Łup - Moneta i wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23847
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz tego?

  • TAK!

    Głosy: 270 59,7%
  • NIE!

    Głosy: 182 40,3%

  • W sumie głosujących
    452
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Łup jedzie tyle ile wojsko. Szybciej to tylko z kupcami.
Jestem na nie.
 

DeletedUser14772

Guest
tak

pomysł dobry ale chyba zbyt trudny dla serwera bo by każde farmienie musiało liczyć. ale skoro mieli by to dodać to nie tylko z monetami ale również ze wszystkimi tego typu rzeczami
 

DeletedUser

Guest
Na nie:mad:
Niepotrzebne przeciążenie serwera:mad: które i tak na nie których s mają już problemy:mad: a skoro komuś nie chce się liczyć to niech ślęczy i cały dzień przed monitorem:D
 

DeletedUser64524

Guest
ehhhh według mnie nie powinno tak być bo raz jak idzie łup to sobie można samemu policzyć ile to już razem będzie a dwa po co nam to tylko by to nas myliło bo jak zobaczysz ile tego jest to już byś chciał budować a tu **** nic z tego :p
 

DeletedUser62045

Guest
Głosować każdy może, wątpie żeby adminowi się chciało coś tym zrobić
a tak w ogóle to jest bez sensu totalnie, nikt gry dla Ciebie ułatwiać nie będzie...
 

DeletedUser27977

Guest
Dodatkowe obliczenia dla serwera będą go spowalniały a nie tak trudno poczekać aż wojska wrócą.Głos na NIE.
 

DeletedUser

Guest
ja jestem na tak ale szkoda roboty bo mi to aż tak nie przeszkadza
 

DeletedUser40104

Guest
Ja zastanawiałem się nad tym od dawna, dlaczego tego jeszcze nie ma ;) O ile co 5 minut nie będzie wyskakiwał komunikat, że serwer jest przeciążony, jestem za :D
 

DeletedUser

Guest
Ktoś napisał żeby iśc do podstawówki jak nie umie się liczyc ALE PRZECIEŻ Gdy surki idą rynkiem to nie wiemy ile idzie surków
 

DeletedUser15023

Guest
Dobrze tylko jak najdzie czas,a surki nie dotarły,to może być np. 'Oczekiwanie na łup'
 

DeletedUser

Guest
na NIE
jak mamy raport/ przesylamy surke to i tak wiemy kiedy bedzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry