Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser192125

Guest
Ja to dzisiaj dużego kebsa z kurczakiem sos mieszany zjadłem z okazji św150,ale ledwo zjadłem ,na cały dzień styknął. No i ktoś usuwał posty,bo nagle z ponad 40 stron zrobiło się 39 w pewnym momencie
Hej suna.pl, jesteś duży?
 

DeletedUser

Guest
Ja pierdziele, Paulik, Tutens, jeszcze Charlois i Savage niech wrócą i moge umierać..
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
poradnik mi daj bo twój stary się gdzieś zawieruszył <beczy>

Mój poradnik jest już nieaktualny, teraz można optymalniej zagrać, mało tego, nawet podrzędne plemiona widzę, że z niego korzystają. Ostatnio mi powiedzieli, żebym wszedł na twitcha i tam Kikiz korzystał z mojego poradnika...tak mi się miło zrobiło, że aż mu dałem kilka rad. Możliwe, że zrobię pod 150 poradnik, bo jednak A.P.K rusza, dam Ci znać jak coś.
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
2.032
Mój poradnik jest już nieaktualny, teraz można optymalniej zagrać, mało tego, nawet podrzędne plemiona widzę, że z niego korzystają. Ostatnio mi powiedzieli, żebym wszedł na twitcha i tam Kikiz korzystał z mojego poradnika...tak mi się miło zrobiło, że aż mu dałem kilka rad. Możliwe, że zrobię pod 150 poradnik, bo jednak A.P.K rusza, dam Ci znać jak coś.
Zrób, bo my nooby ze światów z farmieniem tak seiro to nie ogarniemy tego. A presja wielka.
 

DeletedUser

Guest
Szukam ludzi z ekip:

!RSS! - SW. 28
R-WHL - SW. 28
~NWB~ - SW. 35
DGI - SW. 35
NE - SW. 35
że o Retkach, mośkach i niedźwiadkach nie wspomne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry