Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.197
Jak szacujecie ile człon w którym jestem może dać offów na akcje :)?

Jestem ciekawy bardzo jakie obstawiacie liczby
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
wO trzecie a.P.K xDDDD
wez leki lepiej haski bo ci leb siada

na 150 byly tylko nuppki reszta to karykatury plemion na strzala cnie @BNK KRUL
Nuppki dobre były, ale APK jakby było w jednym miejscu na mapie to mogłoby być równym przeciwnikiem, skillowo zajebiście grane było. Oczyeiście to gdybanie, ale dalej APK top2 silne

A WO miało też bardzo spoko graczy, organizację też git, dlatego zdecydowanie top3. Zresztą chuja mnie obchodzi opinia człowieka co na swoim nicku ostatni raz 8 lat temu grał i to w jakimś gEH xDDDD
Jak szacujecie ile człon w którym jestem może dać offów na akcje :)?

Jestem ciekawy bardzo jakie obstawiacie liczby
Szacujemy że te twoje bimbrowniki to się rozlecą kurwa na akcje bo front to oni widzieli jak stary filmy wojenne oglądał a one mu piwo podawały. A mniam może dostać i 3838292774 offów ale to żelazne plemię, na pewno O WIELE lepsze niż jakiś śmietnikowy człon mAG xD
Podaj liczbę od razu z celami gdzie lecą
Spoko, jak sie przeloguje to ci podam dokładnie gdzie rozpisane są offy, potrzebujesz serio?
View attachment 43704
Faktycznie nawet jest o tym w książkach
Red bull dziwko froncik blisko
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.197
Nuppki dobre były, ale APK jakby było w jednym miejscu na mapie to mogłoby być równym przeciwnikiem, skillowo zajebiście grane było. Oczyeiście to gdybanie, ale dalej APK top2 silne

A WO miało też bardzo spoko graczy, organizację też git, dlatego zdecydowanie top3. Zresztą chuja mnie obchodzi opinia człowieka co na swoim nicku ostatni raz 8 lat temu grał i to w jakimś gEH xDDDD

Szacujemy że te twoje bimbrowniki to się rozlecą kurwa na akcje bo front to oni widzieli jak stary filmy wojenne oglądał a one mu piwo podawały. A mniam może dostać i 3838292774 offów ale to żelazne plemię, na pewno O WIELE lepsze niż jakiś śmietnikowy człon mAG xD

Spoko, jak sie przeloguje to ci podam dokładnie gdzie rozpisane są offy, potrzebujesz serio?

Red bull dziwko froncik blisko

Wstawaj zesrałeś się.
 
Do góry