Świat 100

  • Rozpoczynający wątek Deleted member 188109
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28547

Guest
ja bym nie chciał na takim świecie grać.

Duża część osób nie podoba się siedzenie i non stop farmienie.

świat gry x2 + farmienie = szybki świat, ktoś kto będzie farmił 24/7 odleci strasznie od reszty.

reguła zagrody ? - czyli nawalanka offami bo deff schodzi na drugi plan.

Dodał bym do Twoich zasad wzmiankę że nie ma bonusu nocnego.
 

DeletedUser24635

Guest
czemu schodzi na 2 plan ? można defa dosyłać w trakcie aktaków żeby siła wojsk nie spadała za bardzo ;]
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
@marcin44g
to już predzej zagrałbym na świecie z surkami za pp jak na czymś takim;p
podałeś połowe ustawien co ludzie nie chcą ;P
 

DeletedUser

Guest
Dajcie nam po prostu do wyboru opcje w ankiecie:
Farmienie czy nie.
Kościół czy nie.
Funkcje PP full czy podstawowe(KP i MK)

O nic więcej nie prosimy a czy będzie ta ankieta czy nie to i tak cześć będzie zadowolona a część nie...
Może wbiją te dobre plemiona jak A.P.K. 40-stu(Może emeryt Nero się też zjawi choć on był fanem farmienia ale bez AF i udogodnień:p Polecam podręcznik jego autorstwa:p) i wiele innych plemion oraz graczy :p

--------------------------------------------------------------

Ps:

Kmicu czekamy na woją ostateczną decyzję? :p Bądź człowiekiem a przede wszystkim Graczem! :p
 

DeletedUser158592

Guest
A ja bym chcial swiat z predkoscia 0,5 x i jednostek 1-2x zeby mozna bylo sie delektowac powoli . Oczywiscie farmienie nieograniczone , moga byc funkcje premium z flagami na czele ale bez handlu za pp chociaz to idealny marketingowo swiad dla IG do zarobku wiec pewnie bedzie taka opcja na 99% . Może wybór kierunków tak zeby ekipy mogly startowac razem ?
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
A ja bym chcial swiat z predkoscia 0,5 x i jednostek 1-2x zeby mozna bylo sie delektowac powoli . Oczywiscie farmienie nieograniczone , moga byc funkcje premium z flagami na czele ale bez handlu za pp chociaz to idealny marketingowo swiad dla IG do zarobku wiec pewnie bedzie taka opcja na 99% . Może wybór kierunków tak zeby ekipy mogly startowac razem ?

funkcje premium z taką prędkością ? weź im nie proponuj takich rzeczy bo to maszynka do produkowania pieniędzy będzie, z taką predkością to tylko i wyłącznie BEZ FUNKCJI PREMIUM
 

DeletedUser180884

Guest
A ja bym chcial swiat z predkoscia 0,5 x i jednostek 1-2x zeby mozna bylo sie delektowac powoli . Oczywiscie farmienie nieograniczone , moga byc funkcje premium z flagami na czele ale bez handlu za pp chociaz to idealny marketingowo swiad dla IG do zarobku wiec pewnie bedzie taka opcja na 99% . Może wybór kierunków tak zeby ekipy mogly startowac razem ?

yhym 60-70% topowych graczy nie zagra na tych ustawieniach Spooko ^_^
 

DeletedUser179432

Guest
przeczytałem pierwsze kilka postów.Co za głupoty,że gracze mają jakiś wpływ na grę "bo płacą" takiego wała gra jak i WSZYSTKO NALEŻY do firmy która tą grę stworzyła czyt w każdej chwili możesz się ze wszystkim pożegnać nie ważne ile kasy włożyłeś.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.405
funkcje premium z taką prędkością ? weź im nie proponuj takich rzeczy bo to maszynka do produkowania pieniędzy będzie, z taką predkością to tylko i wyłącznie BEZ FUNKCJI PREMIUM

na 82 chyba była prędkość 0,5 i wymiana surowce za PP, nie wspominając o nowych funkcjach premium ;)
 

DeletedUser188257

Guest
Ja osobiście mogę zagrać na każdym świecie obojętnie z jakimi ustawieniami byle bym miał czas a z tym bywa u mnie różnie.
 

DeletedUser188034

Guest
Owszem jakieś punkty były kupione w inno, ale niech ktoś się szczerze przyzna kiedy ostatnio kupił 200pp za 17zł od inno?
Bo ja wole Kupić od gracza za 35zł 1000pp Chyba bardziej mi się opłaca :p
A jakby nie było handlarzy to zmuszony byłbym kupić od inno Punkciki no nie? ;p

200pp za 17zł ?? gdzie takie ceny :D na plemionach jest za 15,99zł :p

to gdzie kupujesz pkt premium to już Twoja sprawa nieraz ktoś może na forum plemion napisać że pp pochodzą ze sprzedaży surek ale czy jesteś tego pewny ? chociaż raz sprawdziłeś czy osoba od której zakupiłeś pp pozyskuje te pp z handlu na rynku ? później są tematy typu, oszukali mnie mam na minusie xx k pkt premium
albo tematy typu "zbanowali moje konto przecież ja nic nie zrobiłem, tylko kupiłem pp od handlarza surką."

na ś90 już kilka osób sprzedawało pp pozyskane niby z rynku a rzeczywiste ich pochodzenie nawet nie wie co to rynek.

ale niech ktoś się szczerze przyzna kiedy ostatnio kupił 200pp za 17zł od inno?
Może nie kupiłem 200 ale więcej :) od innogames
upq4cs.jpg


i śpię spokojnie wiedząc że moje konto nie zostanie zbanowane za kupno pp nie wiadomego pochodzenia.
_______________________________________________________________


Zaś co do 100 świata to: kp, af, mk mogą być aktywne bez wymiany pp -> surowce na rynku
bez limitu farmienia coś w stylu pierwszych światów jakie wyszły byle by szlachta była za monety nie paczki surek.
grafika również w stylu pierwszych światów :)
 

DeletedUser

Guest
jeśli chcecie zeby ten swiat byl wyjątkowy, to musi byc on bez farmienia, wtedy najlepsze ekipy na niego wbija prawdopodobnie po raz ostatni i walka bedzie na 1000%
 

DeletedUser185610

Guest
Wystarczy wprowadzić ankiety do 100 świata z podziałem na;
100 Modern ( nowszy styl oparty na nowszych światach)
100 Clasic (starszy styl, oparty na straszych światach)
i do każdego z tych światów dopasować ankiety. Wtedy tego nie zepsujecie;p
 

DeletedUser187371

Guest
Oczywiście niema możliwości dogodzić wszystkim ale ankieta pokaże w jaki sposób ustawić świat by odpowiadał on jak największej liczbie graczy i o to w tym chodzi. Przykładowo- Będzie 10tyśięcy graczy za ustawieniami z np farmieniem itp a 5tys graczy za św bez farmienia to ta mniejsza część pójdzie na świat bez farmienia. Komplikujecie coś co jest proste ;] Mimo wszystko ankiety i tak nie będzie bo św 100 to okazja dla właścicieli gry do dużego zarobku a tym to się wszystko kieruje. Pozdrawiam
 

DeletedUser131652

Guest
Ja bym się wcale nie obraził, jakby został wykonany trochę większy ukłon w stronę starych graczy, którzy na plemionach są już ponad 5 lat. I w tym kierunku zrobił świat na starych zasadach, bez żadnych kościołów i innych wynalazków. Może to trochę niesprawiedliwe w stosunku do "młodszych" graczy, ale patrząc ile czasu poświecili starzy gracze, myślę byłby to fajny prezent dla nich, powrót do takich korzeni swojej gry.

Jeżeli chodzi o farmienie zawsze się da to pogodzić, np ograniczając farmienie jak to bywało na niektórych światach, wtedy zarówno Ci co lubią farmić, będą mogli pofarmić, a Ci co nie lubią też nie będą na tym sporo stratni
 

DeletedUser183915

Guest
Ja myślę, że oldschool lub po prostu ankieta, ale wybieramy z wszystkich trybów jakie do tej pory wypuściła administracja czyli styl etc
 

DeletedUser187149

Guest
Ja uwaza ze skoro i tak widac na roznych swiatach ze wielu dobrych graczy chce tam zagrac to ustawienia pozostawilbym obsludze gry tzn premium funkcje wszystkie tak itd bo to nowe ulepszenia z ktorymi idziemy do przodu i mozna sie juz do nich przyzwyczaic. flagi zdobylismy na innych swiatach ciezkim wysilkiem wiec to ze ktos moze miec ulatwienie to tylko dzieki temu ze gra w plemiona.

Jedyna opcja ktora powinna byc usunieta na tym swiecie to pp za surke by ten co ma kase i pp nie byl top1 za to ze ma kase. I nie ma co z nia robic. top1 bedzie wtedy nalezal do tego co najwiecej czasu poswieci na gre .
 

DeletedUser137804

Guest
w ankiecie glosowali by głównie Ci najbardziej aktywnie, Ci którzy startują na każdym świcie pograją do dwóch trzech wiosek i na nowy świat heja bo takich jest najwięcej (nie ganie tutaj nikogo sama często gram bardzo krotko :) ) ale ankieta nie da prawidłowego wyniku dla tych którzy chcą tam grac na poważnie . Moim zdanie powinien być świat w starym stylu ale z niektórymi nowymi dodatkami jak np wsparcie tylko dla plemienia czy blokady komend :D
 
Do góry