Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
Kilka razy dostałeś w czape na farmie, a na bez farmy pocisnaleś nulie ze z Ciebie taki znawca?

Przy wiekszym zageszczeniu na bez farmieniu klepia niektorzy katasy, zamiast farmic jak na przeciwnych swiatach.

Jesli jestes taki mocny to przyjmiesz zaproszenie pod nas na nastepny bez farmy?
Chetnie zweryfikuje z ktorej strony sie wypowiadasz :rolleyes:
Przynajmniej do jakiegos etapu bedziesz sie mogl czuc bezpiecznie jak trafnie sam stwierdziles.


Generalnie by dokonczyc z czym sie mylisz.. darmy na bez farmieniu rzadko zjada sie w pierwszej kolejnosci, czesto robi sie raczej offa jakiegos by zjechac kogos groznego w okolicy, zwlaszcza patrząc na jakim terenie musza sie mocne ekipy zmiescic. W zasadzie pod tym wzgledem jest to samo, nawet ciezej. Na bez farmy strata grubego duzo bardziej boli.

Nie przypominam sobie ani razu, z kolei ostatni sw bez farmy z jakim mialem do czynienia wygralismy.

Znawca ze mnie bo gralem ze 20 swiatow, na kazdym wlasciwie bylem w topce i prowadze plemiona grajace naprawde porządnie. Naprawde sporo stoi za tym co piszę.

Jeszcze raz to napisze, na światach bez farmy nie jest problemem samym w sobie ich ustawienia, ale cyrk i żenada do ktorych je sprowadzily nupy nie potrafiące grac samodzielnie.
Przescigajace sie w produkcji darm czy ilosci czlonow.
I z gry robi się kabaret. Festiwal przescigania sie na rozmiar masowki, czy tez ilosci sztucznych wiosek tworzonych przez kolegow i naulti
I to nie jest kolego moja opinia tylko większosci ogarniętych graczy ktorzy potrafia grac samodzielnie i grają nieźle.
Mozesz twierdzic ze taka gra Cię cieszy, ze w takim wydaniu dajesz sobie radę itd. Ale nie polemizuj z oczywistosciami.

A to czy jakis nupek zeżre swoje darmy, zrobi w nich 7 offow do tyrania kogos samodzielnego, czy naklepie deffa zeby sie obstawic ma naprawde drugorzędne znaczenie bo istota problemu jest gdzie indziej.
W tym ze nupy przescigaja sie w tej patologi co doprowadzilo te światy do roli żenujących kabaretów.
I jasne ze tym ktorzy lubia grac na darmach w molochach o 6 akademiach to pasuje, i będą się tu gorączkowac, opowiadac o poziomie.
Ale prawda jest taka ze ta praktyka zdegenerowala plemki i sprawila ze część ogryzkow nie jest sobie juz w stanie wyobrazic nawet ze mozna grac uczciwie.
Naprawde niedawno takich przerabialem. Wygląda to żałosnie, wybacz.

Btw. Nie wiem skąd jestes więc nie wiem kto zaprasza.
Niemniej nie przyjmuje zaproszen, jesli chcesz się sprawdzic to wbijaj tam gdzie gramy, nawet z pakietem darm i na 9 plemion. Żaden kłopot:)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Toż nie dotykałem genezy..
Gowniane GEA juz na 33 gralo na 3 czlony.

Na swiatach z farmą jest największa skala Pox. Ale glowny problem jest taki ze tam nijak nie mozna nadrobic.
1 uczciwy vs łajza z 6 darmami na bezfarmy to nie to samo co 1 vs 6 na św z mozliwoscią farmy.
To chyba oczywiste dla kazdego kto troche pogral a nie tylko na 2 św bez farmy w jakiejs masowce:)
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Grałem tylko kiedyś na światach z ograniczeniem farmy i jak ruszyłem pierwszy raz na świecie bez farmy denerwowalo mnie że nie mogę jakoś znacząco odskoczyc od okolicy i ja zmasakrowac z czasem się przyzwyczaiłem do jednych i drugich parametrów. Nie ma już w tej grze wiele dobrych graczy bo gracze się teraz bardzo słabo i wolno rozwijają. Na jednym i drugim świecie wystarczyło mi podbijanie samych barb i ustawienie mk aby zdobyć topke.

Nie ma znaczenia czy ma sie obok siebie darmiarza na farmie czy bez. Jak się nie jest go wstanie pokonac to jest sie beznadzijnym i tyle. Na światach bez farmy klikalem zawsze budynek na każdym świecie co do minuty i byłem zawsze jednym z pierwszych co stawiali pałac mając eko 27lub28. Zawsze przez to że szybko klikalem miałem później od okolicy większe wojsko i podbijalem swoją wioske bez strat bo wchodziłem w czyjąś darme. Jak ktoś chce to łatwo może podbic wioske darmjqrza jakiegoś z okolicy na start.

Tu i tu są darmy i masowki różnica jest taka że jak nie masz farmy i widzisz swój kwadrat 9x9 to od początku musisz dogadać się z sąsiadem aby podbic wroga. Na farmie jak widzisz swój kwadrat 9x9 i ktoś tam gra to jesteś słabym graczem i nie masz co szukac w tej grze.

W bez farmy od początku liczy się współpraca z farma każdy liczy na siebie i to od charakteru osoby zależy jaki swiat mu się spodoba.

Smutek masz chyba już słaba pamięć tak marudzisz na darmy na swuatch bez farmy a sam prowadziłes plemię i miałeś w plemieniu pozapraszane darmy do plemienia na 123 czy który tam wygralisci.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie toleruje darm Ksoks. Czasem ktos nowy na lewo moze to przede mną ukryc jak sie postara ale to się rzadko zdarza. Nikt nie chce łatki gracza bez rączek i powrotu do gry w masowkach.

Gralem w P! Na 69 Pox.
Lol
 

Deleted User - 698598154

Guest
W SE na 55, trochę przyps xD

No tak, dawniej swiaty mialy kilkanascie K. Teraz 4 z górką a na każdym masowka obok masówki, na 5,6,7 czy 11 czlonow jak Nurgle :D. Wszystko bez ambicji, charakteru, na jednym stulejarskim schemacie..
Wielka szkoda dla tej gry że opanowały ją gimbusy i jakies niesamodzielne orzeszki:/
Plemion wartych uwagi to ze świecą szukać...
 

Deleted User - 8832479

Guest
Nie ma już takich plemion wgl więc nie masz co ze świecą szukać nawet , wszędzie pchanie frontu rekrutacją, masówki, koalicje wygrywające świat w 3 plemiona czy kosy na porządku dziennym xd

Obecnie najlepsze ekipy typu p , speed sami dają taki przykład więc co się tu dziwić ^^
 

Deleted User - 698598154

Guest
Otóż moje plemię takie jest, co niejednego ogryzka zawstydza.
Niektórzy nawet z tych kompleksów robią z siebie pajaców na FO jak ten skydriver czy jak mu tam:)
Są też inne, tyle że mniej skuteczne, ale chociaż grający tam nie muszą się wstydzic. Bo to przecież tylko zabawa.
Ja kompletnie nie rozumiem jak mozna robic z siebie łacha z powodu jarania się wirtualnyni punktami.
A nie, przepraszam, z troski o rodzinę xD bo dzięki startowi z 10 darmami mozna poświęcic im więcej czasu.
Bo przeciez wiadomo ze Ci uczciwi i umiejący grać nie mają rodzin xDDD
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Ja tylko analizuję gdzie Świetlisty Władca klika LIKE. I stwierdzam, że jest kretynem bo lajkuje tylko posty, które Smutka się tyczą. On nie może dalej przeżyć, że na 135św dostał po pupie. Pocieszająca może być teoria, że nie odpadł jako pierwszy. Odpadł jako drugi :D
 

Deleted User - 8832479

Guest
Otóż moje plemię takie jest, co niejednego ogryzka zawstydza.
Niektórzy nawet z tych kompleksów robią z siebie pajaców na FO jak ten skydriver czy jak mu tam:)
Są też inne, tyle że mniej skuteczne, ale chociaż grający tam nie muszą się wstydzic. Bo to przecież tylko zabawa.
Ja kompletnie nie rozumiem jak mozna robic z siebie łacha z powodu jarania się wirtualnyni punktami.
A nie, przepraszam, z troski o rodzinę xD bo dzięki startowi z 10 darmami mozna poświęcic im więcej czasu.
Bo przeciez wiadomo ze Ci uczciwi i umiejący grać nie mają rodzin xDDD
Nie wiem jak inne światy ale na 135 rekrutowałes również z wrogich plemion mimo iż zarzekałes się , że nikogo nie rekrutujesz bo masz 100 osób rezerwowych do gry więc nie pierdol bo właśnie robisz z siebie takiego samego łacha jak wyzywasz innych i na dodatek kłamiesz co jest gorsze jeszcze ^^

Kurwa co ludzie nie zrobią żeby sobie ego polechtac w pikselowej grze, tfu
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Na 61 rekord to chyba były cztery człony po 80 kont około, ale to całkiem inna skala świata i wynikało to ze wzajemnych fuzji o ile dobrze pamiętam.

na 125 Legend miało z 7 członów, pod innymi nazwami, ale tylko jedna osoba dowodziła jeśli chodzi o dyplo.

na 141 AK wystartowało z 5 członami.


z drugiej strony nie widzę nic tym złego. na przykładzie tego 141. Jest limit członków 60 osób, dać 100 i już by się zmiesciło na 3 plemiona. A granie na kilka członów jest znane niemalże od początku tej gry.

To tak jak płakanie na darmy, każdy płacze z powodu darm sąsiada, samemu je mając.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie wiem jak inne światy ale na 135 rekrutowałes również z wrogich plemion mimo iż zarzekałes się , że nikogo nie rekrutujesz bo masz 100 osób rezerwowych do gry więc nie pierdol bo właśnie robisz z siebie takiego samego łacha jak wyzywasz innych i na dodatek kłamiesz co jest gorsze jeszcze ^^

Kurwa co ludzie nie zrobią żeby sobie ego polechtac w pikselowej grze, tfu
Skoro grales na 135 a nie u mnie to byłes w jednej z pozamiatanych masowek. Może nawet osobiscie Cię poskładałem hm?:)
Nic więc dziwnego że Ci żyłka pękła nupeczku. I nie klnij tak, bo po co?:)
Nie "również" ale wyłącznie jako ze mielismy wojnę z każdą masówką na tamtym świecie.
Nie zarzekałem się, tym bardziej że na absolutnie każdym świecie daję szansę nowym graczom zeby mieli okazję zobaczyc inną grę.
A to 100 to już tak odklejone że napisze tylko xD
Mam nadzieję że w tej histerii w którą wpadłeś nie zmoczyłeś się do łóżka ^^
 

Deleted User - 698598154

Guest
Może jakbyś nie zapomniał leków byłbyś mniejszym znawcą? :)

Nie zażywam. Ale na pewno byłbym mniejszym gdyby moje granie polegało na żarciu darm, farmieniu botem, albo grze z podkulonym ogonem na 6 czlonow najlepiej w sojuszu z 13 innymi heheh
Albo zagrał 5 światów na krzyż, najlepiej niedawno i nie był sobie w stanie wyobrazic ze mozna grac inaczej niż totalna nędza bez ambicji.
To na pewno.
No ale niestety, muszę Cię rozczarowac. Przepraszam;/
 

DeletedUser198174

Guest
Otóż moje plemię takie jest, co niejednego ogryzka zawstydza.
Niektórzy nawet z tych kompleksów robią z siebie pajaców na FO jak ten skydriver czy jak mu tam:)
Są też inne, tyle że mniej skuteczne, ale chociaż grający tam nie muszą się wstydzic. Bo to przecież tylko zabawa.
Ja kompletnie nie rozumiem jak mozna robic z siebie łacha z powodu jarania się wirtualnyni punktami.
A nie, przepraszam, z troski o rodzinę xD bo dzięki startowi z 10 darmami mozna poświęcic im więcej czasu.
Bo przeciez wiadomo ze Ci uczciwi i umiejący grać nie mają rodzin xDDD

Nadal nie wiem kim ty w ogóle jesteś żeby mnie przytaczac więc zapytam jeszcze raz. Pajaca zdążyłeś już z siebie zrobić, a brniesz w dalszą dyskusje jak nulia którego już wiele osób słownie jedzie. Chcesz tego samego? Proszę bardzo, ale odwal się odemnie nie znając mojego stylu i poziomu gry sugerując się statystykami z konta, które było może 3 razy łączone z innymi osobami i przechodziłem jako coop.

Napisałeś że gram z darmami? Podaj przykład, a nie napiszesz swoje mądrości przygotowywane pół dnia i nie potrafiąc odpowiedzieć przechodzisz do innych wątków. ]:->
 
Wynik reakcji
228
@kmic

pytanie - czy na świecie 150 moglibyście chociaż spróbować zniwelować ilość powszechnych obecnie darm, poprzez wyłączenie opcji zapraszania graczy pod własne włości, bo chyba każdy porusza ten temat...? Do tego ze wsparciem plemiennym zrobić tak jak na s149, jedynie zwiększając limit członków plemienia? Wiem, że to nie koncert życzeń, ale skoro robimy kompromis odnośnie farma/bez, to może wyrównać szanse także za sprawą ograniczenia hodowli wiosek i deffa? :) Już nie mówiąc o tym, by nie było wstępnego logowania :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry