Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser18304

Guest
również chcę zaprotestować i wytknąć organizatorom ankiety nie doinformowanie ogółu graczy o starcie poszczególnych ankiet.

skoro rószyliście to na ogólnym to powinno być tak kontynuowane poprzez wiadomości do graczy.

Jak dla mnie wyniki ankiety nie są podstawne do ich wprowadzenia, powinna być objęta minimalną ilością głosów np .2000 ważnych głosów
rószyliście? podstawne?

Plemiona-Teamdnia 22.12. o 09:34
Drodzy Gracze!

Wielu z Was od dłuższego czasu dopytywało się o jubileuszowy świat 100, nawet już parę miesięcy temu.
Miło nam zakomunikować, że pojawiły się już pierwsze informacje na jego temat, wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

< KLIK >


Ogół graczy poinformowany był, a że to olał, to co zrobić?
 

DeletedUser40095

Guest
Jedyny minus ustawień to nieograniczone wsparcie :/ chyba żeby dało się zablokować podsyłanie wsparcia da barbar to już byłoby dobrze ;)

Jedyny minus? Hmm... Ja widzę ich trochę więcej:
Technologia na zasadzie zbadane/niezbadane to banał i kompletny brak potrzeby myślenia. W przypadku trójstopniowej technologii trzeba sprawę chociaż trochę przemyśleć. Należy zwrócić na nią uwagę w przypadku podbojów kolejnych wiosek. Takie ustawienia urozmaicają rozgrywkę bez ryzyka jakiś przekrętów (o co tak obawia się wielu graczy). Zbanalizowanie tego ustawienia jest minusem.
Komendy Uważam, że brak milisekund byłby lepszym rozwiązaniem. Utrudniają ofensywę jak i defensywę, a więc to jest prawdziwe pole do wykazania się umiejętnościami. Natomiast ich obecność to raczej wyraz dążenie do uproszczenia gry, zamiast podnoszenia poziomu.
Ochrona początkowa - 7 dni?! To ja chciałbym zobaczyć jak ludzie wegetują od drugiego dnia. Dla osób, które wystartują kilka dni po starcie świata, ma to mniejsze znaczenie. W każdym bądź razie chcemy aby każdy miał równo - tak? No to te 7 dni, to chyba poważne nieporozumienie. Owszem, gdyby nie było farmienia to jest w porządku, ale kiedy mamy nieograniczone farmienie i mamy czekać 7 dni na możliwość farmienia warzyw które jedynie zalogowały się i to tyle, to jest wieczność. Kompletna bzdura.

Takie minusy ja widzę.
 

DeletedUser178693

Guest
Ms są łatwiejsze? Uwierz mi, wystarczy pomylić się o pare ms i cała akcja jeste niewypałem. Grałem na świecie bez ms - uwierz mi, wystarczy telefon i nic więcej. ;)
 

DeletedUser164037

Guest
Ja tam sie cieszę, że ma nie być giełdy/kupowania surek, przesyłania wolnym handlem, oferty 1:1. Praktycznie wszystkie zalety multi zostały ujarzmione. Jedynie wolne wsparcie od deffówek :( No ale nie można mieć wszystkiego.

Co do ochrony 7dni - po przemyśleniu, to jest to utrudnienie świata, a chcieliśmy aby świat był ciekawy, ta? Po 3 dniach każdy by sfarmił co było w 26p graczach i poszedł dalej. A tak, każdy będzie musiał farmić sprytnie i mądrze, aby coś wyfarmić.

Brak ms = przy obronie wioski liczyłaby się tępa siła, ale czy na prawdę chcemy musieć bunkrować jak tępaki, by cokolwiek obronić?
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
128
Old Bear masz racje to co pisałem to nie jedyny minus
innymi minusami są flagi, i nie chodzi o to że ktoś ma mało flag (ja mam dość sporo) tylko o to że dają jakieś durne bonusy, które w tej grze są niepotrzebne
kolejnym minusem jest brak fake limitu, co prawda sam na to zagłosowałem ale to było z rozpędu :/ brak tego limitu to w późniejszym etapie będzie wielka męczarnia mając na liczniku kilkadziesiąt tysięcy krzyży i tak będzie miało wielu graczy podczas jednej akcji, jeżeli jest limit i akcja jest dobrze zaplanowana to ciężko zgadnąć gdzie idą offy a co dopiero bez limitu

wg. mnie w początkowym etapie utrudnieniem będzie nieograniczone wsparcie (niektórzy się pewnie jeszcze zabunkrują mulciakami), a w późniejszym etapie właśnie brak limitu... i te dwie rzeczy mnie martwią ;)

dodałes jeszcze technologie, nie grałem na innych niż zbadane/niezbadane to sie nie wypowiem
-komendy, myśle ze 100ms jest dobre, wielu graczy tego nie będzie potrafiło i tak sklinować
-ochrona początkowa? fakt masz racje 7 dni to za długo, 5 dni w zupelności by wystarczylo
 

DeletedUser190958

Guest
Dla mnie minusem są flagi i technologia. Nie każdy gra na światach z flagami. 3 poziomowa technologia dawałaby lepsze możliwości strategiczne.
 

DeletedUser40095

Guest
Ms są łatwiejsze? Uwierz mi, wystarczy pomylić się o pare ms i cała akcja jeste niewypałem. Grałem na świecie bez ms - uwierz mi, wystarczy telefon i nic więcej. ;)

Hmm... trafienie w jedną sekundę może stanowić wyzwanie, nawet dla telefonu. Uważam, że to jest trudniejsze niż walnięcie karety w kilkaset ms. Natomiast jeszcze nie widziałem plemienia które jest w stanie zabunkrować wszystkie zagrożone wioski, a więc ocena zagrożenia i ewentualna obrona zaczyna być wyzwaniem.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.415
Jeśli chodzi o ms to też szkoda, że są. Tak jak Oldbear pisze, znacznie trudniej się broni, a i akcje wymagają więcej zmysłu strategicznego. Szuka się słabych punktów, wysyła dobrze ataki i wioska prawie przejęta. Nie ma niespodzianek w postaci klina, od jakiegoś nooba.

I RA się szybciej nabija :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Wiele plemion się wypali, wygra jakaś fuzja (i tyle będzie, albo APK bo chyba s50 oni wygrali ^^)
Co do tego na razie nie ma co przekreślać innych.

Ustawienia zapowiadają się ciekawie, ale pytam kiedy start xd

Podsyłanie wsparcia dla barbar ?
To już będzie totalne utrudnienie farmienia ;/
Murki na 10 się przy tym chowają xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
@OldBear
jak tak bardzo lubisz sobie utrudniać, to co Ci nie pasuje w kolejnym utrudnieniu jakim jest 7 dni ochrony ;)

@4O aka MC
tak wygraliśmy s50;)
 

DeletedUser40095

Guest
@OldBear
jak tak bardzo lubisz sobie utrudniać, to co Ci nie pasuje w kolejnym utrudnieniu jakim jest 7 dni ochrony ;)

Ja jestem przekonany, że będzie giełda, a więc dla kogo jest to utrudnienie? Przez pierwsze dni będę kupował surowce od tych co będą je sprzedawali. PO 7 dniach będę mógł pofarmić okolicę, która napompowała się surowcami. Jak dla mnie nie jest to żadne utrudnienie a okazja do zarobku dla InnoGames.

Utrudnieniem jest kilkustopniowa technologia, Kościół, brak ms, wsparcie bez ograniczeń, możliwość atakowania graczy z tego samego plemienia - hmmm... trzech ustawień z pięciu nie ma :)
 

DeletedUser40095

Guest
A wy ciągle z tą nadzieją na giełdę...

Osobiście wolałbym aby jej nie było :) Jednak mam kiepskie zdanie na temat InnoGames i naszych operatorów gry. Gdyby nie było giełdy to mógłbym sobie kupić wzmacniacz do gramofonu :D
 

DeletedUser164037

Guest
Osobiście wolałbym aby jej nie było :) Jednak mam kiepskie zdanie na temat InnoGames i naszych operatorów gry. Gdyby nie było giełdy to mógłbym sobie kupić wzmacniacz do gramofonu :D


Jednak cały czas mam nadzieję, że nie schrzanią tego świata i będzie się dało popykać. Co prawda farmienie lubię, ale mam do niego cierpliwość przez pierwszy miesiąc... no zobaczymy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Akurat w tym wypadku, powinniśmy wziąć przykład z zachodnich sąsiadów...

ŚWIAT 100: bez flag, bez ms, bez morale, ochrona 3 dni, technologia 3-poziomowa, prędkość 1.6...

Niestety, brak limitu fejków, jak u nas, a poza tym - zagrałbym...

Nie znam niemieckiego, więc mam nadzieję, że się nigdzie nie rąbnąłem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser191834

Guest
Ochrona 7 dni to wieczność
dla farmerów to bedzie okres jak dla pijaka tyg bez wódy
ps. podajcie przybliżoną datę startu serwa
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.168
Akurat w tym wypadku, powinniśmy wziąć przykład z zachodnich sąsiadów...

ŚWIAT 100: bez flag, bez ms, bez morale, ochrona 3 dni, technologia 3-poziomowa, prędkość 1.6...

Niestety, brak limitu fejków, jak u nas, a poza tym - zagrałbym...

Nie znam niemieckiego, więc mam nadzieję, że się nigdzie nie rąbnąłem ;)

Ojjj to byłby dobry świat. Przede wszystkim wymagałby od graczy myślenia nad tym co się robi
 
Status
Zamknięty.
Do góry