Podejście#2: Wprowadzenie na światach bez PP funkcji Premium resetowania rycerza i wymiany manuskryptów

Czy jesteś za włączeniem funkcji Premium dla rycerza na kolejnych światach bez premium?

  • Tak, chciałbym za PP na światach bez premium resetować rycerza/wymieniać manuskrypty

    Głosy: 57 69,5%
  • Nie, nie chcę dodatkowych funkcji Premium na światach bez premium

    Głosy: 25 30,5%

  • W sumie głosujących
    82

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
W innym temacie Kmic raczył wyjaśnić, co światy bez premium mogą mieć, a czego nie mogą mieć i najwyraźniej, jedyne co światy bez premium mogą mieć w związku z resetowaniem rycerzy i wymianą manuskryptów to włączenie tej "funkcji Premium", aka wymiana manuskryptów i reset rycerzy za pieniądze.

Zdania pewnie będą podzielone. Mnie osobiście odpowiada takie rozwiązanie. Ankieta w celu wybadania opinii graczy.
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Oczywiście, opcja, która by mogła w końcu ożywić przydatność umiejętności rycerzy na światach bez premium
Przykład?
Jeden z graczy dostaje 8 manu do top i LK i ma rycka do offa
Drugi gracz dostaje 8 manu "Architektura", które są totalnie nieprzydatne w late game i nagle ten drugi jest totalnie pokrzywdzony przez losowość gry i nawet nie ma porównania jak bardzo względem pierwszego gracza
 

Mesmerized

Chłop
Wynik reakcji
2
Jak najbardziej za. System wielu rycerzy to ciekawe rozwiązanie, ale bez możliwości wymiany manuskryptów jest lekko upośledzony.
Propozycja jest żeby wprowadzić to rozwiązania na kolejnych światach, ale ja bym również proponował zmienić ustawienia i wprowadzić tą opcję już na świecie 198,a patrząc po wyniku głosowania gracze nie będą raczej mieli nic przeciwko.

Dodatkowo ciekawą opcją mogłoby być wprowadzenie handlu manuskryptami w obrębie plemienia, tak jak ma to miejsce z flagami, ale z dodaniem opłaty manipulacyjnej za dokonanie takiej wymiany. Działałoby to na takiej zasadzie, że każda ze stron w momencie dokonania transakcji musi uiścić opłatę za wymianę (np. 50-100pp). Dla graczy daje to możliwość wymiany na ten manuskrypt, na którym im konkretnie zależy bez ryzyka losowania, a dla twórców gry konieczność posiadania pp przez 2 strony transakcji, więc zachęcenie graczy do ich zakupu. Oczywiście jest tu kilka problematycznych kwestii jak np. konieczność zablokowania pp na opłatę osobie wystawiającej ofertę. Ponadto trzeba by zdecydować czy wymieniać można tylko manuskrypty tego samego poziomu, czy np. opłata za wymianę na wyższy byłaby wyższa dla jednej ze stron. No i tak jak wspomniałem likwiduje to czynnik losowości przy wymianie, więc tutaj też by trzeba pomyśleć nad wysokością opłaty żeby to było sprawiedliwe, że albo masz pewność, że wymieniasz na to co chcesz, ale płacisz więcej pp za taką wymianę albo ryzykujesz wymianę na losowy manuskrypt, ale za niższą opłatę. Temat pewnie wymaga trochę pracy, ale może się spodoba i twórcy podłapią, bo przy ustaleniu odpowiednich opłat mogłoby to być kolejne źródło zarobku na pp.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Coby nie mówić to de facto ja ten pomysł zasugerowałem :D
No na takiej zasadzie: nie potrzebujemy wymiany manuskryptów i resetowania rycka, mamy wymianę manuskryptów i resetowanie rycka w domu. XD
Ale jakby udało się to włączyć na 200, o ile oczywiście będzie nowy rycek, to byłoby super i wtedy będzie można chwalić. XD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.354
Wiadomo... udało mi się nawet nagrać reakcję przypadkowego Niemca, na wieść o tym, że gracze z Polski chcieliby więcej płatnych funkcji na swoim świecie...

No przecież Ty na kolanie chyba tego nie robisz nie xD?
Z resztą ten wniosek jest tożsamy zarówno dla funkcjonalności płatnych jak i bezpłatnych.
 
Do góry