Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Prawdę mówi, na s133 po dołączeniu do SPEED sami dostaliśmy tego bota. Podobno to kret wpadki rozsyłał ludziom tego bota ale jakoś wszyscy w SPEED wiedzieli ale nikt go nie zgłosił ‍♂
Mogę również potwierdzić,że Keymil rozsyłał nielegalne skrypty na św 100 bo sam taki dostałem. Oraz było powszechnie wiadomo w plemieniu kto ciśnie na bocie,a potem wielkie zdziwienie bo bany z kasacją poleciały na kilku kontach
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
No dobra dalej to tylko posty gości od Was wiec nic pewnego zobaczę screeny czy coś to przyznam racje póki co spekulacje
 

Deleted User - 698598154

Guest
Meff, proszę Cię..
Co jak co, ale chyba zdajesz sobie sprawe ze jesli chodzi o plemki to mam rozeznanie i ogranie jak malo kto.
Nie jestem zakompleksionym nupem ktory belkocze jak niektorzy tutaj, pajacujac kiedy juz zupelnie nic na swoja obrone nie maja.
Co kewstionujesz darmy?
Chelpią sie tym, wypisuja masowo o nie nawet na innych sw bez odrobiny godnosci. Wiele czlonow, ratowanie sie koalicjami? To przeciez wie kazdy, nie jestcto tajemnica?
Jesli chodzi o boty to osobiscie nie widzialem, ale jesli pisze mi to samo kilkunadtu graczy z przeciwnej strony (co moge uznac za insynuacje) a takze gracze ktorzy są kolegami z plemienia to nie zakladam wielkiego spisku.
Traktuje to jak rzeczywisyosc.
Kto by nie pisal, opinia jest podobna, bardzo kiepska. Śmieciowe granie, bez charakteru byleby tylko jarac sie wirtualną blaszką.
No moze poza kilkoma rozhisteryzowanymi półdebilami z Fo ktorzy popiskuja zamiast jakiejkolwiek argumenracji. Oni, to prawda,twierdzą co innego. Ale co ma napisac nup z masowku grajacy na darmach i nieraz na bocie kiedy go tyram, no sam pomysl.

Zostaw prosze udawanie glupiego tym niedorozwojom. Nie wpisuj się w to Meff bo będziesz miał taką samą łatke jak te kozaki czy inne zakompleksione szczyle.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.024
No dobra dalej to tylko posty gości od Was wiec nic pewnego zobaczę screeny czy coś to przyznam racje póki co spekulacje

Spytaj się Keymila czy nie było bota. Jak powie że nie było to znajdziemy screeny z FO s133 jak padały inne słowa ;) chyba tyle wystarczy.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418

macie chłopa ze speed, jak na barby dogrywa elegancko, keymil dostal, goscia nie wywalil, przyzwolenie jest

i zanim ktos rzuci debilny argument o powrotach w :000, nie, nie mowie o powrotach tylko o atakach
OPie, gdyby miał bota to byś nie wiedział o tym, że go ma. Korzysta z jakiegoś gówno skryptu do AF'a który łapie opóźnienie przy klikaniu. Ale sami znawcy tutaj są jak widzę <boks>
 

Deleted User - 699673560

Guest
samo mu klika A lub B i przeskakuje na następną wioskę jak się skonczą wioski, świeci się na zielono cały dzień, pw nie czyta i ładuje tysiące atakow w to samo ms, fajny skrypt, legalny mocno XD

nie bądź debilem, nie broń oszusta
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
Autoodświeżanie na przeglądarce+autokliker. To, że support nie potrafi przedstawić w innogames rozwiązań zaproponowanych w roku 2014 dokładniej w lipcu gdy zgłaszałem ooxyo po raz pierwszy to już nie jest winą graczy ;>
 

Deleted User - 698598154

Guest
Przeciez tu nie ma o czym dyskutowac, większosc tych postow nupiarzy z masówek reprezentujących gownogre to mętne i histeryczne spamowanie od rzeczy.
Bez odrobiny godnosci.
Na szczescie większosc ma na tyle wstydu zeby trzymac jape na kłodke. Tylko jakies dzieciaki tu pajacerkę odstawiają. Napisze ze smuteczek ma iq 5 tylko dlatego ze go przeoral i mysli ze nagle nie gra śmieciowo.
No serio dramat jakiś xD
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Myśle ze powinniście poczekać z tym pieprzeniem o darmach i koalicjach jak faktycznie taki scenariusz wydarzy się na tym konkretnie 150 swiecie bo póki co jest to tylko czcze gadanie i wyglada jakbyście faktycznie obsrali zbroje co w sumie chyba nie jest do Was podobne moim zdaniem a trochę z Wami grałem. Co do bota jeśli keymil się przyznawał ok nie gralem nigdy w speed nie wiem jak to było 20 Światów wstecz z nimi chodziło mi o konkretnego gościa Failtry którego cisneliscie a później przygarnęliście chciałem pokazać tylko Twoja hipokryzje w pisaniu o botach w innych plemionach a nie dostrzeganiu bociarza u siebie to
Ze mi napiszesz ze on już dobry chłopak nawrocil się to wiesz nic nie znaczy
 

DeletedUser198792

Guest
Autoodświeżanie na przeglądarce+autokliker. To, że support nie potrafi przedstawić w innogames rozwiązań zaproponowanych w roku 2014 dokładniej w lipcu gdy zgłaszałem ooxyo po raz pierwszy to już nie jest winą graczy ;>
A to nie podchodzi pod definicje bota/automatyzacji gry? ;)
 

Deleted User - 699673560

Guest
jaką hipokryzję? Ja widzę bota u gościa u siebie w plemieniu, daje mu ticketa, gość dostaje bana i idzie w rozbiórkę, keymil ma bota u siebie i jest totalne przyzwolenie "jak chcesz to zgłaszaj, nie mogę kontrolować wszystkiego", pełne przyzwolenie, zero siary, ale siara jest, smród pozostaje
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
I wczesniejsze sw tez raczej bez.

Istotna jest skala, chyba przyznasz ze sojusz z np.Delmą gdzie gralo pół plemienia vs reszta swiata nie jest tym samym co pizdowata gra ze startem na 6 czlonow i gra w koalicji z 2 podobnymi tworami na prawie 20 czlonow.
To zupelnie inna postawa, jakbys sie nie wyginal.
Btw. Nigdy nie bylem inicjatorem, niezaproponowalem. Czasem tylko przyjmuje oferty choc z rzadka.
Nie interesuje mnie chodzenie na latwizne i gra 5-1 zeby sobie pozniej walic konia i wpisac wygrany sw pod nickiem na forum. To naprawde zenujace.
A teraz nabijam sie z tego ze jeszcze sie swiat nie zaczął a juz 2 najpotezniejsze plemiona lizą dupe innym plemionom na lewo i prawo choc sie jeszcze swiat nie zaczął. Bo takie są odważne xD
To zwyczajnie zabawne i tyle.
I rozumiem tez ze gracze tam tkwiacy są zawstydzeni i sie tu teraz będą motac:)

Skad Ty masz takie info w ogole? Ze lizemy dupe jakims innym ekipom.?

Jestes po prostu uposledzony na punkcie swojego Ego i ciagle musisz sie tutaj dowartosciowywac i w kolko pisac to samo.

Dawno nie widzialem juz tak zadufanej osoby z takim Ego wykraczajacym poza mozliwa skale.

Na Twoim miejscu bym odpuscil pisanie bajek, lub wystapil w cyrku albo jakims kabarecie bo aktualnie to tutaj urzadzasz nam na forum.
Mam nadzieje, ze jak dostaniesz wjebke to chociaz spokorniejesz, chociaz chyba na to nie ma co liczyc skoro juz placzesz a nawet z nikim jeszcze nie rozmawialismy na temat koalicji na was.


To Ty

received_568185443827751.png
 
Ostatnia edycja:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.698
jak 10/10 osób na wsi Złotniki wierzy w boga to statystycznie mają rację?

Jak Kopernik mówił, że Ziemia krąży wokół słońca to też wszyscy mówili, że jest idiotą

przykład z pupska, banda idiotów ciągle jest bandą idiotów, nawet jak jest ich dużo, nie to, że smutek jest jak Kopernik, to tylko przykład ;)
Z dupy to porównanie ziomek XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry