Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

zielonias

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.521
Gdybym Nie Cisnal po Was od kilkunastu światów tylko lizal Wam dupy jak niektórzy to też bym pewnie grał u Was, ale mam znacznie większe ambicje . Zamiast grać z " najlepszymi " wolę się z nimi bić. ;)

Nawet jakby



Hehe piszesz to tak jakby każdy inny kto grał przeciwko Speed nic nie robił tylko Ty fantastyczny dzielny zielonias bił się heroicznie ze Speed i w nagrode otrzymał Zapro do nich.. litości... :) jakby to był jakiś wyznacznik fajnosci xd
Ja jakoś na s133 na do miałem spiny że speed i nie widzę tu żadnego wyznacznika do tego :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.379
Meff, to pisanie o tym co bylo, czego się łachy wypierają. I dotyczy dotychczasowej gry a nie przyszlej.
Nie popadaj w absurdy.
Damy czas i z chęcią zobaczymy czy te łebki wybiją sie ponad gownogrę i zaczną grać z godnością do czego ich, i nie tylko regularnie namawiam.

Kanarinios, załapales juz ten Twoj ostatni wyglup? Bo w sumie nie napisales ze juz wieszo co chodzi..
Czy dalej kminisz?:p

"Ekipom" jak juz.
Napisalbym ze powinienes sie domyslec skąd. Ale Tobie to chyba nie grozi xDD

Chyba ze łyknąłes wersje ze nikt mnie nie zna. Moze to i lepiej.

Jestem uposledzony nie na punkcie ego, bo ja o sobie nie pisze, nawet nie wiesz na jakich sw gralem bo nie mam pod spodem 17x top 1 itd.. co Ci powinno dac do myslenia..
Aa zapomnialem ze to Twoja niezbyt mocna strona.
Jestem uposledzony na punkcie forumowych pieniaczy, gry z podkulonym ogonem i braku charakteru. To prawda. Tyram bezwzglednie. Tępię bez litosci.

Rozmawialiscie. I trochę przyps ze sie lepiej orientuje od Ciebie. Lol


No nie wiem, ale pisales sam o tych 17 topkach a nie ja wiec cos chyba w tym jest?
To byl niestety twój wygłup i bulwa musiał Ci az napisać, ze chodzilo o Ciebie :D

Nie piszesz o sobie? Wcześniej caly czas pisałeś o tych topkach, grze bez darm itd itd przeciez to sie w kółko tutaj kreci.

A co do reszty to slabo jesteś doinformowany bo my z nikim nie rozmawiamy, to ktos Cie w konia robi widocznie i tyle.
Nawet swiat nie wystartowal i nikt nie wie jakie polozenie bedzie mial przeciez.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Wszyscy wiemy ze chodzilo o mnie Kanarinios, tylko Ty dalej nie jarzysz.

Pytanie bylo kogo pyta a nie o kogo chodzi. To rozne kwestie, uwierz na slowo:) i juz nie drąż bo mi łapki opadną. Nvm

Dopuszczam robienie w konia bo nie lubie sie wyglupic, jakbym babola strzelil to by te ogryzki tym 3 lata zyly w koncu mając jakis argument.
Ale zostala mi przeslana rozmowa. Jej sie nie da w (tej formie) sfałszowac.
Wystarczy? I też nie drąż bo i tak juz za duzo powiedzialem.
 

mamrot

Łucznik
Wynik reakcji
1.119
Jako kret w środku speedalsów chciałbym powiedzieć że podpisali oni sojusze z każdym plemieniem na świecie oprócz Hańby, tak się jej boją... Mam na to screeny rozmów z gadu-gadu, jak ktoś chce to priv.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.937
Jako kret w środku speedalsów chciałbym powiedzieć że podpisali oni sojusze z każdym plemieniem na świecie oprócz Hańby, tak się jej boją... Mam na to screeny rozmów z gadu-gadu, jak ktoś chce to priv.
Tez sie przyznam
Ja mam sojusz z kozakiem jak coś
i Kozak też ma sojusz ale nwm z kim
Kolega kozaka ma z innym kolegą też
 

DeletedUser199409

Guest
Dobry wieczór
Ma ktoś jakiś dobry poradnik na start na tym świecie i chętnie by się nim podzielił?
Jak tak to poproszę priv. Chodzi głównie o schemat budowy i np. na której misji skończyć.
Byłym bardzo wdzięczny, z góry dziękuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Ja już się pogubiłem....

Czy po starcie serwera jest możliwość przenosin? Wybór kierunku?
Czy po starcie serwera można zapraszać graczy do gry obok siebie?


:rolleyes::rolleyes:o_O:):):)
 

Deleted User - 698598154

Guest
... czegoś na 100% ci w życiu brakuje... kobiety?, mózgu?, a może po prostu prawdziwego życia( plemiona to nie wszystko)
? Ciężko czytać te twoje wypociny typie.

To nie czytaj typie;) ani Cie nie zachecam. Siedzisz, czytasz i marudzisz ze Ci cięzko.
Wybacz ale nie mieszaja mi sie plemki zrzeczywistoscią i nie wychodze w rozmowach poza nie. To slabe.
Moge napisac ze Ci ciężko czytac bo jestes po zawodowce, albo jestes kolejnym łebkiem chowanym na darmach i Cię boli ze tyram takie granie.
Daj spokoj.. Nie wciagniesz mnie w takie przepychanki. Masz cos do powiedzenia to napisz, a jak nie to sobie daruj wycieczki poza plemki.

Moje rozmowy Bulwa priv musza pozostac priv. Nie wkleje. I uznajmy ze nie bylo tematu. Rzeczywistosc pokaze czy to fejk byl czy nie.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Ale wiesz ze my musimy sie miec gdzie rozwijac?:D chyba nie sądzisz ze elita plemion ktore wygrały razem 7 swiatów otoczy sie sojuszami na start:D
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Tu już można by było analizę o świecie robić, zanim jeszcze wystartuje.. z typowaniem top10 faworytów bazując tylko na tej zagorzałej dyskusji :D

Raczej nie,bo tak na prawdę tutaj to jest rozmowa o zamkniętych światach i w "dyskusji"(ciężko to jednak nazwać dyskusją,bardziej jazgot ciągle o tym samym tylko innymi słowami opisane raz za razem) o 150ś bierze udział max 2/3 plemiona,które tworzą własną bańkę ;)

Podsumowując wybieramy tylko top 3 hehe
 

Deleted User - 698598154

Guest
Ale wiesz ze my musimy sie miec gdzie rozwijac?:D chyba nie sądzisz ze elita plemion ktore wygrały razem 7 swiatów otoczy sie sojuszami na start:D

Ja nic nie sądzę, ale będę się przyglądał:)

No ta wojna jest nieunikniona, moze juz nie byc okazji do sklepania P i S w jednym.
Gratka..:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry