Wyniki wyszukiwania

  1. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kończenie świata dyplomacją jest o kant chuja rozbić. Nie tak mnie rodzice wychowali. :/
  2. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Cóż za ironia bo jedyne kurwy jakie dałyby ci sie jebać to tez bez pulsu.
  3. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jak ksiądz z ministrantem
  4. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zostałem potajemnie wmixowany do przegranej ekipy? :D
  5. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Który boże?
  6. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Elo dostane lajka za nic? Pliska ❤️
  7. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie mam nic do p! jak tu napisałeś. Ba nawet kiedyś chciałem tam pograć. Ale dobija mnie ze straciliscie kilkanascie wiosek i piszesz juz o tym zeby pakować walizki. A co do wieku - no coz. Nie ty jeden sie starzejesz. Mysle ze kazdy kto zaczynal na swiatach 1-50 i gra do teraz to juz osoba...
  8. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Facet ma nick znowu płaczą jak mnie widzą a sam spłakany jak mała dziewczynka bo stracili troszke wiosek xd Takie miernoty nie mają w sobie za grosz woli walki i w sumie P! powinni sie cieszyc ze moga odzdzielic walecznych graczy od takiego śmietnika xd
  9. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jedno zero juz jest i nazywa sie BlackSnow xd
  10. AgresywynyNiedźwiedź

    Wszystkie grzechy Peee

    Pod jaką presją musi być ten człowiek że napisał obraźliwy post o peee.. Bulwa bedzie mu za to żywcem paznokcie zrywać a Kanar poobcina mu palce u stóp i rąk i rzuci na pożarcie hordzie wygłodniałych wilków. Kto wie co jeszcze go czeka. Odważny człowiek. Bohater.
  11. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Złoto ❤️
  12. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Sram sobie. Zwarty klocek w kolorze jesiennego liścia. Liścia którego black za swoje niezliczone łgarstwa powinien przyjąć na pysk.
  13. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Key normalny xddd Zacznij swiat z milionem darm, z jakimis botami na obrzezach, podpisz sie z AT , miej w kurwe wielki teren i nakitrane offow, nie przejmij wioski od p! Xd
  14. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nawzajem
  15. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Codzienna przypominajka. Black Snow przychodzi tu codziennie żeby pisać że P! obiecało pojechać jutro a przed nimi klękneli a to wszystko ma podłoże tego że nie dostał się do p! i został wyrzucony z jutra.
  16. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale jeszcze nie zburzylismy, wiec jak nie zburzymy to lepiej zeby bylo ze rozpoznawcza :D
  17. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jak my tylko akcja rozpoznawcza kumplu :D
  18. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poprosze coś z nowego testamentu
  19. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To widze ze pisma świętego nie czytałeś bo to co piszesz mija sie z tym co jest jak mowisz "dachem"
  20. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Typy który swoich mózgów nie mają bo im rodzice powiedzieli że jak beda do kościoła to zostaną zbawieni. To nic że na każdym kroku szukają zaczepki nawet o jakąs gierke. To nic że wyzywają przypadkowe osoby w necie xd Totalne zaprzeczenie wszystkiemu w co rzekomo wierzą. Beka
Do góry