Dyskusja świata 188

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Spóźniona? Przed pierwszą wspolna akcją na Disco spytałem czy jesteście otwarci na sformalizowanie układu :D


Bardzo to będzie ciekawy scenariusz jak staniecie w sytuacji gdzie będziecie musieli liczyć na oddanie Wam kilku tysięcy wiosek.
A jeśliby udało Wam się nas pokonać, to tak będzie bo mogę zdradzić jeśli będzie wybór który front trzymać i który w pierwszej kolejności zadefowac to wybór bedzie padał Wasz odcinek. Nie ze względu na animozje tylko dlatego, że w naszej ocenie każdy powinien mieć tyle na ile sobie zapracuje w finalnym rozrachunku. W naszej ocenie, co by nie mówić, grzyby jednak więcej zaangażowania włożyły więc teraz Wy będziecie musieli się troszkę "spocic"


Zachowam dla siebie ;)
Propozycja Wasza wtedy zakładała sojusz na Disco a później zobaczy się vo dalej więc powiedz mi jaki sens jest podpisywać sojusz nam z Wami jak i tak ich bić będziemy natomiast zostawienie sprawy otwartej co po Disco pokazywało jasno intencje Wasze więc nie było sensu wchodzić w taki układ.
Druga Wasza propozycja nie miała dla Nas sensu w nią wchodzić bo tak jak już to napisałem bylibyśmy zderzakiem dla Was a nie partnerem i po paru tyg takiego sojuszu stracilibyśmy naszą podmiotowość czyli mielibyśmy grać pod Was i dla Was tak jak to zrobiło NM. Układ z Grzybkami i Wihurą oferuje nam więcej dlatego się porozumieliśmy.
 

czajniczek98

Miecznik
Wynik reakcji
246
Propozycja Wasza wtedy zakładała sojusz na Disco a później zobaczy się vo dalej więc powiedz mi jaki sens jest podpisywać sojusz nam z Wami jak i tak ich bić będziemy natomiast zostawienie sprawy otwartej co po Disco pokazywało jasno intencje Wasze więc nie było sensu wchodzić w taki układ.
Druga Wasza propozycja nie miała dla Nas sensu w nią wchodzić bo tak jak już to napisałem bylibyśmy zderzakiem dla Was a nie partnerem i po paru tyg takiego sojuszu stracilibyśmy naszą podmiotowość czyli mielibyśmy grać pod Was i dla Was tak jak to zrobiło NM. Układ z Grzybkami i Wihurą oferuje nam więcej dlatego się porozumieliśmy.
W sytuacji w której byśmy bili teraz Was co więcej dostajecie z tego układu? xD
Imo to są bliźniacze sytuacje, zależy tylko z kim w kogo.
Ale macie prawo wybierać jak chcecie i nikt nie ma o to pretensji.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.237
W sytuacji w której byśmy bili teraz Was co więcej dostajecie z tego układu? xD
Imo to są bliźniacze sytuacje, zależy tylko z kim w kogo.
Ale macie prawo wybierać jak chcecie i nikt nie ma o to pretensji.

Jak bliźniacze?

Wy oferowaliście im że będą mieli ile sobie wywalczą wiosek gdy dojdzie do konfliktu z wami.

My zaoferowaliśmy podział 50 na 50 + chyba walka 1 random plemie vs walka 1 random plemie jest znacznie bardziej wyrównana i daje szansę niż bicie się , 1 random plemie vs 1 ekipa ;)

Pewnie identyczne to jest xD
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Sytuacje nie są porównywalne bo trzymając się Was mamy 2 miejsce natomiast grając z Grzybkami i Wihurą walczymy o pokonanie Was co otworzy drogę do wyłonienia innego zwycięzcy tego swiata niż Wy.
Natomiast zmiana kierunku ataku z Wihury na Nas czy Grzybki to by było samobójstwo w obecnej sytuacji ale jak co to zapraszamy przygotujemy godne powitanie aby Was nie rozczarować
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.944
blejko po co ty tak forsujesz ze jesteście randomami, nie pamiętasz już co pisałeś kiedyś?
Herezje.

My tutaj ruszyliśmy dokładnie w 100 osob.

A gramy ze soba od 102 ...

Ktos odpadl itd.

80 osób zostało. Czy na 1 koncie czy na coop, roznie.


Spoko nie znasz sytuacji ja tu wielerazy pisalem ze mam tu i tam ludzi . Ten świat byl bez ekip kazdy procz nas i szali walil rekrutacje. Uznasz ze my tez robilismy rekrutacje, no procz arryn wyszukaj jakies nicki ;)Tu się jeszcze bardzo duzo wydarzy:)
 

czajniczek98

Miecznik
Wynik reakcji
246
Jak bliźniacze?

Wy oferowaliście im że będą mieli ile sobie wywalczą wiosek gdy dojdzie do konfliktu z wami.

My zaoferowaliśmy podział 50 na 50 + chyba walka 1 random plemie vs walka 1 random plemie jest znacznie bardziej wyrównana i daje szansę niż bicie się , 1 random plemie vs 1 ekipa ;)

Pewnie identyczne to jest xD
ten podzial to jest 50% pola 50% wihura i grzyb2 czy grzyb2 i wihura to osobne podmioty? xD
 
Do góry