Łup - Moneta i wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23847
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz tego?

  • TAK!

    Głosy: 270 59,7%
  • NIE!

    Głosy: 182 40,3%

  • W sumie głosujących
    452
Status
Zamknięty.

DeletedUser89994

Guest
NIE, to jest bez sensu, jeśli dawka surowców bedzie duża, to wyjdzie na to, że można budować od razu na krechę, bo "surowce będą dostępne za 10 godzin temu"? Całe szczęście, że ten pomysł nie wejdzie do gry.
 

DeletedUser88282

Guest
.,

raczej nie.. mi to nie przeszkadza, umiem liczyc a kto nie to niech sobie kalkulator kupi:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Uważam, że jest to pomysł, który poprawi czytelność i będzie bardziej miarodajny ale czy przyda się ?! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser63121

Guest
okropny pomysł.
nie potrafisz liczyć, że dałeś taki temat???:confused:
 

DeletedUser

Guest
Nie potrzebny jest ten temat każdy poradzi sobie bez tego,mi przynajmniej to nie przeszkadza a moja odpowiedź brzmi NIE!!!!!!!!:cool:
 

DeletedUser40104

Guest
Nie rozumiem osób, które chcą sobie utrudniać życie... Oglądając ostatnie strony, one siebie w większości przypadków chyba też nie rozumieją...:rolleyes: (bez obrazy dla nich :) ). Głosowałem oczywiście na tak..
 

DeletedUser93933

Guest
Na nie. Ten licznik pokazuje czas na pdst. surowców jakie mamy obecnie w spichlerzu. A surowce niesione przez wojska nie są w spichlerzu, także głosuję na nie.
 

DeletedUser

Guest
kolego, licz- ucz się matematyki na dobre Ci to tylko wyjdzie:rolleyes: Głos na NIE.
 

DeletedUser3200

Guest
To co prawda przydatne, ale nie tak ważne. Są lepsze pomysły które trzeba wprowadzić.
 

DeletedUser99486

Guest
:)

Pomysl jest OK ... aczkolwiek wiekszosc graczy to uczniowie podstawowki :eek: Wiec chyba przyda sie im powtorka z lekcji matematyki . Trening czyni mistrza :D
 

DeletedUser

Guest
Nawet fajny pomysł i tylko prawdziwe n00by potrafią taki cos obalić. Tak czy siak ten pomysł i tak nie zostanie wcielony w zycie
 

DeletedUser

Guest
Pomysl jest OK ... aczkolwiek wiekszosc graczy to uczniowie podstawowki :eek: Wiec chyba przyda sie im powtorka z lekcji matematyki . Trening czyni mistrza :D

No właśnie :]
Osobiście nigdy nie miałem problemu z liczeniem :cool:
Czas jest, np w w/w przykładzie, czyli wybicia monet, wyliczany wg surowcow dostepnych w wiosce, a nie poza nią ;]
To tak jakbyś chciał już wydać pieniądze których jeszcze nie masz na koncie :p
 

DeletedUser

Guest
Jak już wyżej zostało napisane pomysł nie ma sensu, każdy (chyba) potrafi liczyć i sobie doda surowce jakie będą za jakiś czas w wiosce.
Jeżeli ktoś nie umie liczyć polecam kalkulator :)
 

DeletedUser108329

Guest
To jest niepotrzebne. Chyba na plemionach nie siedzisz cały dzień i gapisz się kiedy będą surowce. Mi to obojętnie bo mi nic nie przeszkadza
 

DeletedUser102734

Guest
Moim zdaniem nie, przecież każdy chyba umie liczyć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry