Dyskusja świata 188

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
596
>grzybki walą konia do statów dzisiejszej wojny
>też grzybki nie mając świadomości że dostali akcje na 11,32% potencjału ponieważ Szale skupiły się na biciu KOSY
>grzybki zadowolone ze straty tylko 23 wsi profit
>KOSA zadowolona ze straty tylko 70 wsi
>Szale niezadowolone bo te nuby przejęły tylko 93 wsie
>Szale som słabe
>kasacja Szali
Wiemy o waszej akcji na Kosę bo Kosa prosiła nas o zasta xD
Gratulujemy przejęcia 70 wsi na Kosie.
My zadowolimy się skromną setką na Badge.
Screenshot_20231125_210753_com.opera.browser_edit_176759436714172.jpg

Po prostu nie chcieliśmy się chwalić bo żeby Badge straciło 100 wsi to nie trzeba na nich robić akcji. :D
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
596
@Arda26 and Azdro
@Blejkoo
@Agresywne Dziobaki
@Profesor R
@Fasola14 x Adi
wrzućcie ktoś staty z podsumowania wojny dzisiejszego dnia bo ciekawość zżera :D
Wrzucimy o północy.
Tylko musisz zaktualizować staty bo okazuje się, że oprócz 4 głównych graczy jest jeszcze KOSA (?), na którą Szale musiały skierować 88,68% potencjału.
To coś w rodzaju ostatniej wioski galów. Boję się, że mogą zagrozić TOP3, o które walczy WIELKIE ARRYN. <help>
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
596
z tego co widze wihura przejęła okrągłe 0 wiosek na badge dzisiaj, dobry wynik
Gramy jako koalicja i nie ma tutaj "moje-twoje".
Jeśli będzie trzeba to G2 odda Wichurze 300 albo i więcej wsi pod deffa. Jeśli będziecie cisnąć Polę to będzie analogiczna sytuacja.
Gramy jako jedno i zyski i straty liczymy jako jedno.
Wydaje wam się, że dobra strategia to cisnąć jeden człon, ale na czele deffa stoję ja i wiem dokładnie jakie mamy zasoby i na ile wsi straty możemy sobie pozwolić.
Nie złamiecie Wichury. Mamy jeszcze dużo asów w rękawie, a przez ostatnie 3 akcje w zasadzie nie naruszyliście zasobów naszego deffa bo obstawy są tak spaczkowane, że w te 8 dni przerwy pomiędzy akcjami deff zawsze zdąży dobić na 24000/24000. :D

Dobrze jest nie mieć pracy na etacie i mieć czas na ustawianie obrony <szampan>
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.386
Gramy jako koalicja i nie ma tutaj "moje-twoje".
Jeśli będzie trzeba to G2 odda Wichurze 300 albo i więcej wsi pod deffa. Jeśli będziecie cisnąć Polę to będzie analogiczna sytuacja.
Gramy jako jedno i zyski i straty liczymy jako jedno.
Wydaje wam się, że dobra strategia to cisnąć jeden człon, ale na czele deffa stoję ja i wiem dokładnie jakie mamy zasoby i na ile wsi straty możemy sobie pozwolić.
Nie złamiecie Wichury. Mamy jeszcze dużo asów w rękawie, a przez ostatnie 3 akcje w zasadzie nie naruszyliście zasobów naszego deffa bo obstawy są tak spaczkowane, że w te 8 dni przerwy pomiędzy akcjami deff zawsze zdąży dobić na 24000/24000. :D

Dobrze jest nie mieć pracy na etacie i mieć czas na ustawianie obrony <szampan>

U nas podobnie dzieki chlopakom z POLI na poludniu niektore zagrody zapelnione w 400%-500% , tak trzeba zyc.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.237
Halo czemu do mnie osoby pisza że chcą do nas na konta bo SZALE ma wyjebane EGO ? XdD

Jest to 4 osoba w ciągu 3 dni.
 

Załączniki

  • Screenshot_20231125_233256_Chrome.jpg
    Screenshot_20231125_233256_Chrome.jpg
    329,8 KB · Wyświetlenia: 85

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
596
Nie ujmuję
tyle tego deffa macie ale dla vidmo troche brakowało
-szale 120 na + z 3 ostatnich akcji
-wihura nienaruszone zasoby deffa
-wszyscy zadowoleni
czego chcieć więcej
Nie ujmuję wam niczego w akcji na Vidmoo. :D
Obstawiałem go na 15 offów od was a wysłaliście po 20-30.
Nie tłumaczę się nigdy warzywami na froncie. :D
Uważam, że mamy dobry skład, ale czasem ktoś zawiedzie bo raz ktoś będzie miał pilny wyjazd i G2 weźmie zasta, a innym razem komuś dzieci zachorują. Wbrew temu co się powszechnie uważa - nie gramy na żadnych botach (nie wliczam klikera wcześniej, aktualnie bez znaczenia).
Cieszy mnie ta potyczka między Szale, a Wichurą. W sumie to pierwszy od początku świata wyrównany konflikt, który warto śledzić i budzi jakiekolwiek emocje. xD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.237
Skoro brakuje Wam ludzi do gry to się powinniście cieszyć, chociaż patrząc na to jak prowadzisz plemię, to raczej nic więcej niż szrot z botami nie ściągniesz.

Ale mi teraz powiedziales :(
Jak prowadze? :/

Zobaczymy za 2 miesiace jak będziecie po pierwszych akcjach z naszej strony , wtedy ocenimy sobie wszystko kto jest PRO a kto nie :)

Choc wihura po tych waszych akcjach powinna juz pasc jak na full ekipe ranom vs potężne plemie z blaszkami ;p

A jak wyzywasz kogos od botów to spojrz na kolege Bebiksona bo on nawet sie nie kryje :) Zresztą jakim można być Egoista wyzywac kogos od bociarzy samemu stosując ciekawe narzedzia.. Meh.
 
Ostatnia edycja:

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
596
Dobra, tak jak obiecałem wrzucam staty.
Screenshot_20231126_000149.jpg
Wichura 34 na minus.
848 offów Szali ubite. 20% mniej niż na poprzednich akcjach. Prawdopodobnie dlatego, że Szale robiły akcje na Kosę. XD
Screenshot_20231126_001017_com.opera.browser_edit_183688463405302.jpg
W tym czasie KOALICJA 128 wsi na + na Badge :D

Gratulujemy Szalikom akcji. Deklaruję, że jesteśmy gotowi na przyjęcie kolejenej. <szampan>
 

Arda26 and Azdro

Łucznik
Wynik reakcji
592
Blejko jak piszesz wszędzie, że szukasz ludzi na konta to się zgłaszają :D

To, że ktoś nas nie lubi to nic nowego choć w sumie żeby pograć na tym świecie to jaki ma być argument xD
 
Do góry