Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Trochę szkoda, że odznaka ważniejsza od dobrego spektaklu. Nie, żebym z góry przesądzał o czymkolwiek, ale kiedy 2 dobre ekipy, możliwi pretendenci do bycia najlepszymi ostatnich czasów, łączą się do gry w jednym, małym serwie, to blaszka musi im tu bardzo świecić.

Jeszcze się świat nie zaczął a już przesądzasz :) najlepiej nie wchodźcie w ogóle ^^
 

Deleted User - 698598154

Guest
Bulwa nie tylko ja tak mysle ale wiekszosc, łącznie z Twoimi graczami niektorymi.
Dla Was przegrana z plemieniem nienapompowanym sztucznymi wsiami bylaby obaleniem mitu, tak jak i dla Speed.
Macie swiadomosc ze rozkladamy swiat po swiecie bez botow, darm, 4 czlonow, wielkich koalicji.
Robimy to do czego sie nie zblizyliscie na zadnym i chocby tylko z tego powodu czujecie respekt. 1-1 byscie sobie nie poradzili. Tym bardziej ze ustawienia upieprzaja nieco darmy. I wiele czlonow. Ja uwazam i nie tylko ja, ze tylko w 2 plemiona macie podjazd.
Co wiecej, pisza mi lebki z plemion (nie wymienie) ze sie pucujecie o sojusze juz teraz. Czyli uwazac musicie ze i to moze byc malo.
Wiec nie zgrywaj prosze odwaznego jak nawet na jeden swiat bez darm, robienia sztucznej masy, fuzji itd Was nie bylo stac.
Wybacz szczerosc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.113
Trochę szkoda, że odznaka ważniejsza od dobrego spektaklu. Nie, żebym z góry przesądzał o czymkolwiek, ale kiedy 2 dobre ekipy, możliwi pretendenci do bycia najlepszymi ostatnich czasów, łączą się do gry w jednym, małym serwie, to blaszka musi im tu bardzo świecić.
czyli co mam kazac 115 osobom na 147 sie usunac tylko po to żeby na 150 grac samemu ? troche czasu wlozylismy w tamten swiat, moze z zewnatrz wyglada ze przewaga jest duza ale gramy bez rekrutacji i dyplomacji i troche nam sie tam zejdzie
 

Deleted User - 698598154

Guest
To wyżej to jest właśnie zgaszenie peta panie smutny.

To wyzej to kolega ktory chcial zrobic wrazenie a nie zrobil. Usmiechnalem sie tylko bo pewnie na to liczyl.
I choc pisal dlugo, to nijak sie to mado sprawy. A to dlatego ze ja sie jasno wyrazam, moze arogancko, ale na pewno nie brak temu argumentacji.
Z drugiej zas strony to tylko emanacja kompleksow, odklejone wrzutki tych ktorzy mają poczucie "to o mnie".
Wybacz Przemeczi, doceniam Twoje zdanie, ale powod tej antypatii jest bardziej prozaiczny. Otoż zlosc budzi to, ze pisze otwarcie i krytycznie o tym o czym gracze niskich lotow woleliby zeby bylo cicho. Zeby ktos bil brawa za to ze byl w top 10 ,a nie zauwazyl ze startowal na masie darm, co jest brakiem poszanowania dla tych ktorzy grają uczciwie. I choc ladnie napisales nie jestes wstanie obronic tego co na obrone nie zasluguje. I nie dziwie sie ze nie odpiszesz. Bo coż mialbys odpisac?
Chocbys mnie prosil zebym sie odczepil od gownogry, nie zrobie tego. Bo dla mnie zwalczanie jej jest jedyną motywacja. Nie blaszki

A szczegolnie zabawnie wypadl fragment o tym ze ktos nie odpisuje.
Otoz problem w tym ze Twoi koledzy odpisuja oporowo a nie ma w tym zadnej tresci, metny spam. Albo insynuacja. Stale. Gdyby nie niosly ich kompleksy do kolejnych wyglupow to by w ogole nie bylo tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187854

Guest
czyli co mam kazac 115 osobom na 147 sie usunac tylko po to żeby na 150 grac samemu ? troche czasu wlozylismy w tamten swiat, moze z zewnatrz wyglada ze przewaga jest duza ale gramy bez rekrutacji i dyplomacji i troche nam sie tam zejdzie

No to po co tu w ogóle wbijacie, jak nie macie czasu? Przecież wygraliście jeden jubileuszowy świat, o ile sie nie mylę większy i bardziej wymagający od tego który sie zapowiada, w przeciwieństwie do P!, które tego nie dokonało. Nie musicie nikomu pokazywać, że możecie to powtórzyć, a jednak chcecie to zrobić.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.113
I jest tak jak Bulwa mówi pewnie spotkalibysmy sie na 152:D mialem swoje powody zeby wystartowac na 147, miał byc swiat z limitem farmy , chcielismy ustrzelic hat tricka i miec wygraną w kazdych ustawieniach, plus jestem fanem swiatów z farmą i na takich grywało na początku tylko SPEED, od listopada do marca nie pracuje, mnostwo czasu na organizacje plemienia , nawet jeszcze mam czas na na bycie w topce i gre na froncie a tak to jestem warzywem i nawet barb nie przejmuje caly czas poswiecam tylko na organizacje plemienia, po 133 bylismy bardzo zmeczeni naszymi relacjami z naszym sojusznikiem z którym wygralismy swiat (na 150 zapewne tez wygra koalicja) i po prostu wolimy sobie pograc sami:) 147 jest na takim poziomie ze moglismy sobie pozwolic na ryzyko gry bez zadnego sojusznika ani nawet Ponu, chociaz moge spac spokojnie ze nikt nie wbije mi kosy:) skoro teraz była farma nastepny w kolejce miał byc bez farmy czyli 152, mysle ze do tego czasu na 147 bedziemy miec ponad połowe mapy i rozstrzygniety swiat
Jednak im blizej 150 troche załowałem ze nas tu nie bedzie:) ale jeszcze 3-4 dni temu dalej sie broniłem przed startem ale przyznam ze wypisywanie smuteczka troche mnie rozdrażniło :)

a przepychanki na forum z P! byly tylko tak dla żartów i troche z powodu rywalizacji:) jak widzialem ze przegrywają to sobie napisałem ze dobrze ze sie na P! nie ustawialismy bo szkoda byłoby czasu:) a wielokrotnie pisałem ze sa jednym z dwóch najlepszych plemion w Polsce i bylem pod wrazeniem ze wyszli z sytuacji na 137, też nie trafiają do mnie argumenty ze są kretaczami itp bo przewaznie jak ktos wygrywa to druga strona go przedstawia w ciemnych barwach:D wiem to po sobie:) No to jak tak cwaniakowaliscie na czele ze smuteczkiem ze P! i SPEED są takimi bociarzami, mulciarzami kosownikami, ze sie boimy to stworzyliscie tym sposobem Hybryde Potwora :)
 
Ostatnia edycja:

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.477
No to po co tu w ogóle wbijacie, jak nie macie czasu? Przecież wygraliście jeden jubileuszowy świat, o ile sie nie mylę większy i bardziej wymagający od tego który sie zapowiada, w przeciwieństwie do P!, które tego nie dokonało. Nie musicie nikomu pokazywać, że możecie to powtórzyć, a jednak chcecie to zrobić.
Przecież speed nie startuje
 

Deleted User - 6763357

Guest
Doberek.

Siema Julia ;) znów będziesz płakać?


P. S witam wszystkich ponownie
 
Status
Zamknięty.
Do góry