Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
Pacze,to jest moja opinia.Ktos moze pisac ze granie na multi albo w 15 plemion to nowoczesna heroiczna gra a ja nie moge napisac tego co mysle? Ze to podkulony ogon? Niby czemu?
Bo komus glupio, bo odnosi to do siebie?
Niech gra uczciwie i z podniesioną glową to nie bedzie powodow do histerii.

Nie jestem wyrocznią, ale są tacy co machają ręką albo się odwracaja i tacy co reaguja. I w grze i w życiu.
Nie jestem miękką fają robiony.
I żaden szczoch nie będzie wjeżdżał na moich kolegow z plemienia tylko dlatego ze grają uczciwie a jego na to nie stac. To jest prymitywne. I kropka.

Ja wiem ze nie kazdy widzi autorytet, ale wierz mi ze masę graczy oduczylem dziadostwa i moga teraz grac bez wstydu.
Gdybym byl wobec tego pasywny to by sie nie stalo, scigaliby sie w konkursie na najwiekszą łajzę.
Chcialbys takiej gry ktora polega wylacznie na skali wałow? To jest chore, nie to co ja pisze.
Zrozum ze mi zalezy na eliminacjoi tego calego gowna ,ktore zalalo plemki. I jasne ze mi sie to nie uda, ale przynajmniej tworze alternatywe dla tych ktorzy tez tym gardza, ktorzy mają ambicje,a godnosc, przyzwoitosc, szacunek dla innych graczy cos jeszcze znaczy.
Zwalczam tę degeneracje swiat po swiecie, na mapie i fo.
Ty uwazasz ze nie ma sensu, a ja uwazam ze jest. Bo naprawde Ci ktorzy u mnie grali nie chca wracac do upokarzajacego grania.
Wspieram tez tych graczy i plemiona ktore graja uczciwie bez strachu, chocby Delme na 123 na ktora nie wjechalismy nie chcac szkodzic tym ktorzy grają w sposob budzacy szacunek.
Nie gadaj mi ze to zle, albo nie ma sensu.
Bo jesli kazdy bedzie łajza tu, czy w realu, to obudzisz się kiedys w naprawde marnym swiecie.
Malo graczy juz odplynelo przez tych niedojebow? Marzy Ci sie swiat na pol kontynentu?

Ja tez mam satysfakcje i zupelnie nie o wynik tu idzie, ale o postawe.
Bo dla mnie charakter, uczciwosc, przyzwoitosc to wiecej niz wirtualne punkty. Moze jestem dziwny, a moze z innego pokolenia, nie wiem Pacze.
Taki juz jestem.
I nie uwazam ze powinienem odpuszczac tym pajacom z FO tylko dlatego ze są malobystrzy albo maja kompleksy. Nie obchodzi mnie to.
Niech graja pizdowatą grę, ale na zamknietej mordzie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187854

Guest
Tu z P! Bylo na odwrot, dygali się zagrac, ale jak sie smieszki robily coraz wieksze to razem ze speed wbili, we 2ke nabrali smialosci.
Jeszcze 3 czlonowe APK, bo przeciez ekipa smutka taka slaba.. xD


P! i Speed razem? Co najmniej niespodziewane. Pomyślałbym, że obydwie ekipy maja trochę więcej ambicji i zamiast się wąchać to przeniosą w końcu obustronne gryzienie się z FO w grę, a tu wychodzi na to że obydwoje się załatwili na wszystko co wypisywali w FO od x stron xD
Śmiech na sali.
 

Deleted User - 698598154

Guest
dobrze ze w ogole weszli sie sprawdzic.
I tak jestem zdziwiony. Bo spodziewalem sie ze nawet we 2 ke razem sie przestraszą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.048
P! i Speed razem? Co najmniej niespodziewane. Pomyślałbym, że obydwie ekipy maja trochę więcej ambicji i zamiast się wąchać to przeniosą w końcu obgryzanie z FO w grę, a tu wychodzi na to że obydwoje się załatwili na wszystko co wypisywali w FO od x stron xD
Śmiech na sali.
Speed gra na 147 który trwa ledwo dwa miesiące, ciężko byłoby grać na dwa światy w tym jubileuszowy
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
P! i Speed razem? Co najmniej niespodziewane. Pomyślałbym, że obydwie ekipy maja trochę więcej ambicji i zamiast się wąchać to przeniosą w końcu obustronne gryzienie się z FO w grę, a tu wychodzi na to że obydwoje się załatwili na wszystko co wypisywali w FO od x stron xD
Śmiech na sali.

