Dyskusja świata 188

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
P0la mnie bije...co teraz?

edit. weź ktoś mi wyjaśnij bo czegoś nie rozumiem, jaki jest sens burzenia wiosek oddalonych 40h od frontu? te głąby z p0la nawet sensownie ataku nie potrafią wysłać

edit2. tak...to o tobie kowalik
 
Ostatnia edycja:

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Powiesz wreszcie coś więcej o tym trendzie czy nie? Ile można czekać....
hehe ślepy jesteś czy taki próżny ...

My PoLa to taka ekipa porównując ją do piłki nożnej jak jakaś ekipa z drugiej ligii zaś Szale to zwycięska ekipa z niejednego świata i teraz ta nasza amatorka dorobiła się ponad 8k wiosek gdy te Wielkie Zwycięskie Szaliki w tym czasie mają ponad 10k wiosek, zaś w wojnie jaką nam wypowiedzieliście 13.10.2023 roku to jesteście na plusie 676 wiosek czyli przez 129 dni Wielkie Szale przejęły amatorom z PoLa 676 wiosek hehe to naprawdę sukces na miare mistrzów hehe

Wszelkie porównania jakie robicie są żałosne bo NAS PoLa już dawno miało nie być na tym świecie a jednak ciągle jesteśmy i ciągle mamy te ponad 25 % tego świata więc to WY jesteście cieniasami iż MY ciągle gramy a nie my tacy słabi iż WAS nie pokonujemy ;)

Nasza droga do tego momentu w którym sie znajdujemy to pokonanie TB gdzie szanse były po stronie ekipy Liptona następnie była krótka wojenka z LB gdzie plemię sie rozpadło i część przeszła do NAS a wiekszość do Disco nastepnie mielismy konflikt z Disco w którym nikt nam szansy nie dawał ( mieli 3 x więcej wiosek jak My ) bo do tego byliśmy atakowani z dwóch stron bo i przez Lamy z którymi zrobiliśmy fuzje i tak z POWAŁ powstało PoLa i o dziwo to My pokonaliśmy Disco razem z Wami Szalikami, więc nastapiło zmienienie sojuszu i Badge które miało sojusz z Grzybkami a wojnę z Nami przeszło do obozu Szali i zakończyło swój żywot po 3 akacjach naszych i Grzybków więc jak na ekipę która była od samego początku na straconej pozycji i nie osiągnęła nigdy niczego w tej grze gdyż jest zbieraniną od Sasa do Lasa to MY PoLa nie mamy się czego wstydzić z wyniku jaki osiągneliśmy natomiast pytanie jest inne dlaczego WAM Szalom zajmuje tyle czasu pokonanie NAS mając takie doświadczenie takiego skilla ? to tak słabo to Wam idzie ta eliminacja NAS.

To właśnie Wy powinniście odpowiedzieć dlaczego tak słabo to WAM idzie, dlaczego pomimo tej przewagi jaką macie nad Nami, macie taki słaby wynik w wojnie z amatorami, gdzie leży przyczyna tej Waszej opieszałości a może i nieudolności w walce z PoLa ? No już tłumaczcie sie ? hehe 129 dni wojny z Nami i jesteście na plusie 676 wiosek czyli statystycznie patrząc 5.2 wioski dziennie to przy takiej dysproporcji skilla jaka jest między nami to słabiutko, bardzo słabiutko to WAM idzie.
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
e bo jak coś to pierwszą akcję dostaliście 7 stycznia i od 7 stycznia jesteście na minus... też 676 wiosek XD
nie mój problem iz wypowiedzieliście wojnę NAM i nic konkretnego nie robiliście w tej kwestii ...

Natomiast 6 Waszych akcji już mięliśmy i znowu porównując to do Disco czy Badge które odpuściło to MY dalej gramy i jak na tą nasza zbieranię jaką jesteśmy z problemami jakie mamy to idzie nam nie najgorzej natomias odwracając kota ogonem to WAM Szalom strasznie długo zajmuje pokonanie NAS PoLa a przewagę macie i wiosek i też umiejętności gry a u NAS dopiero niedawno zaczeliśmy likwidowanie tych naszych pozostałych członów więc paradoksalnie ta Wasza przewaga wiosek jaką macie to się zmniejszyła między Nami i owszem nikt nie neguje tego iż jesteście na plusie w tej wojnie ale też nie widzę powodów do takiego Waszego triumfalizmu gdy ekipa z którą walczycie nie nalezy do ekip notowanych w grze bo jesteśmy randomami więc Wasze zachwyty nad tym jak to wam dobrze idzie jest śmieszny i żałosny zarazem bo nie ma co porównywać WAS i NAS i stawiać znaku równości między ekipami a tak jak napisałem odwracając te Wasze pianie nad Waszymi osiągnięciami to odpowiedzcie dlaczego idzie WAM tak słabo z NAMI dlaczego tak długo męczycie się przecież powinniście wejść jak w masło a my już dawno rzucić kontami po pierwszej Waszej akcji w styczniu i powinno byc już game over, więc dlaczego to nie nastapiło, gdzie postapiliście niewłaściwie gdzie błędy strategiczne były iż MY ciągle jeszcze gramy tutaj - to są ciekawe pytania i warte odpowiedzi na nie, a nie monologi WASZE jacy to jesteście super a my jacy be. To biorąc to co napisałem to Wy nie wyglądacie na jakichś gigantów walcząc z nami amatorami z plemieniem które dopiero powstało kilka miesięcy temu i graczami którzy obecnie robią swoje życiowe rekordy a WY się męczycie z nami i jeszcze szczycicie tym osiągnięciem to mi byłoby wstyd będąc Wami odzywać się na tym forum i pisać te zachwyty bo szczerze nie ma zupełnie powodów do tego zachwytu. Nie w tej wojnie Waszej z Nami ...
 

queue13

Miecznik
Wynik reakcji
193
My PoLa to taka ekipa porównując ją do piłki nożnej jak jakaś ekipa z drugiej ligii zaś Szale to zwycięska ekipa z niejednego świata

Mam wrażenie, że drużyna z 2 ligi grając na boisku w 33 osoby, czyli 3 razy większą przewagą byłaby faworytem w starciu z "jedenastką" mistrzów, ale może nie znam się na piłce xd
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Mam wrażenie, że drużyna z 2 ligi grając na boisku w 33 osoby, czyli 3 razy większą przewagą byłaby faworytem w starciu z "jedenastką" mistrzów, ale może nie znam się na piłce xd
wypisujesz głupoty i nie wiem kogo chcesz przekonać do tych bzdur ...

czasami lepiej jest zamilczeć niż sie odezwać bo wtedy czar pryska ...

przewaga 3x nasza nad Wami to jakaś ściema a jeśli liczysz ilość graczy jaką mieliśmy do ilości Waszych graczy i przekładasz to na siłę czyli ilość wiosek Waszą i Naszą i twierdzisz iz mamy 3x przewagę nad Wami i byliśmy faworytem to sorry ale jesteś nieukiem i powinieneś wrócić do podstawówki na korepetycje z matematyki i z logiki bo tego Ci brakuje.

Natomiast nikt nie odniósł się do tego co podniosłem dlaczego tak słabo Wam idzie z Nami ? Dlaczego ciągle jeszcze gramy i nie rozwaliliście NAS mając przewagę nad nami w wioskach i też w umiejętnościach ... Bo to jest ciekawe jak to się stało iż amatorzy z PoLa doszli do tego momentu w grze i już 6 akcji Szali wytrzymali i nie tylko przyjmują na siebie ich ataki ale i sami odpowiadają ( nie odnoście sie do tego jak ataki nasze przebiegają bo to widzimy wszyscy ale fakt jest taki iż nie macie jednostronnej gry iż WY tylko atakujecie a my biernie się bronimy ) . Poprzedni przeciwnicy Disco i Badge ( a mówimy o sprawdzonych ekipach ) to po paru akcjach odpuścili gdzie Disco to oprócz paru burzących akcji na dobrą sprawe mając te 3x więcej wiosek jak My nie przeprowadziło na NAS akcji a My owszem na nich sporo bo wpierw sami atakowalismy a później z Wami lecieliśmy w nich. Badge atakowało Nasz 3 człon i potracili swój potencjał offensywny na nich tak iż w momencie gdy Nasz pierwszy człon wszedł do Wojny i razem z Grzybkami zaatakował to Badge odpuściło więc obecnie gdy Wy Szale NAS atakujecie to My odpowiadamy ( pomijam efektywność tych ataków bo tu mamy sporo do nauki ale sam fakt iż to robimy MY Randomowcy gdy te ekipy znane tego nie robiły) więc odpowiedzcie gdzie były te Wasze błędy poczynione iż dalej gramy a może taki jest Wasz plan ale to napiszcie otwartym tekstem a nie przechwałki iz tak dobrze Wam idzie gdy no sorry ale przeciwnik jakim jesteśmy nie należy do topowych plemion i wg mnie to idzie WAM słabo biorąc pod uwagę te nasze potencjały i te umiejętności to wynik Wasz jest przeciętny i nie widzę powodów dla którego My mielibyśmy czuć się jakoś źle a WY niby tak dobrze z tego wyniku.
 

klocha

Pikinier
Wynik reakcji
78
hehe ślepy jesteś czy taki próżny ...

My PoLa to taka ekipa porównując ją do piłki nożnej jak jakaś ekipa z drugiej ligii zaś Szale to zwycięska ekipa z niejednego świata i teraz ta nasza amatorka dorobiła się ponad 8k wiosek gdy te Wielkie Zwycięskie Szaliki w tym czasie mają ponad 10k wiosek, zaś w wojnie jaką nam wypowiedzieliście 13.10.2023 roku to jesteście na plusie 676 wiosek czyli przez 129 dni Wielkie Szale przejęły amatorom z PoLa 676 wiosek hehe to naprawdę sukces na miare mistrzów hehe

Wszelkie porównania jakie robicie są żałosne bo NAS PoLa już dawno miało nie być na tym świecie a jednak ciągle jesteśmy i ciągle mamy te ponad 25 % tego świata więc to WY jesteście cieniasami iż MY ciągle gramy a nie my tacy słabi iż WAS nie pokonujemy ;)

Nasza droga do tego momentu w którym sie znajdujemy to pokonanie TB gdzie szanse były po stronie ekipy Liptona następnie była krótka wojenka z LB gdzie plemię sie rozpadło i część przeszła do NAS a wiekszość do Disco nastepnie mielismy konflikt z Disco w którym nikt nam szansy nie dawał ( mieli 3 x więcej wiosek jak My ) bo do tego byliśmy atakowani z dwóch stron bo i przez Lamy z którymi zrobiliśmy fuzje i tak z POWAŁ powstało PoLa i o dziwo to My pokonaliśmy Disco razem z Wami Szalikami, więc nastapiło zmienienie sojuszu i Badge które miało sojusz z Grzybkami a wojnę z Nami przeszło do obozu Szali i zakończyło swój żywot po 3 akacjach naszych i Grzybków więc jak na ekipę która była od samego początku na straconej pozycji i nie osiągnęła nigdy niczego w tej grze gdyż jest zbieraniną od Sasa do Lasa to MY PoLa nie mamy się czego wstydzić z wyniku jaki osiągneliśmy natomiast pytanie jest inne dlaczego WAM Szalom zajmuje tyle czasu pokonanie NAS mając takie doświadczenie takiego skilla ? to tak słabo to Wam idzie ta eliminacja NAS.

To właśnie Wy powinniście odpowiedzieć dlaczego tak słabo to WAM idzie, dlaczego pomimo tej przewagi jaką macie nad Nami, macie taki słaby wynik w wojnie z amatorami, gdzie leży przyczyna tej Waszej opieszałości a może i nieudolności w walce z PoLa ? No już tłumaczcie sie ? hehe 129 dni wojny z Nami i jesteście na plusie 676 wiosek czyli statystycznie patrząc 5.2 wioski dziennie to przy takiej dysproporcji skilla jaka jest między nami to słabiutko, bardzo słabiutko to WAM idzie.
No niby tak, ale gdyby nie prawie 2x przewaga wiosek w waszej koalicji to nie musielibyśmy tak klepać deffa i z większą ilością offów z pewnością szybciej by nam szło wykończenie was, ale nie możemy tego zrobić bo gramy 10,5k wiosek vs 19k wiosek, nie mówiąc już nic o czasie, bo poświęcamy go więcej broniąc większych akcji niż wy.
Poza tym chyba g2 i wihura są chyba bardziej "ekipą" jeżeli chodzi o graczy, bo wbijali na ten świat z kilkoma członami. W szale jest kilka a może nawet kilkanaście randomów z rekrutacji takich jak ja.
 

klocha

Pikinier
Wynik reakcji
78
wypisujesz głupoty i nie wiem kogo chcesz przekonać do tych bzdur ...

czasami lepiej jest zamilczeć niż sie odezwać bo wtedy czar pryska ...

przewaga 3x nasza nad Wami to jakaś ściema a jeśli liczysz ilość graczy jaką mieliśmy do ilości Waszych graczy i przekładasz to na siłę czyli ilość wiosek Waszą i Naszą i twierdzisz iz mamy 3x przewagę nad Wami i byliśmy faworytem to sorry ale jesteś nieukiem i powinieneś wrócić do podstawówki na korepetycje z matematyki i z logiki bo tego Ci brakuje.

Natomiast nikt nie odniósł się do tego co podniosłem dlaczego tak słabo Wam idzie z Nami ? Dlaczego ciągle jeszcze gramy i nie rozwaliliście NAS mając przewagę nad nami w wioskach i też w umiejętnościach ... Bo to jest ciekawe jak to się stało iż amatorzy z PoLa doszli do tego momentu w grze i już 6 akcji Szali wytrzymali i nie tylko przyjmują na siebie ich ataki ale i sami odpowiadają ( nie odnoście sie do tego jak ataki nasze przebiegają bo to widzimy wszyscy ale fakt jest taki iż nie macie jednostronnej gry iż WY tylko atakujecie a my biernie się bronimy ) . Poprzedni przeciwnicy Disco i Badge ( a mówimy o sprawdzonych ekipach ) to po paru akcjach odpuścili gdzie Disco to oprócz paru burzących akcji na dobrą sprawe mając te 3x więcej wiosek jak My nie przeprowadziło na NAS akcji a My owszem na nich sporo bo wpierw sami atakowalismy a później z Wami lecieliśmy w nich. Badge atakowało Nasz 3 człon i potracili swój potencjał offensywny na nich tak iż w momencie gdy Nasz pierwszy człon wszedł do Wojny i razem z Grzybkami zaatakował to Badge odpuściło więc obecnie gdy Wy Szale NAS atakujecie to My odpowiadamy ( pomijam efektywność tych ataków bo tu mamy sporo do nauki ale sam fakt iż to robimy MY Randomowcy gdy te ekipy znane tego nie robiły) więc odpowiedzcie gdzie były te Wasze błędy poczynione iż dalej gramy a może taki jest Wasz plan ale to napiszcie otwartym tekstem a nie przechwałki iz tak dobrze Wam idzie gdy no sorry ale przeciwnik jakim jesteśmy nie należy do topowych plemion i wg mnie to idzie WAM słabo biorąc pod uwagę te nasze potencjały i te umiejętności to wynik Wasz jest przeciętny i nie widzę powodów dla którego My mielibyśmy czuć się jakoś źle a WY niby tak dobrze z tego wyniku.
To, że jeszcze gracie to nie zawsze może świadczyć o waszej potędze a raczej wskazuje na to jak słaba była wasza ćwiartka, że to wy zostaliście.
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.944
wypisujesz głupoty i nie wiem kogo chcesz przekonać do tych bzdur ...

czasami lepiej jest zamilczeć niż sie odezwać bo wtedy czar pryska ...

przewaga 3x nasza nad Wami to jakaś ściema a jeśli liczysz ilość graczy jaką mieliśmy do ilości Waszych graczy i przekładasz to na siłę czyli ilość wiosek Waszą i Naszą i twierdzisz iz mamy 3x przewagę nad Wami i byliśmy faworytem to sorry ale jesteś nieukiem i powinieneś wrócić do podstawówki na korepetycje z matematyki i z logiki bo tego Ci brakuje.

Natomiast nikt nie odniósł się do tego co podniosłem dlaczego tak słabo Wam idzie z Nami ? Dlaczego ciągle jeszcze gramy i nie rozwaliliście NAS mając przewagę nad nami w wioskach i też w umiejętnościach ... Bo to jest ciekawe jak to się stało iż amatorzy z PoLa doszli do tego momentu w grze i już 6 akcji Szali wytrzymali i nie tylko przyjmują na siebie ich ataki ale i sami odpowiadają ( nie odnoście sie do tego jak ataki nasze przebiegają bo to widzimy wszyscy ale fakt jest taki iż nie macie jednostronnej gry iż WY tylko atakujecie a my biernie się bronimy ) . Poprzedni przeciwnicy Disco i Badge ( a mówimy o sprawdzonych ekipach ) to po paru akcjach odpuścili gdzie Disco to oprócz paru burzących akcji na dobrą sprawe mając te 3x więcej wiosek jak My nie przeprowadziło na NAS akcji a My owszem na nich sporo bo wpierw sami atakowalismy a później z Wami lecieliśmy w nich. Badge atakowało Nasz 3 człon i potracili swój potencjał offensywny na nich tak iż w momencie gdy Nasz pierwszy człon wszedł do Wojny i razem z Grzybkami zaatakował to Badge odpuściło więc obecnie gdy Wy Szale NAS atakujecie to My odpowiadamy ( pomijam efektywność tych ataków bo tu mamy sporo do nauki ale sam fakt iż to robimy MY Randomowcy gdy te ekipy znane tego nie robiły) więc odpowiedzcie gdzie były te Wasze błędy poczynione iż dalej gramy a może taki jest Wasz plan ale to napiszcie otwartym tekstem a nie przechwałki iz tak dobrze Wam idzie gdy no sorry ale przeciwnik jakim jesteśmy nie należy do topowych plemion i wg mnie to idzie WAM słabo biorąc pod uwagę te nasze potencjały i te umiejętności to wynik Wasz jest przeciętny i nie widzę powodów dla którego My mielibyśmy czuć się jakoś źle a WY niby tak dobrze z tego wyniku.
bo jeteśmy słabi, całe szczęście że przeciwna koalicja nie ma 2 razy więcej wiosek i możemy się skutecznie bronić wychodząc na 0 na akcjach
 
Ostatnia edycja:

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
To, że jeszcze gracie to nie zawsze może świadczyć o waszej potędze a raczej wskazuje na to jak słaba była wasza ćwiartka, że to wy zostaliście.
Ja nigdy nie twierdziłem iż PoLa to potęga jakaś jest więc to co napisałeś to nie ma żadnego sensu ... natomiast twierdzenie o słabości naszej ćwiartki gdy opisałem naszą drogę jaką przebyliśmy to też jakieś zaprzeczanie faktom z Twojej strony, gdyż razem pokonaliśmy w takim razie słabeusza Disco hehe a dla NAS Disco które miało przewagę w wioskach ponad 3x wiekszą, gdy i WY mieliście te min 2x więcej wiosek jak MY PoLa to tylko dzięki naszej zręcznej polityce doszliśmy do tego miejsca w którym obecnie jesteśmy więc dla NAS ta nasza droga to był niewątpliwy sukces bez dwóch zdań z którego możemy być dumni ;) i nie ma podstaw do twierdzenia iż mieliśmy słabych przeciwników u NAS bo to byłoby zaprzeczaniem faktom iż każdy z tych przeciwników był silniejszy i lepiej zorganizowany od NAS na pewnym etapie rozgrywek ale jednak to MY okazaliśmy sie zwycięską ekipą która teraz walczy z Wami.

a ta walka Wasza ja twierdze iż nie jest taka świetna jak to przedstawiacie i ten Wasz triumfalizm w stosunku do PoLa nie ma żadnego uzasadnienie gdy weźmie się pod uwagę właśnie to o czym piszę czyli My amatorzy Wy profensjonaliści ( najlepiej przygotowana ekipa do gry na tym świecie co każdy to Wam oddaje ) a jednak męczycie się z NAMi i nie przełamaliście NAS tak jak ( moja teza ) Wasz plan zakładał bo zakładam iż po pierwszej akcji w styczniu już zakładaliście iż teraz u NAS będziemy rzucali masowo kontami i jest już po PoLa dlatego twierdzę iż wynik Wasz jest przeciętny i poniżej Waszych oczekiwań więc zamiast dalej obrzucać NAS tymi argumentami które nie mają sensu zacznijcie argumentować dlaczego uważacie iż odnieśliście tak wielki sukces iż piejecie o tym na tym forum gdy fakty wcale tego nie przedstawiają a ja wręcz twierdzą iż wynik Wasz jest poniżej tych Waszych oczekiwać ( jesteście na plusie ale powinniście być już min 2x wiekszym więc rozpatrując to w tych kategoriach nie ma mowy o mówieniu o ogromnym sukcesie co najwyżej macie te wioski na plusie w walce z przeciętnym przeciwnikiem więc dziwnym by było jakbyście byli na minusie wtedy to byłaby Wasza klęska przegrywając z randomowym tworem )
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.285
Jak to czytam to chyba lepsze argumenty na stronę p0li wymyślał troll z Szalików xDD

W ostatnich 10 dniach wchodziły nasze dwie akcje i dwie wasze. My zrobiliśmy wyniki 77:6 i 146:25, a wy PoLa + Grzyby 6:77 i 47:49 - mając prawie dwukrotną przewagę wiosek. Weź Ty się chłopie zastanów zanim coś napiszesz i dodaj jakieś znaki interpunkcyjne, bo bez tego to nikt nie będzie całości tych bredni czytał xD

1708432859364.png
 
Do góry