Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
A prymus kaput zablokowal mnie i obrazil sie na amen po tym jak go za zarcie darm przetyralem na forum, tak jak tych fusow teraz niektorych.

Pamiętam, jak prymus miał na s129 kilkanaście multikont xD. Na jednym z nich siedziałem na zaście, bo mnie prosił. Był największym pośmiewiskiem forum tego świata. Dostał nawet siłówke od założyciela TRD za fochy i zmienił nick ;P.
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Tam przeciez sensowne 2 zdania to Keymill potrafi sklecic chyba tylko.
Reszta to jakies dzieciuchy ktore od kompleksow sie pocą na kwaśno xD
Poszukaj tam jakiejs tresci.. Oprocz bolu dupy nie ma nic. Albo rewelacji ze kto nie startuje jak smiec od kilku darm ten nie szanuje swojej rodziny.
Teza SkyDrivera xD

Chetnie bym z kims podyskutowal, ale poziom wypowiedzi jest tak dramatyczny a blyskotliwosci tak bardzo brak, ze odszczekuje swoje slowa ze Dracon byl tępy.
Przynajmniej zdanie potrafil zlozyc jak trzeba a i argumentacje mial jakąś.
A tu plaza z amebami usychajacymi na sloncu..

Karolu... Nie denerwuj się. Jeszcze s150 się nie zaczął a Ty już w przedbiegach nerwowość ukazujesz
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Pamiętam, jak prymus miał na s129 kilkanaście multikont xD. Na jednym z nich siedziałem na zaście, bo mnie prosił. Był największym pośmiewiskiem forum tego świata. Dostał nawet siłówke od założyciela TRD za fochy i zmienił nick ;P.

Prymus wygrał główną nagrodę w teleturnieju ale wygrał za to, że był po prostu bezużyteczny. Jak ktoś odmawia wysyłki offów/deffów na akcje będąc TOP1 świata i to chyba z dość dużą przewagą nad TOP2 na etapie 10 wiosek to znaczy że z takimi osobami należy się rozstać.
<boks>
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Prymus wygrał główną nagrodę w teleturnieju ale wygrał za to, że był po prostu bezużyteczny. Jak ktoś odmawia wysyłki offów/deffów na akcje będąc TOP1 świata i to chyba z dość dużą przewagą nad TOP2 na etapie 10 wiosek to znaczy że z takimi osobami należy się rozstać.
<boks>

Ah ten prymus. Na s139 pod nowym nickiem zaprosił mnie do rady i skończyło się tym, że musieliśmy mu podziękować za pełnienie funkcji założyciela z powodu bycia tyranem :p. Od tego świata, chyba już nie gra
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Prymus wygrał główną nagrodę w teleturnieju ale wygrał za to, że był po prostu bezużyteczny. Jak ktoś odmawia wysyłki offów/deffów na akcje będąc TOP1 świata i to chyba z dość dużą przewagą nad TOP2 na etapie 10 wiosek to znaczy że z takimi osobami należy się rozstać.
<boks>

offów też bym nie posłał bo przykładowo skoro ja jestem top 1 to zapracowałem na tą pozycje swoją grą i właśnie offami,więc lepiej je wykorzystam,a że deffa nie wysłał no to dzban
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Ogółem powiem, że ciekawie się dzieje.
Aktualnie napisaliście wszyscy razem postów na 78 stron, a większość z tego to za przeproszeniem wzajemne obrzucanie się gównem, a świat się nawet jeszcze nie zaczął. Tak jest zawsze czy to może jakiś wyjątek, jako że ten świat to jubileusz?
 

Deleted User - 698598154

Guest
Karolu... Nie denerwuj się. Jeszcze s150 się nie zaczął a Ty już w przedbiegach nerwowość ukazujesz

Nie nerwowosc ale bezwglednosc dla kazdego kto przyklada łape do degeneracji plemek.
Wiesz ze sie nie trzaskam. Na kazdym świecie nupy bez rączek co bronią krzywej gry mają przesrane. Powinienesc sie przyzwyczaic:)

O, widzisz Karolek, w koncu cos nas lączy, kosa z Prymusem xDD

Kozak, jak ktos wyjdzie na pajaca, nie ma argumentow, do tego pęka z zawisci i czuje sie zawstydzony ze gra nędze po ktorej tak jeżdżę to na poprawe nastroju musi sobie napisac ze jestem debilem. To taki wyraz bezsilnosci. Czego sie spodziewales, ze jakiś upokorzony szczoch będzie klaskac?
Niedoczekanie!
Ale wierz mi ze nie robi to na mnie wrazenia, bawi mnie. Powaznie traktuje tylko tych ktorzy mają cos sensownego do powiedzenia. Histerie, płacz i przebieranie nóżkami jedynie bawi:)
 

DeletedUser187854

Guest
Zdecydowana większość wypowiedzi to walki na poduszki i przepychanki między graczami/przedstawicielami różnych ugrupowań, wyrywkowo niektóre posty odnoszą się stricte ś150 i są to głównie początkowe strony ;)
Ale nie ma co ukrywać, delikatne zaskoczenie co do ustawień jest.

Cóż, podobno najwazniejsze fronty sie wygrywa tu na FO, wjazd na psyche oponenta gwarantuje sukces w grze. Kluczowy element strategii to zacząć po sobie cisnąć jak najwcześniej. Najlepiej przed rozpoczeciem swiata, wtedy np przeciwnik spęka i sie w ogole nie pojawi. Jak to miedzy innymi P! Zrobiło w s100...
 

Deleted User - 698598154

Guest
A to na pewno..
Tylko z APK nikt tu nie pisze ze grają na jeden, albo ze ja tez na 3. Nie produkują bełkotu masowo, widac nie maja kompleksow.
Ja tylko odpowiadam jakims pionkom ktorzy im bardziej sie wyglupia tym wiecej spamu produkują. To wszystko mają nawlasne zyczenie. Nie znęcam sie przeciez nad kims kto sie nie prosi.
Ale jak widze amebe ktora chce przygwiazdorzyc to gasze jak peta i tyle.
Nic skomplikowanego:)

Tu z P! Bylo na odwrot, dygali się zagrac, ale jak sie smieszki robily coraz wieksze to razem ze speed wbili, we 2ke nabrali smialosci.
Jeszcze 3 czlonowe APK, bo przeciez ekipa smutka taka slaba.. xD
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
A to na pewno..
Tylko z APK nikt tu nie pisze ze grają na jeden, albo ze ja tez na 3. Nie produkują bełkotu masowo, widac nie maja kompleksow.
Ja tylko odpowiadam jakims pionkom ktorzy im bardziej sie wyglupia tym wiecej spamu produkują. To wszystko mają nawlasne zyczenie. Nie znęcam sie przeciez nad kims kto sie nie prosi.
Ale jak widze amebe ktora chce przygwiazdorzyc to gasze jak peta i tyle.
Nic skomplikowanego:)

Karolu, ale wydaje mi się że Ty również przesadzasz z tym wszystkim - bo nie jesteś wyrocznią i kimś kto " ma karać tych co czynią źle " .

To wygląda tak jakbyś na siłę chciał być matką i ojcem dla każdego gracza a nie koniecznie ktoś widzi w Tobie autorytet i tutaj pojawia się problem bo Ty piszesz swoje a ktoś swoje i jedynie co robicie to cisniecie po sobie na wzajem, gdzie wydaje mi się że u Ciebie to jest trochę przesada. Sam się z Tobą spinalem na forum Skr nawet na s123, ale teraz widzę że znacznie się to uwydatnilo... Ciebie serio cieszy takie " umoralnianie i ciśniecie " rzekomego pospólstwa w i Internecie? To wygląda tak jakbyś miał na tym punkcie fetysz i w tym momencie to Ty wychodzisz na psychopate A nie Ci po których cisniesz.

Karolu ....To jest gra i każdy robi to co mu się podoba i nie zmienisz tego a już na pewno nie w taki sposób . To jest ciąg wydarzeń na który nie masz wpływu. Wiele razy spinalem się np ze speedami że jadą na nielegalach niektórzy u nich, ale bez dowodów czarno na białym każdy z nich może to obrócić w żart, fałsz itd.
Doszedłem do wniosku że nie ma sensu. Wystarczy mi świadomość tego że ja sam wobec siebie jestem uczciwy i się niczym nie wspomagam A nawet jak przegram to mam satysfakcję z gry.


Także wycziluj Karolu ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Weź cyganie galganie nie kłam bo nigdy nie było takiej sytuacji żeby rada speed na 133 dawała każdemu bota, mieliśmy tyłu kretów a dowodu nigdy nikt żadnego nie dał. I nikt się nie przyznawał do gry na botach. Jedyne co napisałem na fo że w każdym plemieniu są osoby grające na bocie i w speed też , jestem realista ale nigdy nie pozwolę żebyście sobie gadali że 150 osób ze speed ma bota i dlatego wygraliśmy swiat. Zresztą lepsza już gra na bocie niż zdrada której się ty dopuściłes, przeszedłeś do nas jak twoje plemię upadało, pierwsza zdrada bo już nie miałeś szans na dalszą grę , później zdrada na nas dzień przed wigilia , wywalenie wojsk w kosmos przez twojego kolegę a ty slales nocą karety na puste nasze wioski przed przerwą świąteczną. kilka przejales ale później i tak Cię dopadliśmy
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Ej cygany gałgany, ile tysiecy bedzie w momencie zakonczenia wstepnego logowania? :D Z 10-11k chyba na pewno
 
Status
Zamknięty.
Do góry