Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
6300 graczy aktualnie zalogowanych, to jest jakieś niecałe 3 kontynenty. Nw czy to dużo jak na ten moment ale jakiejś spektakularnej liczby graczy z okazji jubileuszowego świata to nie będzie.

Graczy ilosc pewnie podobna tylko darm nie ma tylu..

W dodatku Andras ,zagraja pewnie 1 raz bez x-czlonow i miliona darm.
A mowią że nic z tego mojego pisania nie wynika.
Pastuszki tańczą jak im zagram xD
 

DeletedUser178441

Guest
gdybym nie gral u nuppo to bym Karolu chetnie wbil do Was bo nigdy czegos takiego nie widzialem..:D
co by z tego nie wyszlo to Speed zacznie dzielic uwage na 2 swiaty co moim zdaniem moze sie odbic na wynikach Speed na obydwu swiatach:p

nie wiem czy Smuti zrobiles to przypadkowo czy specjalnie ale sprowowowales Speed i P! do startu na 150 gdzie wchodza na sponatanie i ryzykuja reputacje niepokananych na Twoich warunkach..:D
 

Deleted User - 698598154

Guest
jakbys uzyl ptasiego, to bys wiedzial ze per on to chodzilo o Ciebie xD i twoje poperzednie posty i paulika
Jakbym miał ptasi jak Ty to bym uzyl..

Wlasnie dlatego nie przepadam za tłukami na Fo, bo trzeba tlumaczyc kilka razy.
To jeszczexraz, powolutku i skup się!

Skoro bulwa pisze "on" to nie zwraca sie do mnie bo wtedy pisalby per "ty".
Łapiesz czy to za trudne?

No wiec skoro nie mnie pyta jakie mam przekonania to ja z kolei pytam kogo (ironicznie, tak wiem, trudne slowo)
Wymieniam 2 najśmieszniejszych chyba specjalistow (tez ironia (sic!)) odklejonego kozaka ktory tyle razy zrobil z siebie pajaca ze bajka i kanara.
A ty choc nie jestes ani bulwą ani kanarem ani kozakiem piszesz posta tak z dupy jakbys mial iq 11,3.
I jeszcze cos o mózgu wspominasz zeby podbic absurdalnosc.

Załapał? Czy jeszcze bardziej trzeba tlumaczyc.
Mam nadzieje zeaztak specjalnej troski nie jesteś. No..
 

Deleted User - 698598154

Guest
gdybym nie gral u nuppo to bym Karolu chetnie wbil do Was bo nigdy czegos takiego nie widzialem..:D
co by z tego nie wyszlo to Speed zacznie dzielic uwage na 2 swiaty co moim zdaniem moze sie odbic na wynikach Speed na obydwu swiatach:p

nie wiem czy Smuti zrobiles to przypadkowo czy specjalnie ale sprowowowales Speed i P! do startu na 150 gdzie wchodza na sponatanie i ryzykuja reputacje niepokananych na Twoich warunkach..:D

No jasne że z premedytacją, ja się świetnie bawię jak im żyłka pęka xD
I to nie są moje warunki tylko obslugi gry, ale faktycznie nam sprzyjaja bo utrudniają darmy i gte na 7 czlonow z czego i tak nie korzystamy.
I zawsze ryzykują utratę reputacji kiedy sie odwazą z nami grac, bo uwazam, chic to tylko moja ocena ze nawet we 2ke są slabsi niz my w pojedynke.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.352
Jakbym miał ptasi jak Ty to bym uzyl..

Wlasnie dlatego nie przepadam za tłukami na Fo, bo trzeba tlumaczyc kilka razy.
To jeszczexraz, powolutku i skup się!

Skoro bulwa pisze "on" to nie zwraca sie do mnie bo wtedy pisalby per "ty".
Łapiesz czy to za trudne?

No wiec skoro nie mnie pyta jakie mam przekonania to ja z kolei pytam kogo (ironicznie, tak wiem, trudne slowo)
Wymieniam 2 najśmieszniejszych chyba specjalistow (tez ironia (sic!)) odklejonego kozaka ktory tyle razy zrobil z siebie pajaca ze bajka i kanara.
A ty choc nie jestes ani bulwą ani kanarem ani kozakiem piszesz posta tak z dupy jakbys mial iq 11,3.
I jeszcze cos o mózgu wspominasz zeby podbic absurdalnosc.

Załapał? Czy jeszcze bardziej trzeba tlumaczyc.
Mam nadzieje zeaztak specjalnej troski nie jesteś. No..

Przeczytaj post bulwy jeszcze raz na spokojnie to bedziesz wiedzial, ze o Ciebie chodzi.
Az takie to trudne?w sumie juz kilka razy zrobiles z siebie balwana.

Jak nie Kumasz,ze to o Ciebie chodzilo bo caly czas wypisujesz posty ze wbilismy tu ze speed specjalnie dla Ciebie i dalej zyjesz w tym przekonaniu to juz nie pomoge bardziej :D - tak o to chodzilo bulwie.

Moze piszesz tak, żeby jeszcze bardziej podrasowac swoje ego- tylko pytanie czy jeszcze bardziej sie da.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.062
Graczy ilosc pewnie podobna tylko darm nie ma tylu..

W dodatku Andras ,zagraja pewnie 1 raz bez x-czlonow i miliona darm.
A mowią że nic z tego mojego pisania nie wynika.
Pastuszki tańczą jak im zagram xD
Już mówiłem 133 miał takie same ustawienia i nie mieliśmy darm . Graliśmy w sporo osób na kilka członów i wiem z czym to się je i lepiej ruszyć na jeden:) niż bym rozrzuconym jak gnój po polu
gdybym nie gral u nuppo to bym Karolu chetnie wbil do Was bo nigdy czegos takiego nie widzialem..:D
co by z tego nie wyszlo to Speed zacznie dzielic uwage na 2 swiaty co moim zdaniem moze sie odbic na wynikach Speed na obydwu swiatach:p

nie wiem czy Smuti zrobiles to przypadkowo czy specjalnie ale sprowowowales Speed i P! do startu na 150 gdzie wchodza na sponatanie i ryzykuja reputacje niepokananych na Twoich warunkach..:D
Starałem się wziąć trochę graczy którzy nie grali na 147 bo nie pasowała im farma :) plus gra moja elita która na 147 się po prostu nudzi :) a większość graczy i tak miała grać w innych ekipach. Teraz musieli odchodzić z czym się trochę źle czuli przez to że się tak późno zdecydowałem na start. Wiadomo że 147 trochę ucierpi ale nie tak mocno jakbyśmy ruszali sami bez p! Bo wtedy po prostu byśmy nie wystartowali i zdania bym nie zmienił :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry