Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
flagi mogli by dać,choć grałem tylko na św100 z flagami to i tak mi się podobały no i te cofanie wsparcia było by cudowne
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
@kmic Pytanie do nieszanownego Pana, czy będzie wybór kierunku po starcie świata dla nowych graczy??? Ja proponuję by nie było
 
Wynik reakcji
228
@kmic

pytanie - czy na świecie 150 moglibyście chociaż spróbować zniwelować ilość powszechnych obecnie darm, poprzez wyłączenie opcji zapraszania graczy pod własne włości, bo chyba każdy porusza ten temat...? Do tego ze wsparciem plemiennym zrobić tak jak na s149, jedynie zwiększając limit członków plemienia? Wiem, że to nie koncert życzeń, ale skoro robimy kompromis odnośnie farma/bez, to może wyrównać szanse także za sprawą ograniczenia hodowli wiosek i deffa? :) Już nie mówiąc o tym, by nie było wstępnego logowania :)

no cóż.. gdy przeczytałem ustawienia, to nie wierzyłem własnym oczom, że moje modły częściowo zostały wysłuchane :) i ten odstęp 50ms.. i limit całkiem fajny.. no pięknie, pięknie... :) Brawo Support, postaraliście się Panowie, by 150tki nie zepsuć

@crvena zvezda :)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ech i właśnie limit *1500 to to nwm co pół poziomu tartaku starczy na podniesienie. Trzeba będzie grać jak na bez farmy jedynie odebrać póki i miecze z nagrody.
Brak wsparcia do innych to przy aktualnych udogodnieniach i braku rycka będzie oznaczało długie bitwy o pojedyncze wioski. Jedynie na + w tym ułożeniu to karety na 50ms (z tela tak łatwo nie będzie, a jakiś antyklin w tym czasie będzie się rownal z dużą szansa podbicia).
Morale są... Trochę słabo jak ktoś będzie warzywil klepac deffa.
Prędkość też taka sobie. Niby szybsza ale to tak potrwa te 2-3 lata minimum podbicie wszystkiego.
Limit członków plemienia spoko. Jak na obecne standardy liczby członków.
Tak naprawdę mamy doczynienia z światem bez farmy z możliwością zabrania ciutki surki. Na pewno to nie spowoduje przyspieszenia rozwoju na nie wiadomo ile.
Wiec myślę że Ci co chcą grać na bez farmie mogą na luzie grać taktyka z bez farmy.
I nie muszą czekać na 152.
Pozdrawiam
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Jedno jest pewne świat będzie trwał bardzo długo i to nie chodzi wcale o wielkość świata. Farma jest ale jakby jej nie było a ta prędkość to totalnie dla śpiocha będzie jak na 145, że niby świat bez farmy a jakoś nie będzie się chciało grać bo długo się na wszystko czeka.
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Nie ma przenosin fajnie ale beka będzie jak znowu wystarczy dodać ziomka do znajomych aby mieć go przy sobie aby pozostałe człony mogły być obok siebie i ich darmówki jak na 133 xd
 
Wynik reakcji
228
szkoda jedynie, że wsparcie się nie cofa po odejściu z plemienia, prędkość mogłaby być 1.6, byłoby aktywniej, no trudno, nie można mieć wszystkiego :)

@kmic , czy bedzie możliwość wyboru kierunku po wstępnym logowaniu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry