Łup - Moneta i wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23847
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz tego?

  • TAK!

    Głosy: 270 59,7%
  • NIE!

    Głosy: 182 40,3%

  • W sumie głosujących
    452
Status
Zamknięty.

DeletedUser23847

Guest
Witam!
Chciałbym pokazać Wam mój nowy pomysł :D Teraz na przykład mamy napisane koło monety coś takiego: "Surowce dostępne dnia xx o xx:xx", ale jeżeli atakujemy wioskę i mamy na przykład łup 10k z każdego i wojska wracają nadal jest taka sama data i godzina. Tak samo jeżeli idą surowce z rynku. Moim zdaniem gdy idzie nam łup powinien być doliczony ten czas jak przyjdą surowce. Jeżeli nie rozumiecie to dam mały projekt.

1. Pałac. Jeszcze łup nie został zdobyty.



2. Zdobycie łupu.



3. Zmiana czasu jeżeli wojska powracają.



I tak samo w przypadku Rynku.
Proszę o komentowanie i głosowanie w sondzie.
 

DeletedUser1743

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Pomysł może być i nie tylko w pałacu tylko w budynkach, ale nie jest aż taki potrzebny bo jak widzisz że idą jakieś surowce to wiesz że będziesz je miał szybciej. Nigdy mi nie przeszkadzało że tego nie ma, ale można by było zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

mi to nie przeszkadza, jestem na nie:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Jestem an tak ale taki temat już był.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

mi nie przeszkadza poczekac az dojdzie surka wiec uwazam ze pomysl nie potrzebny...
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Jestem na nie ;o Jak ktoś nie umie liczyć to do podstawówki a nie na forum plemion ;o
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

pomysł może być ,choć nie jest ani bardzo potrzebny ,ani nie przeszkadza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Też jestem na nie
Zawsze można poczekać aż przjdzie surka i wiesz kiedy bedzie można budować/rekrutować jak jeszcze nie można to wysyłasz farmić dalej :)
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Yyy. Ja jestem na Tak, więc też zagłosuję w sondzie :p
A co Wam szkodzi, żeby to było? To by tylko ułatwiło grę...
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

To ma po prostu wskazać kiedy będzie można daną jednostkę/budynek/monetę stworzyć/zbadać/wybudować/wybić z uwzględnieniem przychodzących transportów lub wojsk z łupem. A więc jestem na TAK!!!
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Jestem na NIE! Wystarczy poczekać aż wojska przyjdą i czas wybicia monety będzie prawidłowy.
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Tak, najlepiej z plemion zróbcie traviana (obrazki żywcem ze Smerfów dla dzieci) albo OGame (wszystkie bajery i 90% przewagi nad graczami innymi za kasę)... Przecież jak ktoś nie umie liczyć to imho tylko jego problem, a nie całego społeczeństwa plemion, żeby pisać taki topic... :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Jestem za Nie!! Wystarczy zaczekać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24123

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Dla mnie to obojetne ... Przeciez kazdy umie dodawac :) Tylko zasmieci serwer ... Wiec ocena : NIE !!!
 

DeletedUser25260

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

I tak pewnie tego nie wprowadza , bo to nie oni decyduja . Niepotrzebne jest taki coś , wiec NIE !
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Na tak ale powtórzyłeś temat.
 

DeletedUser20900

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

według mnie nie jest to aż tak bardzo potrzebne ale jak wojska wracają z łupem to powinno być pokazane że surowce będą dostepne wcześniej
jestem za
 

DeletedUser24619

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

można by było coś takiego zrobić, lżej by troche by było, chociaż niezbyt to jest potrzebne ale można zrobić

Jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łup - Moneta i wojska

Faktycznie czasem denerwuje i mozna oszczędzic kilka minut albo godzin przed monitorem ;)
Tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry