Wyniki wyszukiwania

  1. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    sory, muszę, bo się uduszę, chociaż widzę, że danek mnie uprzedził, - gdzie jest granica, między publicznie, a publicznie? ze swoim zdjęciem, własną twarzą, można ubliżać za plecami osoby, którą się ubliża? w sensie ty uzu - bo choć próbuję to nie rozumiem? możesz pokazać swoją twarz i...
  2. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    - może bez jeżdżenia po ludziach m.in. Baciarce, który jako jeden z niewielu na tym świecie, nigdy ani jednym słowem czy czynem nie zdradził swojego plemienia, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością... przecież to wy go wzięliście do głównego i wy go wyrzuciliście, to miał się położyć i...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Trochę pokory by się przydało? Tym bardziej, że pod tym stołem w tym Plemieniu lepiej niż na piedestale w innym... O suchym chlebie, ale z Nimi niż z wami przy suto zastawionym stole...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Kocham Cię i Danka też. Z Wami na koniec świata. Ja tu też tylko z jednym zdaniem. Zastanawiam się czy te mięso armatnie, które dochodzi - wie co czeka je w styczniu? Czy zna ustawienia świata... Dobrego dnia:) Mila nie tyle czasu tu szkoda co bardziej zdrowia.
  5. Konkurs Konkurs z okazji 18 urodzin Tribal Wars

    3 bo to jedno to raczej jeszcze budynkiem nazwać nie można
  6. Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    wiemy tylko tyle, że ja od początku byłam wierna mojemu plemieniu, zawsze ale to zawsze stałam po stronie Ticków, wierna jak pies, gdy Ty za plecami ugadywałeś się z wrogiem, który zdradził sojusznika (dzisiejsze tpr) sprzedałeś duszę, żeby tylko przetrwać, ja jej nie sprzedałam, i ty dobrze o...
  7. Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    bez dowodów nie wygrasz w sądzie, przykro mi ... a. pokaż to celowe nie podsyłanie b. pokaż to "gnojenie" c. pokaż tę grupówkę d. w jaki sposób zdradziłam a wszelkie bezpodstawne oskarżenia/zniesławienia także są karane - więc radzę uważać na słowa, a milczenie złotem słodkich snów ps...
  8. Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    zanim cokolwiek powiesz to przemyśl 5 razy, Rijo jest założycielem Ticków / plemienia top 2, Ty niestety jesteś tylko założycielem plemienia, które nie istnieje, którego już nie ma, które sprzedałeś wrogowi, żeby ratować własny tyłek, z kolei sprzedałeś plemię plemieniu, które zbratało się...
  9. 13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

    1. odznaczenie "Zmartwychwstanie" otrzymujemy Zacznijąc grę od nowa 5 razy na tym samym świecie.
  10. 13 urodziny gry - dzień 5! - quiz

    1. 2010 2. 56 3. 6.1
  11. 13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1. 28 2. 2004 3. Wersja 5.0
Do góry