Świat 149 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Zapraszam do głosowania

 

DeletedUser199869

Guest
A szkoda już cokolwiek pisać , mam nadzieję że za te dwa miesiące orangutany z supportu tego nie spierdola i dadzą.swiat bez farmy.
Pytanie teraz po kiego była cała ta ankieta XDDD jeżeli mialbyc juz z farma to trzeba było napisać że sracie na nas i tyle
Póki co dziękuję za uwagę miło było
Supportowi chuj w dupę za ta akcję i widzimy sie na next świecie ;)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.434

love gun

Chłop
Wynik reakcji
23
farmienie = plądrujący ?
przepraszam za niedogodności
Nie mówię po polsku Nie rozumiem związku między łupem a funkcjami premium
 

lewy X

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
973
Pozostaje podziękować suppirtowi za naplucie w ryj ludziom którzy mają swój 1/4 światy bez farmy... A nie teraz mamy 0/4 :D
Dobrze dobrze, proponuje nastepne 2 swiaty bez farmy ;p
Też będzie śmiesznie:p
151 I 152 bez farmy A co xD
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Pozostaje podziękować suppirtowi za naplucie w ryj ludziom którzy mają swój 1/4 światy bez farmy... A nie teraz mamy 0/4 :D
Dobrze dobrze, proponuje nastepne 2 swiaty bez farmy ;p
Też będzie śmiesznie:p
151 I 152 bez farmy A co xD

Nie dadzą dwóch bez farmy, bo jeden musi być z giełdą. Też mogą zaliczyć s150, jako bez farmy bo taki kompromis dostaliśmy i następny świat bez farmy dopiero w maju.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.288
No nic za 14 dni swiat 137 sie zamknie i czas skonczyc calkowicie z ta gra.
Dzieki takiemu tokowi rozumowania za daleko nie zajdziecie z ta gra.

Polecam otworzyc oczy i sugerowac sie opinia graczy, bo to oni tworza ta gre.
A wam jak widac zalezy tylko na pieniadzach skoro robicie 149 z gielda, dramat.
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Gram w tą grę już 12 lat, czyli praktycznie od początku i jestem zawiedziony kierunkiem w którym ona zmierza. Opiekunowie już nie liczą się z opiniami graczy, jak kiedyś. Jest to przykre, bo my również tworzymy tą grę jak napisał @Pozdrów Kanara

Czy moja ankieta coś zmieni w dziale propozycji?. Po tym, jak kmic zamknął pierwszą to szczerze wątpię w to, ale może jednak nas posłucha bo naprawdę plemiona mogą sporo stracić. Wątpię, by wszystkim graczom chciało się czekać te 2-4 miesiące na świat bez farmy
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.288
Gram w tą grę już 12 lat, czyli praktycznie od początku i jestem zawiedziony kierunkiem w którym ona zmierza. Opiekunowie już nie liczą się z opiniami graczy, jak kiedyś. Jest to przykre, bo my również tworzymy tą grę jak napisał @Pozdrów Kanara

Czy moja ankieta coś zmieni w dziale propozycji?. Po tym, jak kmic zamknął pierwszą to szczerze wątpię w to, ale może jednak że nas posłucha bo naprawdę plemiona mogą sporo stracić. Wątpię, by wszystkim graczom chciało się czekać te 2-4 miesiące na świat bez farmy

Watpie, ze to cos zmieni :D zleja to cieplym moczem :p

No nic szkoda, bo jakis klimat kiedys byl w tej gierce teraz czas skonczyc juz i tyle
 

DeletedUser174460

Guest
No nic za 14 dni swiat 137 sie zamknie i czas skonczyc calkowicie z ta gra.
Dzieki takiemu tokowi rozumowania za daleko nie zajdziecie z ta gra.


To bądź w końcu konsekwentny i skończ z tą grą. Czy ktoś tu Cię trzyma?:)

Co do drugiej części tego błyskotliwego wywodu - dzięki takiemu tokowi rozumowania gra istnieje już ile? 15 lat?
To miłe, że próbujesz uczyć ludzi, którzy zwyczajnie znają się na tym kilkakrotnie lepiej od Ciebie.


Polecam otworzyc oczy i sugerowac sie opinia graczy, bo to oni tworza ta gre.
A wam jak widac zalezy tylko na pieniadzach skoro robicie 149 z gielda, dramat.


Eureka! Poważnie chodzi o pieniądze?
Dzięki za wytłumaczenie, myślałem, że ta gra została stworzona w celach działań dla dobra społeczeństwa. Żeby miało rozrywkę he he
Kto by pomyślał, że w internetowej gierce, która zatrudnia ludzi i ponosi koszty serwerów może chodzić o pieniądze...
 

DeletedUser174460

Guest
Nie ma dymów, po prostu grupka kilku krzykaczy robi zamieszanie, bo nie spodobało im się, że nie będą mogli wystartować jak co 4 miesiące.
InnoGames daj taki produkt i albo z niego ktoś korzysta albo nie, po co te stękanie.

Jak parówki w biedronce mają za mały % mięsa, to też latacie pod zakład produkcyjny protestować?
Nie podoba się, to nie kupujesz i tyle. To samo tutaj, nie pasuje, to nie grasz.
Szczególnie, że robią szum jakby to była całkowita likwidacja światów bez farmy. A za 2 miesiące ruszy. Wykorzystajcie ten czas, żeby trochę pożyć.
 

DeletedUser198597

Guest
Ale gdzie tu jakaś zabawa z gry, kiedy nie ma farmienia? (yay, super rywalizacja :rolleyes:). Dla tych, co chcą sobie tylko stawiać domki są inne gry, zwłaszcza mobilne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry