Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
498
Moto Moto komandosie. Wgl szacunek za dogrywanie wsparcia swoim kolegom. W te milisekundy. Setne a nawet tysięczne. Za dogranie ofa z grubasem co do 001. Koledzy nie radzili sobie więc wziąłeś sprawy w swoje ręce ❤ masz wielkie serce. Spieszyło się wam bardzo by za wszelką cenę przejąć wioskę, po wielu seriach nieudolnej walki i mając nóż na gardle musieliście podjąć wszelkie środki i pokusiliscje się aż o oszustwa. Będąc tylko frontowcem. tylko z rocznym doświadczeniem... miałem być wam takim deserkiem po drugim śniadaniu...

nikt w ciągu tego dnia nie dogral tak doskonałych antyklinow I wsparcia, jak ty i misiowaty. Ale przecież masz wiele lat doświadczenia w tą grę... wiec dlaczego zjebałeś tyle poprzednich prob dogrania ? I w ciągu ostatnich godzin przed bonusowych akcji dostaliście sraczki Widząc ile nadchodzi wsparcia, bo wiele razy były odbijane i akurat dogranie są precyzyjniejsze. ( powiesz udało się na farcie? Tylko ze także akcje były powtarzalne co większą akcje i akurat na godziny popołudniowe )

I okazuje się że akurat ty masz najwięcej do powiedzenia co do obrony przed botami. Gdybym Cię nie znał bym i w to uwierzył. Niestety. Ty może mnie nie kojarzysz. No bo skąd? To jest już mniej istotne. Od lat sledze wasza politykę. Kiedyś nawet przewinołem się w pewnym świecie przez wasze plemię w którym jawnie o tym mówiliście. Nie koniecznie pod tym nickiem... Obrzydły mi plemiona po waszych krzywych akcjach... dlatego postanowiłem dziś się wypowiedzieć. 1 raz na forum publicznie.


Rozumiem pierwsze akcje nie były dogrywane na tip top bo z tak wielkim doświadczeniem jakie macie poprostu nie chciało wam się dogrywac offów i wsparcia co do setnych. Daliście nam fory byśmy się wykazali. Byśmy się bronili. Walczyli godnie. To wasze ego bylo tak rozbudowane ze dawaliście nam 2 tyg gry ( takie pewniaczki )... ile już mamy? Zaraz 2 miesiące... wiec jak wy nie umiecie odróżnić 2 tyg od 2 msc to nie dziwię się że korzystacie z tych botów ❤




Daliście nam także 2 tyg jeśli dobrze pamiętam wypowiedzenia sojuszu ( a może to było 10 dni?)
Honoru to nie macie za grosz. Bo nawet nie potrafiliście dotrzymać okresu wypowiedzenia. Ale trudno życie. To jest gra I każda rządzi się swoimi prawami.

Tak jeszcze przypomnę wam jeden świat. ( a pomyślcie teraz sobie który 180 -190)Hm i zerwanie waszego ponu, bo zrobiliśmy 4 człon z graczy z pierwszej łapanki a wy mieliście w tym okresie 3. Powód? Fuzja z innym plemieniem . No wasza polityka mnie przeraziła. Jak widać słusznie.

No i wybacz misiu że skupiłem się głównie na tobie w pierwszych zdaniach. Mój błąd. Mam nadzieję że mi go wybaczysz.

No i pozdrowienia dla suportu który toleruje grę na botach pomimo tego że zostały dostarczone na to twarde dowody. Temat został odrazu zamknięty... przykro się na to patrzy że na to wszystko pozwalacie..

Jest tego więcej,

To my jesteśmy największym wygranymi tego świata ❤. Mając jeden człon ... walczymy przeciwko 4 plemionom złożonym z kilku członów. Miśki Mając 2 człony... W ciągu dnia wczorajszego mają już 5... przypadek? Nie sadze a i przepraszam, plemię obrzeża też należą do nich to kolejny 6 człon. zawsze dodatkowa siła by móc bardziej nas zaatakować a potem przejąć wioski " współplemiońców"


Pamiętajcie o zamykaniu składów i wybierzcie mądrze czy chcecie grac pod rozbiorke i pod dyktando już dawno zaklepanych miejsc u miśków ❤ ( prześledźcie sobie akta i historie plemion a sami zauważycie)


Pozdrawiam was mordeczki ❤
a widziałeś kiedyś antyklina wpierdzielonego w tą samą milisekunde co gruby? Nie raz mi się udało. Nie trzeba botów do takiego dogrywania. Czysty skill
 
Ostatnia edycja:

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
Oczywiście że widziałem. Ale nie był to częsty widok Lecz bardzo sporadyczny. Dogrywanie na na 999 jak i 000 także było nie częstym.widokiem.

To się nazywa przypadek, nie skill.
 

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
498
Oczywiście że widziałem. Ale nie był to częsty widok Lecz bardzo sporadyczny. Dogrywanie na na 999 jak i 000 także było nie częstym.widokiem.

To się nazywa przypadek, nie skill.
U ciebie to przypadek bo widujesz sporadycznie, u nas to skill. Tutaj się nie liczy na farta. Dlatego jest taka wielka różnica między nami i dlatego siedzisz w tych kreskach pod stołem a nie w innym plemieniu na piedestale ;)
 

...Ariana...

Miecznik
Wynik reakcji
80
wielka różnica między nami i dlatego siedzisz w tych kreskach pod stołem a nie w innym plemieniu na piedestale ;)
Trochę pokory by się przydało? Tym bardziej, że pod tym stołem w tym Plemieniu lepiej niż na piedestale w innym... O suchym chlebie, ale z Nimi niż z wami przy suto zastawionym stole...
 

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
U ciebie to przypadek bo widujesz sporadycznie, u nas to skill. Tutaj się nie liczy na farta. Dlatego jest taka wielka różnica między nami i dlatego siedzisz w tych kreskach pod stołem a nie w innym plemieniu na piedestale ;)
Tak brnij w to dalej. Oszukuj samego siebie. Ty na piedestale nigdy nie stałeś i stać nie będziesz. Jesteś tylko podnóżkiem wykonującym rozkazy.


Angażujecie już kolejne plemiona do wojny by walczyły za was. Ile macie członów? 6? 7? Inne plemiona drwią z was że nie radzicie sobie z kreskami... Ach.. Tak zapomniałem macie wojnę z x-mas.
Ojej dupa się pali że werbujecie to namawiacie kolejnych do walki z kreskami? Byście mogli skupić się w walce z x-mas?. pięknie rozegrane.

Lepiej mieć kilku graczy w kreskach i przegrać z honorem ❤ w uczciwej walce niż grac z takimi fajtłapami jak wy... nic nie umiecie zrobić sami. Niektórzy wasi gracze... skończą jako darmy. Tylko i tak tego im nie powiecie. Widać jak dogrywaja. To prosi się o pomstę do nieba, ale czemu wy macie się z nimi dzielić wiedzą? Są tylko statystami. Zapewniają luki. W waszych szeregach bo według was wielkość ma znaczenie... a taki chuj.


Plemię zgr nawet gra lepiej od was. Chociaż i zdarzają się rodzinki, ale wielu z nich się uczy. No cóż. Brawa dla nich za walkę, ❤
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
86
Tak brnij w to dalej. Oszukuj samego siebie. Ty na piedestale nigdy nie stałeś i stać nie będziesz. Jesteś tylko podnóżkiem wykonującym rozkazy.


Angażujecie już kolejne plemiona do wojny by walczyły za was. Ile macie członów? 6? 7? Inne plemiona drwią z was że nie radzicie sobie z kreskami... Ach.. Tak zapomniałem macie wojnę z x-mas.
Ojej dupa się pali że werbujecie to namawiacie kolejnych do walki z kreskami? Byście mogli skupić się w walce z x-mas?. pięknie rozegrane.

Lepiej mieć kilku graczy w kreskach i przegrać z honorem ❤ w uczciwej walce niż grac z takimi fajtłapami jak wy... nic nie umiecie zrobić sami. Niektórzy wasi gracze... skończą jako darmy. Tylko i tak tego im nie powiecie. Widać jak dogrywaja. To prosi się o pomstę do nieba, ale czemu wy macie się z nimi dzielić wiedzą? Są tylko statystami. Zapewniają luki. W waszych szeregach bo według was wielkość ma znaczenie... a taki chuj.


Plemię zgr nawet gra lepiej od was. Chociaż i zdarzają się rodzinki, ale wielu z nich się uczy. No cóż. Brawa dla nich za walkę, ❤


Ej ale wiesz, że zgr to pachołki/podnóżek black i em? Póki co są im użyteczni to ich wykorzystują potem rozjadą
 
Ostatnia edycja:

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
802
Do góry