Wyniki wyszukiwania

  1. xUnc

    Planowanie ruchów wojsk (automatyczna wysyłka)

    Proponuję wprowadzenie funkcji zaplanowania wysyłki wojsk. Uważam, że wysyłanie ataków to nie jest żaden "skill", tylko często żmudny obowiązek, który nie jest dobry dla snu itd. Mamy MK od budynków, czemu by nie mieć jakiegoś wsparcia od ataków? Ale spokojnie, proponuję to mocno ograniczyć...
  2. xUnc

    Podejście#2: Wprowadzenie na światach bez PP funkcji Premium resetowania rycerza i wymiany manuskryptów

    W innym temacie Kmic raczył wyjaśnić, co światy bez premium mogą mieć, a czego nie mogą mieć i najwyraźniej, jedyne co światy bez premium mogą mieć w związku z resetowaniem rycerzy i wymianą manuskryptów to włączenie tej "funkcji Premium", aka wymiana manuskryptów i reset rycerzy za pieniądze...
  3. xUnc

    Resetowanie manuskryptów rycerza i wymiana ich na światach bez PP

    Rycerz z manuskryptami jest całkiem ciekawym rozwiązaniem, które mnie osobiście bardzo się podoba. Niestety zostało tu wszystko skrojone pod świat z PP, a na światach bez PP jesteśmy w tym miejscu w którym są Plemiona obecnie. Nie możemy wymieniać manuskryptów, nie możemy resetować rycerzy...
  4. xUnc

    Resetowanie limitu farmienia o konkretnej godzinie

    Takie tematy już się pojawiały, więc ten jest de lege wbrew regulaminowi, ale ktoś by musiał moderować to forum, żeby zwrócić na to uwagę. Oczywiście tak jak poprzednie i ten nie ma sensu (9 tematów przekazanych do Reichu, 19 odrzuconych, na 3800+ ogółem, więc taaaak). Moja propozycja to...
Do góry