Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
na 90 ruszyłem sam robiąc speed zapraszając graczy ktorych nie znałem i szybko skonczylem gre. tutaj ruszam głownie ze względu na ludzi z którymi tyle grałem na 76 no i innych znajomych:)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie te ankiety są o tyle bez sensu, że mamy najważniejszą statystykę podaną jak na tacy bez żadnych głosowań... Spójrzcie, ile kont loguje się na serwerach parzystych (z funkcjami premium) i od razu macie odpowiedź na pytanie, jakie ustawienia powinny być, żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy;) Głosowanie ustawień przez FO to zwykły brak logiki jak dla mnie.
 
Wynik reakcji
1.062
z czego 50% gracy z z parzystych serwerów to gracze z nieparzystych, którzy chcą zarobić na podstawowe utrzymanie świata bo ich nie stać ;-)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.493
z czego 50% gracy z z parzystych serwerów to gracze z nieparzystych, którzy chcą zarobić na podstawowe utrzymanie świata bo ich nie stać ;-)

spójrz na statystyki starszych światów

na 84 jest 2 razy więcej graczy i 3 razy więcej wiosek niż na 85
na 86 jest 3 razy więcej graczy i 2 razy więcej wiosek niż na 87
na 88 jest 3 razy więcej graczy i 2,5 razy więcej wiosek niż na 89

po dwa lata tam siedzą i te PP zarabiają?
 
Wynik reakcji
1.062
88 świat świat z pp - 89 taki sam jak 88 tylko bez zarabiania pp zrobili wyjatek i masz odpowiedź ;-)
niby takie same ustawienia a jednak na swiecie z pp + 2.5 graczy

porównujesz 86 i 87 ... 1.0 predkosc i 2.0, swiaty bez farmy sa duzo szybsze. akcja co tydzien nie co 2 wiekszy przesiew
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.493
88 świat świat z pp - 89 taki sam jak 88 tylko bez zarabiania pp zrobili wyjatek i masz odpowiedź ;-)
niby takie same ustawienia a jednak na swiecie z pp + 2.5 graczy

światy parzyste mają wyższy poziom od nieparzystych, więc przyciągają więcej długodystansowców i masz odpowiedź :)

a argumentu z prędkością nie warto komentować...
 
Wynik reakcji
1.062
Mają wyższy poziom :
zrozum, że 88 świat jest z farmieniem nieograniczonym ale z dodatkowymi funckjami premium na zarabianie
świat 89 jest z tym samym nieograniczonym farmieniem, ale bez premium.
więc dlaczego świat 88 ma więcej graczy ;-)?
pomyśl, bo są tam dodatkowe funckje premium dla noobów i dla graczy, którzy chca zarobić na świat nieparzysty ;-)

wiekszosc, oj.. duza wieksozsc ze znanych kojarzonych ekip wybiera opcje bez farmy ;-)
swiat z farma i dodatkowymi funkcjami premium, jest oj sporo słabiej obsadzony pod wzgledem poziomu ;-)

2.5 razy wiecej graczy tak miedyz takimi samymi ustawieniami swiatow


2.0 miedzy farmieniem a bez... czyli juz mniej o_O, ale tak jak wyzej swiat parzysty jest bez praktycznie poziomu ;-)

te swiaty parzyste wybeiraja osoby, jesli juz prezentuja jakis tam powiedzmy poziom po to aby podbudować swoje ego, ze sa lepsi niz noobki, ktore nie potrafią dysponować swoim potencjałem np 5 k premium i wydają na pierdoły ;-)
 
Ostatnia edycja:

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.493
Mają wyższy poziom :
zrozum, że 88 świat jest z farmieniem nieograniczonym ale z dodatkowymi funckjami premium na zarabianie
świat 89 jest z tym samym nieograniczonym farmieniem, ale bez premium.
więc dlaczego świat 88 ma więcej graczy ;-)?
pomyśl, bo są tam dodatkowe funckje premium dla noobów i dla graczy, którzy chca zarobić na świat nieparzysty ;-)

wiekszosc, oj.. duza wieksozsc ze znanych kojarzonych ekip wybiera opcje bez farmy ;-)
swiat z farma i dodatkowymi funkcjami premium, jest oj sporo słabiej obsadzony pod wzgledem poziomu ;-)

Jak się wypalę to może zajrzę na te wasze światy bez farmy i sam zobaczę ten wasz poziom ;) na razie jednak dalej będę się upierał przy tym, że wyższy poziom jest na światach z farmą. Ale kiedyś na pewno, o ile tym te "Znane Ekipy" nie uznają w międzyczasie, że jak farmić nie trzeba, to może atakować też i przesiądą się na simsy :) i znów będę musiał grać na światach bez poziomu :(
 
Wynik reakcji
1.062
Kolejny przykład:

Spring Games (miedzynarodowy 2 taki serwer) finał po kwalifikacjach, dali na zasadzie takiej, ze były dodatkowe funkcje premium, mozna było skraac czas i tak dalej ;-)
poziom wysoki, bo to tylko 1000 grczy po kwalifikacjach, w których brały udział ruski, angole, brazylia, korea itp

wiesz ile wydałem na pp ? Nic . nic bo co zrobiłem, kupywałem od gościa, który wydał pewnie z 20 k pp i od innych, którzy nie potrafili zarządzać swoim pp, wybiłem z tego co pamietam topke przy 87 k pkt i z braku czasu potem juz praktycznie wegetowalem, plemie odwaliło wspaniałą robotę w nastepnych 2 tygodniach chyba i swiat juz był przed miesiacem chyba rozwiazany tzn juz było wiadomo kto wygrał
ekipa w ktyórej byłem 2 miejsce
1 miejsce ekipa zbycha, z ktoryj zrezygnowałem po spinie w kwalifikacjach


swiaty bez farmy, są naprawde mega ciekawe, jak powstawały i jeszcze na nich nie zagrałem to byłem ich chyba najwiekszym krytykiem, ale potem sie w nich zakochałem, bo sa cudowne a na swiecie z farma, tak jak keymil pisał wczensiej byłem mega zapalencem tyle ile ja swiatow od mojego 28 swiata pierwszego przelecialem na z.. to naprawdę, masakrycznie duzo :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
495
Na Spring Games jeden Rumun był sponsorem 2 polskich drużyn. Jakieś 40-45k PP wydał, nasi go sprzątnęli w godzinę :)

Na światach z funkcjami, klepiąc same EKO, bez wojsk, wchodząc raz na jakiś czas, jestem w TOP300 świata. To jest poziom światów z funkcjami. Gracz, który gra 4fun do etapu 2-3k jest w TOP300, potem, wiadomo, przegonią mnie.

Już nie mówie o farmieniu, bo na takich światach farmi się wręcz epicko, roześlesz na etapie 2-3k po 10lk z rana i są pełne łupy, po 5lk w dzień i to samo...

na 89 farmiłem po 1-2lk i było pustawo.

Zdarzają się mocne światy z funkcjami, ale ekip na serio jest 1-2 na świat.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie omawiam poziomu, bo to można porównać jedynie w bezpośrednim starciu.
Chodzi mi o same suche liczby, nijak tego nie obalicie, bo to prawda obiektywna, światy parzyste są wielokrotnie większe.
Skoro więc chcemy, żeby s100 przyciągnął jak najwięcej graczy to powinien mieć klasyczne ustawienia z funkcjami premium, farmą itd.
Chyba proste i logiczne rozumowanie:p
 

DeletedUser

Guest
heh no widzisz, raz chcecie żeby świat 100 był dla wszystkich, a kiedy większość jest nie po Waszej myśli to teraz jesteście za jakością:p
ustawienia przyjdą pewnie z Niemiec, nie chce mi się kłócić, takie moje luźne spostrzeżenia
 

DeletedUser144973

Guest
heh no widzisz, raz chcecie żeby świat 100 był dla wszystkich, a kiedy większość jest nie po Waszej myśli to teraz jesteście za jakością:p
ustawienia przyjdą pewnie z Niemiec, nie chce mi się kłócić, takie moje luźne spostrzeżenia

A ja myślę, iż to jest piękny, zacny 100 - setny świat, to Niemcy w ramach "naszego święta/sukcesu" pozwolili nam samoczynnie sobie go ustawić. Dlatego Kmic, zaproponował by każdy głosował w ankietach itp. Oczywiście Niemcy będą mieli na to oko, i pewnie będą trzymać rękę na pulsie. Takie moje spostrzeżenie;)
 

DeletedUser187222

Guest
Dla mnie te ankiety są o tyle bez sensu, że mamy najważniejszą statystykę podaną jak na tacy bez żadnych głosowań... Spójrzcie, ile kont loguje się na serwerach parzystych (z funkcjami premium) i od razu macie odpowiedź na pytanie, jakie ustawienia powinny być, żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy;) Głosowanie ustawień przez FO to zwykły brak logiki jak dla mnie.


Kermitto podkładka podjętych decyzji musi być...
 
Status
Zamknięty.
Do góry