest
Łap ziomku, FO nie gryzie ;)

Nie wiedziałem czy aktualne
Dzięki wielkie :)
 

DeletedUser180750

Guest
Nie wiedziałem czy aktualne :p
a jakby nie patrzeć to jednak świat z ograniczonym farmieniem, wiem małe ale zawsze może coś się zmienić.
Dzięki :)
Zasada jest ta sama, pamiętaj tylko by śledzić okolicę, bo na jubileuszowych startuje dużo graczy, więc jeśli nie będziesz miał w okolicy za dużo barbarek to bez sensu ślepo się pchać w lk, skoro można farmić 2 piki 2 miecz, a lepiej jest polecieć w eko. Wszystko masz tam ładnie opisane, więc jeśli nie masz dużego doświadczenia w grze, to kieruj się tylko wiedzą z poradnika, a wierz mi, że nie zostaniesz w tyle. :)
 

Deleted User - 698265391

Guest
A też coś zrobiłem w sprawie reklamy w sumie ;p
 

DeletedUser180750

Guest
A też coś zrobiłem w sprawie reklamy w sumie ;p
Dobrze, będzie więcej darm :D
 

DeletedUser198884

Guest
Mógłby, ktoś zrobi rozpiskę "młodych wilków", bo nie wiem kogo się bać?
 
Wynik reakcji
123
Wie ktoś może czy Berety zakończyły już swoją przygodę jako ekipa czy to po prostu aż do czasu? Część graczy od nich wciąż gra, ale FZ nie widziałem już dawno
 

DeletedUser180750

Guest
Ten poradnik nie jest przypadkiem na nieco wyższą prędkość? 1,2 to prawie jak swiat z farma
O kurde, kogo ja tu widzę, HGH startuje w ekipie na s150? Poradnik będzie aktualny, bo weź pod uwagę ilość graczy jaka wystartuje na tym świecie :) Przynajmniej tak myślę, ja i tak będę budować według swojej intuicji i sytuacji na mapie. Chociaż totalnie nie potrafię grać na światach z farmą, bo grają na nich tylko warzywa, ale obecna sytuacja mnie do tego zmusiła...
 

DeletedUser180750

Guest
Że co xdd ?? co prawda chciałem do was pisać jeśli by mnie Smuteczek nie wziął ,ale teraz nawet po patrząc na ustwienia wolałbym solo zagrać na obrzeżach niż iść do waszej masówki xD
Bo ekipa smuteczka to nie masówka xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry