Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser178441

Guest
Smuti akurat ustawienia s150 nie sprzyjaja 1czlonowym ekipa jak trafisz w samo centrum a masowki sie zgadaja dookola to chocbyscie na glowie staneli to nic z tego nie bedzie bo nie dadza rozwinac skrzydel..cos o tym wiem po 133:D
dobrze zorganizowane masowki nawet jak rozrzuci im czlony to maja przewage w dyplomacji bo maja czym postrzaszyc z kilku stron.

co innego jak traficie blizej obrzezy jak centrum..takie ustwienia to jak rzut moneta..albo orzel albo reszka hehe
 

Deleted User - 698598154

Guest
Przeczytaj post bulwy jeszcze raz na spokojnie to bedziesz wiedzial, ze o Ciebie chodzi.
Az takie to trudne?w sumie juz kilka razy zrobiles z siebie balwana.

Jak nie Kumasz,ze to o Ciebie chodzilo bo caly czas wypisujesz posty ze wbilismy tu ze speed specjalnie dla Ciebie i dalej zyjesz w tym przekonaniu to juz nie pomoge bardziej :D - tak o to chodzilo bulwie.

Moze piszesz tak, żeby jeszcze bardziej podrasowac swoje ego- tylko pytanie czy jeszcze bardziej sie da.

Widze ze jest gorzej niz myslalem. Ale masz szczęscie, jestem bardzo pomocny i cierpliwy.
Na szczęście mamy tylko jedno zdanie do przerobienia to moze jeszcze dzis zdążysz zalapac. Sprobuje tak jakbys miał porazenie mozgowe, jak sie nie uda tym razem to bede sylabowal xD

Bulwa zadal pytanie.. Poniewaz zdanie jest zakonczone Py-taj-ni-kiem.
Więc kogoś pyta.. Nie mnie, bo pisze "on".
Kiedy się zwracasz do kogos bezposrednio to piszesz w 2 os. L.p, a nie 3ciej - "on".
Wiem, wiem, to bardzo skomplikowane, ale postaraj się..Błagam..
Pytam więc, kogo Bulwa pyta o to co ja myśle, kto to wie lepiej, kozak czy kanar (przesmiewczo, ale dobra bo jeszcze za duzo będziesz mial do ogarniecia i Ci styki spali, wystarczy)
A teraz sprobuj powolutku, moze z mamą, starszym bratem..
Na pewno zalapiesz, wierzę w Ciebie.

I wiem ogryzku że mnie miał na myśli.
Szczęsliwie nie jestem brakiem bystrosci tak dotkniety jak Ty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 698598154

Guest
Smuti akurat ustawienia s150 nie sprzyjaja 1czlonowym ekipa jak trafisz w samo centrum a masowki sie zgadaja dookola to chocbyscie na glowie staneli to nic z tego nie bedzie bo nie dadza rozwinac skrzydel..cos o tym wiem po 133:D
dobrze zorganizowane masowki nawet jak rozrzuci im czlony to maja przewage w dyplomacji bo maja czym postrzaszyc z kilku stron.

co innego jak traficie blizej obrzezy jak centrum..takie ustwienia to jak rzut moneta..albo orzel albo reszka hehe

Sram na masowki, mnie interesuje tylko fajna zabawa, ciekawa gra, naparzanie. A nie wynik czy lokalizacja. U mnie sie blaszkami nikt nie jara, ani nie upokarza dla nich..
 

DeletedUser196866

Guest
Smuti akurat ustawienia s150 nie sprzyjaja 1czlonowym ekipa jak trafisz w samo centrum a masowki sie zgadaja dookola to chocbyscie na glowie staneli to nic z tego nie bedzie bo nie dadza rozwinac skrzydel..cos o tym wiem po 133:D
dobrze zorganizowane masowki nawet jak rozrzuci im czlony to maja przewage w dyplomacji bo maja czym postrzaszyc z kilku stron.

co innego jak traficie blizej obrzezy jak centrum..takie ustwienia to jak rzut moneta..albo orzel albo reszka hehe

no właśnie.. my na s133 straciliśmy jeden człon ,bo wyrzuciło ich za daleko ,ale mimo to daliśmy rade z centrum to ogarnąć, także z odrobiną szczęścia nie bedzie tragedi^^
 

Deleted User - 698598154

Guest
Już mówiłem 133 miał takie same ustawienia i nie mieliśmy darm . Graliśmy w sporo osób na kilka członów i wiem z czym to się je i lepiej ruszyć na jeden:) niż bym rozrzuconym jak gnój po polu

Starałem się wziąć trochę graczy którzy nie grali na 147 bo nie pasowała im farma :) plus gra moja elita która na 147 się po prostu nudzi :) a większość graczy i tak miała grać w innych ekipach. Teraz musieli odchodzić z czym się trochę źle czuli przez to że się tak późno zdecydowałem na start. Wiadomo że 147 trochę ucierpi ale nie tak mocno jakbyśmy ruszali sami bez p! Bo wtedy po prostu byśmy nie wystartowali i zdania bym nie zmienił :)

Ty to jednak jestes duzo mądrzejszy i przyjemniejszy niż Ci Twoi koledzy z plemienia. Tez bym Cię wybral na króla :p
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
gdybym nie gral u nuppo to bym Karolu chetnie wbil do Was bo nigdy czegos takiego nie widzialem..:D
co by z tego nie wyszlo to Speed zacznie dzielic uwage na 2 swiaty co moim zdaniem moze sie odbic na wynikach Speed na obydwu swiatach:p

nie wiem czy Smuti zrobiles to przypadkowo czy specjalnie ale sprowowowales Speed i P! do startu na 150 gdzie wchodza na sponatanie i ryzykuja reputacje niepokananych na Twoich warunkach..:D
Andras bedziesz gral tu na s150.

Keymil Sabaty ruszaja na s152,zbiorka teraz jest na s149.

1. adeq nie graj na 150 ,bo będziesz darmą dla mnie,a u mnie w plemieniu gra się bez darm

sunia -jak sobie zaczysz ,bedziesz moja darma jak na s133 xd
 
Ostatnia edycja:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Jak dostane wasz na froncie to latwiejszego przeciwnika z waszej zbieraniny nie mógłbym dostać xD
 

Waszprzeciwnik

Zwiadowca
Wynik reakcji
944
Bla bla bla
Ja ciągle liczę że nie zdążysz dostać siłówki I pokażesz nam swoją klasę, bo na razie tylko dużo mówisz
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Jakbym miał ptasi jak Ty to bym uzyl..

Wlasnie dlatego nie przepadam za tłukami na Fo, bo trzeba tlumaczyc kilka razy.
To jeszczexraz, powolutku i skup się!

Skoro bulwa pisze "on" to nie zwraca sie do mnie bo wtedy pisalby per "ty".
Łapiesz czy to za trudne?

No wiec skoro nie mnie pyta jakie mam przekonania to ja z kolei pytam kogo (ironicznie, tak wiem, trudne slowo)
Wymieniam 2 najśmieszniejszych chyba specjalistow (tez ironia (sic!)) odklejonego kozaka ktory tyle razy zrobil z siebie pajaca ze bajka i kanara.
A ty choc nie jestes ani bulwą ani kanarem ani kozakiem piszesz posta tak z dupy jakbys mial iq 11,3.
I jeszcze cos o mózgu wspominasz zeby podbic absurdalnosc.

Załapał? Czy jeszcze bardziej trzeba tlumaczyc.
Mam nadzieje zeaztak specjalnej troski nie jesteś. No..
Pisałem o Tobie geniuszu. Ale pytanie zadałem do całego świata :O
 
Status
Zamknięty.
Do góry