Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

m4teks x Araagorn

Zwiadowca
Wynik reakcji
269
Smuteczek by wolał bez koalicjantow.
Jak kraść to miliony;)
Ty dalej Zygmek nie łapiesz ze moje plemie nie jest słabe.
Slyszalem że typy z P! Juz proszą kogo popadnie o sojki zanim swiat wystartowal. Ze wciskają kabli gdzie się da. Żenada w opór.
I coraz większy ubaw mam:)
Ale nie mysl sobie ze wygrana jestvdla mnie nadrzędna. Postawa jest.

Jeszcze się nie zaczęło, a Ty juz płaczesz.
Co będzie później? :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 698598154

Guest
Mef, nie tyle niechęć co jakies idiotyczne kompleksy od x stron. Tylko dlatego ze graja z morzem darm i botami a my bez. Ze graja w koalicjach i na kilka plemion a my nie.
I to jest taki straszny powod do bólu dupy ze trzeba robic pajacerke na forum. Budzi to moje politowanie. Taka prawda.

Zygmek, nie zarzucalem Ci niczego personalnie. Grales u mnie, pamietam Cie i szanuje. Ja sie jedynie nabijam z tego co do mnie dociera chcąc nie chcąc.

M4teks, Twoj post jest tak od czapy, ze chyba sobie screena zrobie xD
Tyranie lamerki i gaszenie zakompleksinych nupow naprawde ciezko z placzem pomylic.
Tobie się udalo. Za bystry to nie jestes.
Śmiesznie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Nie tyle niechęć co jakies idiotyczne kompleksy od x stron. Tylko dlatego ze graja z morzem darm i botami a my bez. Ze graja w koalicjach i na kilka plemion a my nie.
I to jest taki straszny powod do bólu dupy ze trzeba robic pajacerke na forum. Budzi to moje politowanie. Taka prawda.

Zygmek, niezarzucalem Ci niczego personalnie. Grales u mnie, pamietam Cie i szanuje. Ja sie jedynie nabijam z tego co do mnie dociera chcąc nie chcąc.

z tego co wiem to granie na darmach i 171727 członach na tym swiecie będzie graniczylo z cudem wiec argument srednio trafiony a bociarzy chyba sam masz w swoich szeregach choćby ten failtry któremu Udowadnialiscie z tiktakiem bociarstwo a następnie wspaniałomyślnie nawrociliscie na gre z podniesiona głowa
 

Araagorn

Rycerz
Wynik reakcji
3.063
Mef, nie tyle niechęć co jakies idiotyczne kompleksy od x stron. Tylko dlatego ze graja z morzem darm i botami a my bez. Ze graja w koalicjach i na kilka plemion a my nie.
I to jest taki straszny powod do bólu dupy ze trzeba robic pajacerke na forum. Budzi to moje politowanie. Taka prawda.

Zygmek, nie zarzucalem Ci niczego personalnie. Grales u mnie, pamietam Cie i szanuje. Ja sie jedynie nabijam z tego co do mnie dociera chcąc nie chcąc.

M4teks, Twoj post jest tak z dupy, ze chyba sobie screena zrobie xD
Tyranie lamerki i gaszenie zakompleksinych nupow naprawde ciezko z placzem pomylic.
Tobie się udalo. Za bystry to nie jestes.
Śmiesznie:)
Aleś Ty głupi.
Dzień na Fo u smutka i jego piesków.
-ale im zaraz pocisne
-P i speed nie ruszają na s150? Boją się wielkiej Hanby
- <P i speed ogłasza że rusza na s150> uuu pewnie już 10 koalicji na moje plemię. Muszą lizać dupe i są obsrani
- wzmianka o jego uczciwej grze
- ale mam z Was beke hehe
- no ale im pojechałem.
I tak powtórz.
Codziennie to samo. Co za farmazony z Was xd
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Co innego mieć 1 człon i sojusz z innym plemie jem a co innego mieć 3 człony plemienia i sojusze z innymi wieloczlonowymi plemionami
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Co innego mieć 1 człon i sojusz z innym plemie jem a co innego mieć 3 człony plemienia i sojusze z innymi wieloczlonowymi plemionami


Dalej nie rozumiesz i powtarzasz to samo co Smutek w kółko. NA TYM SWIECIE NIEMOŻLIWE BEDXIE GRANIE NA X członów i darmówek może inaczej będzie możliwe ale jest to loteria i mało
Kto się na to odważy. Przeczytaj jeszcze raz ustawienia.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Co innego mieć 1 człon i sojusz z innym plemie jem a co innego mieć 3 człony plemienia i sojusze z innymi wieloczlonowymi plemionami

Wiem, że masz - 1 IQ, ale twój Pan pisze wprost, że gra ciągle samemu, co masz udowodnione, że tylko raz chyba tak grał. Ze gra bez rekrutacji. Na 109 wystartował w 1 człon to jakim cudem miał potem drugi człon top 2 xd
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Wiem, że masz - 1 IQ, ale twój Pan pisze wprost, że gra ciągle samemu, co masz udowodnione, że tylko raz chyba tak grał. Ze gra bez rekrutacji. Na 109 wystartował w 1 człon to jakim cudem miał potem drugi człon top 2 xd


Bo narekrutowal polowe świata większość z nich to były boty i się rypło wszystko dopóki nie narekrutowali miliona noobow wszystko szło
Ku dobremu taka prawda ale ten świat to historia jednakże jest świetnym przykładem hipokryzji Smutka
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Xdd wam to nawet przynęty nie trzeba rzucać a odrazu lykacie wszystko jak pelikany (bez obrazy dla pelikanow)
 
Status
Zamknięty.
Do góry