Świat 149 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o świecie 149 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 
Wynik reakcji
0
Osobiście uważam takie ustawienia za totalnie bez sensu !
Limit członków plemienia: 40, naprawdę ? Nie długo zróbcie 20 będzie się ciekawiej grało ;/ Bez sens !
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia, po 3 dniach pobytu w plemieniu. a To co to ma być kolejne utrudnienie.
I ta zmiana Światów parzystych z nieparzystymi. Lubicie zmiany . Lubicie robić zamęt.
 

DeletedUser192125

Guest
Osobiście uważam takie ustawienia za totalnie bez sensu !
Limit członków plemienia: 40, naprawdę ? Nie długo zróbcie 20 będzie się ciekawiej grało ;/ Bez sens !
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia, po 3 dniach pobytu w plemieniu. a To co to ma być kolejne utrudnienie.
I ta zmiana Światów parzystych z nieparzystymi. Lubicie zmiany . Lubicie robić zamęt.

Drogi sympatyczny przyjacielu, to że zamienili numerki światów, z powodu tego, ze względu na świat jubileuszowy, i zamierzają to kontynuować nie stwarza absolutnie żadnego problemu. Czemu się przyczepiasz do takiej błahostki :( to niemiłe, aż mi się przykro zrobiło.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
No,ale to że będzie zmiania światów z pp na nieparzyste było wiadomo bo tak samo zrobili jak startował św 100. A dzieci co nie chcą grać na świecie z farmieniem niech pograją w inną grę gdzie tylko buduje się budynki.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ale wtedy s99 był 2 miesiace przed św 100 i startował św100 i 101 ,a teraz jest tak,że startuje św 149 i 150 . Ja proponuje dzieciom wbić na ten świat jubileuszowy pograć dostać bęcki ,a potem iść na św152 który będzie bez farmy by się podniecać jakie to światy bez farmienia są dobre
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ale z drugiej strony
jak zmusić graczy z farmy i bez farmy do zmierzenia się na jednym świecie?
Myślę, że ta opcja nie jest głupia skoro ma wygrać najlepsze plemię, bez gadania ze jedni to nolaify a drudzy to boty xd
 

Deleted User - 699847453

Guest
Ale z drugiej strony
jak zmusić graczy z farmy i bez farmy do zmierzenia się na jednym świecie?
Myślę, że ta opcja nie jest głupia skoro ma wygrać najlepsze plemię, bez gadania ze jedni to nolaify a drudzy to boty xd

Ale nie każdy chce iść na jubileuszowy, gdzie będą ekipy z 10 letnim stażem typu APK.

Po drugie niektórzy zbierali ekipy na s149 i niektórzy gracze już mają zobowiązania w innych na s150.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ale nie każdy chce iść na jubileuszowy, gdzie będą ekipy z 10 letnim stażem typu APK.

Po co komu ekipa,ja na św 100 wystartowałem solo i Speed mnie zrekrutowało ,Keymilowi stanął jak zobaczył moją farme ,na świecie bez farmy nie dasz rady dostać takiej zapki bo tam nie ma jak się wybić
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ale nie każdy chce iść na jubileuszowy, gdzie będą ekipy z 10 letnim stażem typu APK.

Po drugie niektórzy zbierali ekipy na s149 i niektórzy gracze już mają zobowiązania w innych na s150.

Nie każdy chce grać na zwykłym świecie, gdzie 99% ekip to ogórki, a chcieli by pokazać na co ich stać.
 
Wynik reakcji
184
Support najebany i niespełna rozumu xd
Miałem grac ostatni świat 149 ale widzę że jednak już do gry nie wrócę

Niszczcie tą grę jeszcze bardziej, dymajcie ostatnich grających graczy to przynajmniej szybciej się reszcie masochistów oczy otworzą i też rzucą ta martwą grę w pizdu


Kmic sram ci przed drzwi
Nie pozdrawiam

Eldo
 
Status
Zamknięty.
Do góry