Wyniki wyszukiwania

  1. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    czasami rozmowa z wami jak rozmowa z idiotami ale ładnie żonglować danymi i wykresami potraficie i zamiast pokazać statystyki z 19.02 ( tylko tego dnia bo o nim piszę iż akcję zrobiliście ) to wrzucasz te parodniowe dane które ni jak sie mają do tego o czym piszę a straty moje tych wiosek to...
  2. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Tak lubicie się chwalić statystykami waszych akcji to może i wrzucicie staty z wczorejszych ataków, gdyż dorównaliście nam w nich a to przecież jak sami twierdzicie nie łatwa sztuka ;)
  3. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    miałem o tobie wyższe zdanie ale pokazujesz iż ty jestes zwykłym ćwierć inteligentem i niczym poza tym, więc dalsza wymiana zdań nie ma sensu bo nie rozumiesz co sie do ciebie pisze a odpowiadasz sobie na swoje tezy więc pies ci morde lizał - bez odbioru.
  4. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    to co napisałeś pokazuje iż nie masz pojęcia o naszej historii gdyż Rydz Śmigły naczelny dowódca wojsk polskich wydał odezwę w której min czytamy "Sowiety wkroczyły. Nakazuję ogólne wycofanie na Rumunię i Węgry najkrótszymi drogami. Z bolszewikami nie walczyć, chyba w razie natarcia z ich strony...
  5. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    o jak sobie umniejszacie teraz tacy mali biedni jesteście macie 2x mniej wiosek od koalicji no współczuję Wam ... Teraz My Pola nie musimy niczego pokazywać ( jesteśmy randomowcami którzy dostali sie do tego "finału" tak jak to przedstawiłem już ) to Wy Szale jesteście faworytem tego świata...
  6. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Pokazuję Wam te Wasze "argumenty" jakimi raczycie te forum ;)
  7. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    To jest tak samo jak z Waszymi wszystkimi argumentami jakie tu prezentujecie ... Statystyki pokazują ile wiosek macie na plusie węc odnoszę sie do stytystych iż Wam nie idzie tak jak chcieliście to mi wyjeżdzasz iż nie macie tyle offów bo front macie z koalicją ... ale przecież nie atakujecie...
  8. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Owszem jest koalicja która walczy przeciwko Wam ale w obronie to jest to co macie Wy kontra to co mamy My więc wszystko sie zgadza w tym co piszę. Natomiast co do statystyk to każdy interpretuje je tak jak jest mu wygodniej ;) a ta przewaga Wasza rośnie ale różnica maleje a ma to związek z...
  9. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    zacznij czytać ze zrozumieniem ;) atakując NAS PoLa o jakiej przewadze dwukrotnej naszej piszesz ? to są brednie. My mamy 8k wiosek Szale mają 10k wiosek to gdzie jest nasza przewaga wioskowa w obronie ? ja się wypowiadammo obronie i postępach Szali w przejmowaniu NAS a Ty mi wyjeżdzasz z...
  10. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Ja nigdy nie twierdziłem iż PoLa to potęga jakaś jest więc to co napisałeś to nie ma żadnego sensu ... natomiast twierdzenie o słabości naszej ćwiartki gdy opisałem naszą drogę jaką przebyliśmy to też jakieś zaprzeczanie faktom z Twojej strony, gdyż razem pokonaliśmy w takim razie słabeusza...
  11. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    wypisujesz głupoty i nie wiem kogo chcesz przekonać do tych bzdur ... czasami lepiej jest zamilczeć niż sie odezwać bo wtedy czar pryska ... przewaga 3x nasza nad Wami to jakaś ściema a jeśli liczysz ilość graczy jaką mieliśmy do ilości Waszych graczy i przekładasz to na siłę czyli ilość...
  12. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    nie mój problem iz wypowiedzieliście wojnę NAM i nic konkretnego nie robiliście w tej kwestii ... Natomiast 6 Waszych akcji już mięliśmy i znowu porównując to do Disco czy Badge które odpuściło to MY dalej gramy i jak na tą nasza zbieranię jaką jesteśmy z problemami jakie mamy to idzie nam nie...
  13. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    hehe ślepy jesteś czy taki próżny ... My PoLa to taka ekipa porównując ją do piłki nożnej jak jakaś ekipa z drugiej ligii zaś Szale to zwycięska ekipa z niejednego świata i teraz ta nasza amatorka dorobiła się ponad 8k wiosek gdy te Wielkie Zwycięskie Szaliki w tym czasie mają ponad 10k wiosek...
  14. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Mamy remis ze wskazaniem na Szale gdyż są lepiej przygotowani do tej wojny z naszą koalicją i osiągają wymierne korzyści w postaci przejmowanych wiosek gdzie u NAS to dopiero ostatnio się pojawiły jakieś wioski na plusie więc w ten okres świąteczny Szale wchodzić mogą w dobrych nastrojach. Po...
  15. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Koń jaki jest każdy widzi i tak samo było z dzisiejszym dniem i tą naszą akcją/nieakcją hehe
  16. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Nie ma czym się chwalić więc o czym tu pisać... Mogę pogratulować Wam tej obronny bo poza perełkami gdzie zagroda zjechała do 1 poziomu to większość burzaków ładnie wybroniliście tych które wysłałem a to oznacza iż do kolejnej akcji będziemy musieli się lepiej przygotować. Tak więc gratuluję...
  17. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Bo tam były Szale na zastach to dlatego ;)
  18. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Sytuacje nie są porównywalne bo trzymając się Was mamy 2 miejsce natomiast grając z Grzybkami i Wihurą walczymy o pokonanie Was co otworzy drogę do wyłonienia innego zwycięzcy tego swiata niż Wy. Natomiast zmiana kierunku ataku z Wihury na Nas czy Grzybki to by było samobójstwo w obecnej...
  19. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    Propozycja Wasza wtedy zakładała sojusz na Disco a później zobaczy się vo dalej więc powiedz mi jaki sens jest podpisywać sojusz nam z Wami jak i tak ich bić będziemy natomiast zostawienie sprawy otwartej co po Disco pokazywało jasno intencje Wasze więc nie było sensu wchodzić w taki układ...
  20. de Talleyrand

    Dyskusja świata 188

    My chcieliśmy sojusz z Wami za wcześnie ( Wasze słowa ) zaś Wasza propozycja sojuszu była spóźniona dlatego obecnie mamy taki a nie inny układ natomiast jest to jedyny możliwy scenariusz iż WY tego świata nie wygracie natomiast sprawa zwycieztwa wtedy będzie sprawą otwartą więc w sumie ciekawszy...
Do góry