Popieram w 100%

Tak jakby... trochę obsrali się przed Smuteczkiem xd

Keymil Tobie też to będę wypominal bo zamiast ustawić się na siebie na s150 jubileuszowym to byłoby wydarzenie bijące wszystkie poprzednie światy od s100wlacznie to jak pizdusie się zachowaliscie troszkę:) nie tłumacz się s147 bo tam nie gracie nawet na 50% możliwości zakładam.
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.455
P! i Speed razem? Co najmniej niespodziewane. Pomyślałbym, że obydwie ekipy maja trochę więcej ambicji i zamiast się wąchać to przeniosą w końcu obustronne gryzienie się z FO w grę, a tu wychodzi na to że obydwoje się załatwili na wszystko co wypisywali w FO od x stron xD
Śmiech na sali.

Speed i P! się nie gryzło. Podjudzały do tego jedynie osoby co nie grały ani w jednym ani w drugim plemieniu.
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Pacze,to jest moja opinia?.Ktos moze pisac ze granie na multi albo w 15 plemion to nowoczesna heroiczna gra a ja nie moge napisac tego co mysle? Ze to podkulony ogon? Niby czemu?
Bo komus glupio, bo odnosi to do siebie?
Niech gra uczciwie i z podniesioną glową to nie bedzie powodow do histerii.

Nie jestem wyrocznią, ale są tacy co machają ręką albo się odwracaja i tacy co reaguja. I w grze i w życiu.
Nie jestem miękką fają robiony.
I żaden szczoch nie będzie wjeżdżał na moich kolegow z plemienia tylko dlatego ze grają uczciwie a jego na to nie stac. To jest prymitywne. I kropka.

Ja wiem ze nie kazdy widzi autorytet, ale wierz mi ze masę graczy oduczylem dziadostwa i moga teraz grac bez wstydu.
Gdybym byl wobec tego pasywny to by sie nie stalo, scigaliby sie w konkursie na najwiekszą łajzę.
Chcialbys takiej gry ktora polega wylacznie na skali wałow? To jest chore, nie to co ja pisze.
Zrozum ze mi zalezy na eliminacjoi tego calego gowna ,ktore zalalo plemki. I jasne ze mi sie to nie uda, ale przynajmniej tworze alternatywe dla tych ktorzy tez tym gardza, ktorzy mają ambicje,a godnosc, przyzwoitosc, szacunek dla innych graczy cos jeszcze znaczy.
Zwalczam tę degeneracje swiat po swiecie, na mapie i fo.
Ty uwazasz ze nie ma sensu, a ja uwazam ze jest. Bo naprawde Ci ktorzy u mnie grali nie chca wracac do upokarzajacego grania.
Wspieram tez tych graczy i plemiona ktore graja uczciwie bez strachu, chocby Delme na 123 na ktora nie wjechalismy nie chcac szkodzic tym ktorzy grają w sposob budzacy szacunek.
Nie gadaj mi ze to zle, albo nie ma sensu.
Bo jesli kazdy bedzie łajza tu, czy w realu, to obudzisz się kiedys w naprawde marnym swiecie.
Malo graczy juz odplynelo przez tych niedojebow? Marzy Ci sie swiat na pol kontynentu?

Ja tez mam satysfakcje i zupelnie nie o wynik tu idzie, ale o postawe.
Bo dla mnie charakter, uczciwosc, przyzwoitosc to wiecej niz wirtualne punkty. Moze jestem dziwny, a moze z innego pokolenia, nie wiem Pacze.
Taki juz jestem.
I nie uwazam ze powinienem odpuszczac tym pajacom z FO tylko dlatego ze są malobystrzy albo maja kompleksy. Nie obchodzi mnie to.
Niech graja pizdowatą grę, ale na zamknietej mordzie:)

Też bym wolał by nie było tych wszystkich skryptów botow i idiotow którzy to stworzyli, ale nic z tym nie zrobimy. Błąd wg mnie tkwi w wychowaniu takich ludzi przez ich rodziców że nie wpojono im pewnych zasad i wychowano ich na miękkie faje które w grze sobie próbuja samoocene podnieść :)
 

DeletedUser187854

Guest
Speed gra na 147 który trwa ledwo dwa miesiące, ciężko byłoby grać na dwa światy w tym jubileuszowy

Trochę szkoda, że odznaka ważniejsza od dobrego spektaklu. Nie, żebym z góry przesądzał o czymkolwiek, ale kiedy 2 dobre ekipy, możliwi pretendenci do bycia najlepszymi ostatnich czasów, łączą się do gry w jednym, małym serwie, to blaszka musi im tu bardzo świecić.
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
Goście sobie pewnie wystartowali gdzieś, bo im się nudziło i ustawienia świata im się podobały, a teraz będziecie im cisnąć, że specjalnie gdzieś wystartowali, żeby tutaj nie grać XDDDDDDDD

Forum jak zawsze dostarcza teorii spiskowych :D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Popieram w 100%

Tak jakby... trochę obsrali się przed Smuteczkiem xd

Keymil Tobie też to będę wypominal bo zamiast ustawić się na siebie na s150 jubileuszowym to byłoby wydarzenie bijące wszystkie poprzednie światy od s100wlacznie to jak pizdusie się zachowaliscie troszkę:) nie tłumacz się s147 bo tam nie gracie nawet na 50% możliwości zakładam.

Trzeba było przekazać smutkowi że czasami warto się zamknąć - Tak prawdopodobnie P! i SPEED zmierzyło by się na 152. :D Ponieważ gdyby nie połączenie naszych plemion - po prostu byście nas tu nie zobaczyli. Poczekalibyśmy sobie na świat bez farmienia.
Ja zawsze z szacunkiem wypowiadałem się w stosunku do SPEED - czasami dogryzałem, ale nie było między nami złej krwi. To wy to wszystko narzuciliście, że musimy się bić - żeby udowodnić kto jest lepszy.

Smutek sobie pali mosty na każdej linii - a tutaj nawet świat nie ruszył.
Ty serio uważasz, że my się Ciebie obawialiśmy - dlatego połączyliśmy siły? Sorry, ale wygranie jakiegoś 123 czy 135 nie robią na mnie wrażenia.
To tak jakbyś się chwalił na imprezie, że wyrwałeś najłatwiejszą laskę.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Oczywiscie ze tak. Jesli ktos jest charakterny, szanuje się, ma wpojone pewne zasady to i w grze będą mu bliskie.

Roznimy sie w jednym w takim razie, Ty uwazasz ze nic nie da sie z tym zrobic.
Pozwolic rozkwitac temu co popsulo i zdegenerowalo tę naprawde fajna gierke.
A ja uwazam ze sie da i robie co moge, zamiatamy takie plemiona swiat po swiecie, grajac w ogromnej dysproporcji, bez oszustw, z klasą.
I to przynajmniej pokazuje ze sie da. I wielu po drodze zaczelo nasladowac bo im sie to podoba. Dlaczego mialbym im to zabierac i skazywac na gre w 8 czlonie w otoczeniu niebieskich kropek zeby przez rok zarli darmy. Co to za gra? Jaka to zabawa albo satysfakcja.
To żenada jest. Nic wiecej.
 

zielonias

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.521
Popieram w 100%

Tak jakby... trochę obsrali się przed Smuteczkiem xd

Keymil Tobie też to będę wypominal bo zamiast ustawić się na siebie na s150 jubileuszowym to byłoby wydarzenie bijące wszystkie poprzednie światy od s100wlacznie to jak pizdusie się zachowaliscie troszkę:) nie tłumacz się s147 bo tam nie gracie nawet na 50% możliwości zakładam.
Powinieneś się cieszyć ;D teraz masz 2w1 ;D Zresztą P! juz raz z wrogiem PLN połączyło.
Jest kilka osób co grało i w P! I w SPEED :) No i najważniejsze z 2 wrogów masz teraz jednego ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry