Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.379
@ChinaHacker

A Ty kim jestes w ogole?

Tobie wezme, pasi? Jakby monstar na sobie nie nabijal to i tak bym mial top1 ra xDD wiec co za roznica a tak go wyjechalem bo z techami startuje
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Znienawidzone XDDDD?
Czy ja o czymś nie wiem?
@Keymil LoveOrHate
kilka małych przepychanek na fo dla sportu a oni o nienawiści mówią :(
Wolę tutensa. Ja to z tych starszych. Janka nie znam. Ale serio Cruel Hollow? Gosh, za nic bym go nie chciał. WaszPrzeciwnik? NitroCee? Dalej wymieniać? Toć to kretów do wyboru i do koloru :D Nie skorzystam, easy ;p
No tak napewno kręcić będą osoby które grają w speed już od kilku lat i są w radzie albo bywają na prawie każdym zlocie:)
To ja chce NiedzielnyGracz
Chalange akcepted.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Krystian ze Smutkiem grasz...kurde mam nie grać na 150, ale naklepałbym Ci z chęcią...kusisz :(

Jak chcesz to wbijaj, do tej pory chyba zawsze gdzie się spotykaliśmy graliśmy prędzej czy później w jednym plemieniu, więc byłaby miła odmiana :)
Choć ja już raczej płotka jestem, za dużo obowiązków w realu i z sentymentu bardziej wracam do tej gry :(
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Ja nie mogę. Czytałem ten temat wczoraj o 19. Myśle sobie, jutro jak wejdę koło południa to będzie git. Wbijam po 04:00, a tu z 7 nowych stron jak nie lepiej XD. Mistrzowie FO
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Jaka nam renoma runie, jeśli musimy się bić na znienawidzone przez się P! i Speed, które komitywę podjęło by nas sprowadzić na arcadię 18? Joke stulecia. Ponadto no jak juz patrzę na te nicki tam zebrane, to żal. Wydawało mi się, że coś myslisz mefisto. Sam Cię na 101 do ekipy smutka wkręciłem. A tymczasem myślisz tyle, co nic, popadółeś w te ich wodogłowie :p

Właśnie wydaje mi się, że wychodze z tego wodogłowia jakie miałem po grze z Wami.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Jesli dobrze kojarzę to miałeś kłopot z zakazem darmowek.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Dobrze pamiętasz. Na 109 skonczylismy wszyscy w pewnym momencie bo nikomu nie chcialo sie na zastach siedziec:)
A 123 faktycznie do 5 wiosek chyba grałeś.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Mucia byla do tylu w wojnie kiedy padła decyzja ze konczymy. Mielismy plemie top 1 i 2, w agro tez w wojnach podobnie.
A zapadla po naradzie ktorej nie byles uczestnikiem z powodu sporej liczby zastow ktorych nikomu nie chcialo się ogarniac.
Przesilenie bylo pomiędzy graczami i tyle.
Uznalismy ze lepiej odpuscic niz sie zloscic. I ja tez bylem tego zdania, przyznaje.
Kilka osob tam zostalo i mieli wolna rękę gdzie chcą grac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry