Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
172
Już dawno nie powinno nas być na tym świecie ale cóż, jeszcze istniejemy, bo nie umiecie sobie przez dłuższy czas z nami poradzić. Macie jednak to szczęście, że jest przerwa świąteczna :)/Moxi
Świetna narracja
To nasza wina ze jesteście mniejsi?
Ze ktoś ma przewagę w ilości to jeszcze trzeba ja dobrze wykorzystać, a nie pisz bzdur ze się dobrze trzymacie i ze powinnismy was dawno zjeść, bo razem z klasykiem macie 300 wiosek mniej od nas wiec to nie jest przewaga która powinna robić tak wielka robotę. W dzisiejszej akcji jak widziałem rapki wiosek offo-deffowych w waszym środku, albo rozbijające wojska bez wiary… to faktycznie żałowaliśmy ze nie wysłaliśmy po jednym ofie do wszystkich wiosek bo byście już nie mieli czym grać na całej mapie, ale spokojnie, po dzisiejszej akcji to już raczej pójdzie z górki, do tego ludzie którzy już u was rzucili kontami, będziecie mieć więcej argumentów do kolejnych strat, ze to tez nasza wina ze rzucają kontami i nie równa walka
 

DeletedUser209423

Guest
Chłopy jak się boją napisać cokolwiek, żeby nikt na przegrywa nie wyszedł.
Wyluzujcie, każdy wie, że co jakiś czas lukacie.
Ja już tak wybalowany, że mógłbym dalej targać za uszy Pee na czele ze spaślakiem BulwaŻenady.

Dobrej zabawy, see you to jutro w niedzielę

Ciekawe jak bawi się @Choriel , miejmy nadzieję, że właściciel lokalu w którym jest impreza pobrał od niego płatność z góry, bo jak przelewem....iks de

Do jutra
I nie pijta już, bo aktywnie gracie przeciw wielkiemu Pee. Ja mogę.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
zakrec mi swoja dupka
zakrec mi swoja dupka

b o JAM JEST ŻĄ PIERRO, PORTUGALSKI KRUL
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry państwu

Coroczna przypominajka!

Pasterz @Choriel nazywany też polskim szejkiem, zesrał się przed wpłatą 250 zł na bezdomne zwierzęta, choć robił tu z siebie milionera.

Zordon i Danon jak zwykle całym rokiem biegali za moją nogą, analizując moje zachowanie i psychikę, jeden z nich nawet całkowicie poświęcił temu swoje konto. Ale to ja podobno mam problemy psychiczne.

@Sayyid i @mlgbrutale dwa przydupaski Pacika, kolejny raz źle postawili kartę i chyba 10 (?) świat z rzędu na którym grają, dostaną w trąbę

Pee to plemię nieudaczników i miernot, na czele ze spaślakiem BulwaŻenady

Brawa dla Key i ave Magi
 

Deleted User - 849095943

Guest
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU BLACK SNOW , WYTRWAŁOŚCI W JEBANIU P , RESZTA SIĘ NIE LICZY!
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Dzień dobry państwu

Coroczna przypominajka!

Pasterz @Choriel nazywany też polskim szejkiem, zesrał się przed wpłatą 250 zł na bezdomne zwierzęta, choć robił tu z siebie milionera.

Zordon i Danon jak zwykle całym rokiem biegali za moją nogą, analizując moje zachowanie i psychikę, jeden z nich nawet całkowicie poświęcił temu swoje konto. Ale to ja podobno mam problemy psychiczne.

@Sayyid i @mlgbrutale dwa przydupaski Pacika, kolejny raz źle postawili kartę i chyba 10 (?) świat z rzędu na którym grają, dostaną w trąbę

Pee to plemię nieudaczników i miernot, na czele ze spaślakiem BulwaŻenady

Brawa dla Key i ave Magi
Snow jak zwykle w dobrej formie. Nie zachlał, rączek nie stracił i od rana jedzie z kurwami. Brawo
 

DeletedUser209423

Guest
Właśnie wleciała piękna mapka od @Kocham Lolitki. Z gifem.

Popatrzcie sobie jak najlepsze plemię w historii czyli Pee, przesunęło front z Key.

A potem spójrzcie jak Magi, których mają zjeść na strzała, przesunęły swój front.
Dominacja genetyczna.
Nie dziwne, że spoceńcy z Peee od 40 stron histeryzują i snują jakieś absurdalne wizje.

No ale co się dziwić, za chwilę dojdzie im front a ostatnia akcja na Key...Key obroną ładnie zamknęło im mordy.

7.4k wiosek Pee
5.7k wiosek Key

Wynik akcji Pee +3 wioski

Toż Ci ludzie są pośmiewiskiem
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
686
Właśnie wleciała piękna mapka od @Kocham Lolitki. Z gifem.

Popatrzcie sobie jak najlepsze plemię w historii czyli Pee, przesunęło front z Key.

A potem spójrzcie jak Magi, których mają zjeść na strzała, przesunęły swój front.
Dominacja genetyczna.
Nie dziwne, że spoceńcy z Peee od 40 stron histeryzują i snują jakieś absurdalne wizje.

No ale co się dziwić, za chwilę dojdzie im front a ostatnia akcja na Key...Key obroną ładnie zamknęło im mordy.

7.4k wiosek Pee
5.7k wiosek Key

Wynik akcji Pee +3 wioski

Toż Ci ludzie są pośmiewiskiem
Chyba omijales matematykę szerokim łukiem
 
Do góry