Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
Wyników ankiety z farmieniem, raczej nie ma co kwestionować. Czy farma ostatecznie będzie czy nie- każdego dotknie to w równym stopniu. Co innego jest z flagami. Wątpliwe zwycięstwo w ankiecie i potencjalne zaimplementowanie tego systemu w grze będzie promowało określoną pulę graczy.

Mam nadzieje, że przy wyborze finalnych ustawień priorytetem będą równe szanse dla wszystkich startujących. W przeciwnym razie, można usunąć również inne ustawienia, które niby dążą do wyrównywania szans, jak np. "ochrona na podstawie wielkości x10: 60 dni."

Przy wyborze finalnych ustawień decydować będzie zysk InnoGames.
 

DeletedUser164037

Guest
Przy wyborze finalnych ustawień decydować będzie zysk InnoGames.

Nie bądźmy pesymistami. w końcu to support wyszedł do nas. Nie zrobiliby tego, gdyby nie zamierzali większości ustawień podporządkować wynikom ankiet.
 

DeletedUser164037

Guest
Ważność przedmiotu inwentarza wynosi: 48godzin dzielone przez prędkość świata.
na speed 1 = 48h
na speed 2 = 24h
na speed 1.6 = 30h
itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181587

Guest
Będzie możliwosc zaproszenia gracza aby grał on w mojej okolicy?
 

DeletedUser164037

Guest
Jest dokładnie tak jak mówię :)

"I z tego co pamiętam początek itemu do przenoszenia jest liczony od momentu utworzenia pierwszej wioski na świecie."

"Otworzenia - utworzenia (literówka
Powiedzmy tak - wbicia na świat."

Napisałeś dokładnie to co powiedziałem. Od momentu wbicia na świat czyli utworzenia pierwszej wioski ;<

--------------------------------------------------------------

Będzie możliwosc zaproszenia gracza aby grał on w mojej okolicy?

Jeśli nic nie zmienią to tak. Od 100pkt. Też piszę po raz kolejny ;<


PS kurde, czytajcie z uwagą :) Wyprzedzając pytanie: "Zacznij od nowa" nie zmienia czasu trwania itemu od przenoszenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser172428

Guest

PS Odnośnie ankiety z farmieniem się nie wypowiem, gdyż jej wynik od początku był mi obojętny. Również nie spodziewałem się innego ustawienia jak farmienie z powodu predkości 1. Nie śledziłem końcówki ankiety, przez co nie zanotowałem nagłych 30 jednostronnych głosów jak to miało miejsce w ww. ankietach. Jeśli ktoś widział i sledził na bieżąco temat to niech się wypowie :)

--------------------------------------------------------------

Co by moje słowa gołosłowne nie były. Przeleciałem ledwo 1/3 listy głosujących. Nie mówię, że wszystkie to multi, mówię że wszystkie zostały założone w trakcie trwania ankiety (większość z nich pod koniec) i wszystkie trzeba sprawdzić.

aceudak,anajakie,anrafelski,arabekast,Ariele,aro0007,arturo1k,badarchim,Bojaneq,Brankovsky,brizdos,Bugas1906,carduraxl,ceuren,ciastko66,ciavarag.,crefille,croppcad,darkerr,disist,dracck,drevno,drick,eniu221,Epyty,Erfiszer,etroxx,Eztaz,fransua,franspl.


Wiadomość o głosowaniu na temat parametrów świata 100. Pojawiła się 22 grudnia, z odośnikiem do forum. Śmiem twierdzić, że zdecydowana większość nie ma konta do forum choć gra w plemiona.Aby zagłosować musiała się zarejestrować, więc twierdzenie że konta zakładane w trakcie ankiety to prawie wszystkie multi jest sporym błędem.

Co do ankiety z flagami to według mojej obserwacji, opcja za flagami przez większą część ankiety przeważała, więc nie wiem o jakim nagłym przyroście głosów piszesz. To raczej mogło mieć miejsce w drugą stronę, kiedy po jednej nocy nagle opcja przeciwko flagom wyszła na ok 20głosów +. ale na koniec i tak się to unormowało. I jak przez większość czasu opcja za flagami prowadziła tak na koniec też wygrała.
 

DeletedUser164037

Guest
Wiadomość o głosowaniu na temat parametrów świata 100. Pojawiła się 22 grudnia, z odośnikiem do forum. Śmiem twierdzić, że zdecydowana większość nie ma konta do forum choć gra w plemiona.Aby zagłosować musiała się zarejestrować, więc twierdzenie że konta zakładane w trakcie ankiety to prawie wszystkie multi jest sporym błędem.

Co do ankiety z flagami to według mojej obserwacji, opcja za flagami przez większą część ankiety przeważała, więc nie wiem o jakim nagłym przyroście głosów piszesz. To raczej mogło mieć miejsce w drugą stronę, kiedy po jednej nocy nagle opcja przeciwko flagom wyszła na ok 20głosów +. ale na koniec i tak się to unormowało. I jak przez większość czasu opcja za flagami prowadziła tak na koniec też wygrała.

Odwiedź ankietę związaną z handlem, a potem mów mi, czy moje twierdzenie jest błędem :p
Tak się składa, że moją tezę potwierdziło 100? 150? banów. Niestety twoja teza zostaje jedynie tezą.
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Wiadomość o głosowaniu na temat parametrów świata 100. Pojawiła się 22 grudnia, z odośnikiem do forum. Śmiem twierdzić, że zdecydowana większość nie ma konta do forum choć gra w plemiona.Aby zagłosować musiała się zarejestrować, więc twierdzenie że konta zakładane w trakcie ankiety to prawie wszystkie multi jest sporym błędem.

Co do ankiety z flagami to według mojej obserwacji, opcja za flagami przez większą część ankiety przeważała, więc nie wiem o jakim nagłym przyroście głosów piszesz. To raczej mogło mieć miejsce w drugą stronę, kiedy po jednej nocy nagle opcja przeciwko flagom wyszła na ok 20głosów +. ale na koniec i tak się to unormowało. I jak przez większość czasu opcja za flagami prowadziła tak na koniec też wygrała.

pamiętaj ze konto forum jest przypisane do konta;)
a w 4 ankiecie za samym nieograniczonym farmieniem jest coś około 200 kont(1/3 głosów) które powstały w czasie ankiet, spora część kont jest przypisana do kont które na chwile obecną nie są na żadnym świecie, ciekawe ile z nich jest przypisanych tylko dla flag ;P
Jest 6 kont które powinny mieć bana a nie mają i nie będą mieć :cool:
Yawala sprawdzała to, ale jedna osoba nie miała prawa wyrobić się w jeden dzień czy dwa, chyba ze jako praca, a nie wolontariat;)
wiem bo zacząłem to sprawdzać i zajeło sporo czasu ;)

Co do flag, to czas nazbierać :cool:
 

DeletedUser187039

Guest
Myślałem, że będą w tym temacie głównie spiny apropo rycka, a tu taką lipa :(

Keymil, takich rzeczy nie wiesz? :p
 

DeletedUser150139

Guest
Eh...świat miał być dla wszystkich - a będzie dla ludzi siedzących 24/7.
Do tego jeszcze flagi - ale to można przełknąć jakoś. Ale no limit farmienia?

Znowu będą te same osoby grać w pięciu na jednym koncie, albo bawić się w nołlajfa...a to tylko dlatego, żeby zrobić lekką grube i podbić swoje darmówki.

Szara smutna rzeczywistość - ale żeby walczyć z darmówkami to support mało(lub nic) robi.
 

DeletedUser

Guest
Eh...świat miał być dla wszystkich - a będzie dla ludzi siedzących 24/7.
Do tego jeszcze flagi - ale to można przełknąć jakoś. Ale no limit farmienia?

Znowu będą te same osoby grać w pięciu na jednym koncie, albo bawić się w nołlajfa...a to tylko dlatego, żeby zrobić lekką grube i podbić swoje darmówki.

Szara smutna rzeczywistość - ale żeby walczyć z darmówkami to support mało(lub nic) robi.

Zapytaj Kmicica czy farmiac jako top dnia najczesciej siedzi 24.7. :)
 

DeletedUser158592

Guest
Ta i wlasnie przyszedl faks ze beda nowe funkcje premium i gielda :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry