X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
czemu ukryty człon X-masów dostał tak srogo na dziurę?

zasty przestaliście brać czy krety się skończyły?
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
czemu ukryty człon X-masów dostał tak srogo na dziurę?

zasty przestaliście brać czy krety się skończyły?

Wstaw se w CV ,że po 3 miesiacach przelamaleś front z plemieniem gdzie gra 8 osób i ma mniej o 10k wsi niz Miśki i Black.Gratulacje jestes najlepszy tylko wiesz co ?to jedyny "sukces" Miśków będzie na św194, także wasz brak skilla jest niezłym pośmiewiskiem xD

Nawet twoi ludzie mają beke z twoich akcji xd
Messenger_creation_2a4af4e7-52f4-4602-acce-58e3b588114c.jpeg3.jpg2.jpg
 
Ostatnia edycja:

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Wstaw se w CV ,że po 3 miesiacach przelamaleś front z plemieniem gdzie gra 8 osób i ma mniej o 10k wsi niz Miśki i Black.Gratulacje jestes najlepszy tylko wiesz co ?to jedyny "sukces" Miśków będzie na św194, także wasz brak skilla jest niezłym pośmiewiskiem xD

Nawet twoi ludzie mają beke z twoich akcji xd
View attachment 57850View attachment 57849View attachment 57854
ale ty się chwalisz dalej, że jedyne co potrafiliście to przepchnąć ustawiony front?

przecież udowadniasz fakt posiadania dostępu do naszych komend i grup na facebooku.

dziwnym trafem jak Baciarka został rozebrany a twoje konto z messengera wyjebane to akcja na +110 w dwa dni

50C86112-5B0B-41AF-9E42-63BC40B04228.png
 
Wynik reakcji
22
Wstaw se w CV ,że po 3 miesiacach przelamaleś front z plemieniem gdzie gra 8 osób i ma mniej o 10k wsi niz Miśki i Black.Gratulacje jestes najlepszy tylko wiesz co ?to jedyny "sukces" Miśków będzie na św194, także wasz brak skilla jest niezłym pośmiewiskiem xD

Nawet twoi ludzie mają beke z twoich akcji xd
View attachment 57850View attachment 57849View attachment 57854
Super że upubliczniłeś prywatne wiadomości oraz wizerunki
Powiem ci że pobawimy się na żywo
Wiele ci nie zrobi się ale utrudni życie
Dla mnie zlecenie takiej sprawy praktykantowi to 5 sekund a lubuje się w tym , także fatalnie trafiłeś że akurat ja :)

191 a k.k. Poczytaj

A z czasem wyszło i mam teraz ogromną satysfakcję że po rozmowach. Tobą. Poleciłem zrobić ci siłowe rozebranie i skończyło się twoje rumakowanie na tym świecie
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Super że upubliczniłeś prywatne wiadomości oraz wizerunki
Powiem ci że pobawimy się na żywo
Wiele ci nie zrobi się ale utrudni życie
Dla mnie zlecenie takiej sprawy praktykantowi to 5 sekund a lubuje się w tym , także fatalnie trafiłeś że akurat ja :)

191 a k.k. Poczytaj

A z czasem wyszło i mam teraz ogromną satysfakcję że po rozmowach. Tobą. Poleciłem zrobić ci siłowe rozebranie i skończyło się twoje rumakowanie na tym świecie
XDDdd
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
panie prawnik, co pan z tymi spacjami i przecinkami
myślałem że mam ujebany monitor, a jednak to ciebie ponosi jakaś interpunkcyjna faza
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Super że upubliczniłeś prywatne wiadomości oraz wizerunki
Powiem ci że pobawimy się na żywo
Wiele ci nie zrobi się ale utrudni życie
Dla mnie zlecenie takiej sprawy praktykantowi to 5 sekund a lubuje się w tym , także fatalnie trafiłeś że akurat ja :)

191 a k.k. Poczytaj

A z czasem wyszło i mam teraz ogromną satysfakcję że po rozmowach. Tobą. Poleciłem zrobić ci siłowe rozebranie i skończyło się twoje rumakowanie na tym świecie
Oj no już nie płakusiaj,poprawiłem może nie powinnem racja.Zapomniałem edytować ,każdemu się zdarza :)
Na Mesku proszę mnie nie obrażać bo wszystko widzę :)
 
Wynik reakcji
22
Oj no już nie płakusiaj,poprawiłem może nie powinnem racja.Zapomniałem edytować ,każdemu się zdarza :)
Na Mesku proszę mnie nie obrażać bo wszystko widzę :)
Teraz to już fakt dokonany , temat zakończony , jak dostaniesz ślad mojej działaności pozwalam ci wkleić na forum nic nie widzisz na żadnym messengerze , i troszkę lecisz teraz w ciemno
 

...Ariana...

Miecznik
Wynik reakcji
80
ale ty się chwalisz dalej, że jedyne co potrafiliście to przepchnąć ustawiony front?

przecież udowadniasz fakt posiadania dostępu do naszych komend i grup na facebooku.

dziwnym trafem jak Baciarka został rozebrany a twoje konto z messengera wyjebane to akcja na +110 w dwa dni

View attachment 57856
- może bez jeżdżenia po ludziach m.in. Baciarce, który jako jeden z niewielu na tym świecie, nigdy ani jednym słowem czy czynem nie zdradził swojego plemienia, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością... przecież to wy go wzięliście do głównego i wy go wyrzuciliście, to miał się położyć i czekać aż go rozjedziecie? więc jeżdżenie po najbardziej niewinnym na tym świecie, bez ani jednego dowodu jest raczej słabe

- co innego taki Moto, który o człowieku którego nie zna wypowiada się w sposób totalnie z poziomu szamba, w sumie odeszłam ze 198, tylko dlatego, że obrzydza samo widzenie jego nicku, a odezwanie się nawet w sprawach plemiennych byłoby totalnie niemożliwe, bo widząc go, widzę tylko szambo, a szkoda życia - plemiona to tylko gra, ale plemiona to ludzie, a nie wygrana
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
- może bez jeżdżenia po ludziach m.in. Baciarce, który jako jeden z niewielu na tym świecie, nigdy ani jednym słowem czy czynem nie zdradził swojego plemienia, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością... przecież to wy go wzięliście do głównego i wy go wyrzuciliście, to miał się położyć i czekać aż go rozjedziecie? więc jeżdżenie po najbardziej niewinnym na tym świecie, bez ani jednego dowodu jest raczej słabe

- co innego taki Moto, który o człowieku którego nie zna wypowiada się w sposób totalnie z poziomu szamba, w sumie odeszłam ze 198, tylko dlatego, że obrzydza samo widzenie jego nicku, a odezwanie się nawet w sprawach plemiennych byłoby totalnie niemożliwe, bo widząc go, widzę tylko szambo, a szkoda życia - plemiona to tylko gra, ale plemiona to ludzie, a nie wygrana
laluna, co ty pierdolisz?
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Super że upubliczniłeś prywatne wiadomości oraz wizerunki
Powiem ci że pobawimy się na żywo
Wiele ci nie zrobi się ale utrudni życie
Dla mnie zlecenie takiej sprawy praktykantowi to 5 sekund a lubuje się w tym , także fatalnie trafiłeś że akurat ja :)

191 a k.k. Poczytaj

A z czasem wyszło i mam teraz ogromną satysfakcję że po rozmowach. Tobą. Poleciłem zrobić ci siłowe rozebranie i skończyło się twoje rumakowanie na tym świecie

Zgłoś się do Landosia aby Ci pomógł zbić ciśnienie.Dogadacie się bo on też wygląda na takiego jak Ty co lubi chłopców:)Bo na żywo to bawić się nie będę z tobą tak jakbyś chciał :)
 
Ostatnia edycja:

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Zgłoś się do Landosia aby Ci pomógł zbić ciśnienie.Dogadacie się bo on też wygląda na takiego jak Ty co lubi chłopców:)Bo na żywo to bawić się nie będę z tobą tak jakbyś chciał rudzielcu :)
ty masz dziury od mefedronu?

pierw przeprosiłeś i zamazałeś a teraz odpowiedziałeś drugi raz, wyzywając XD

weź leki bo Sentino się odpalił
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
ty masz dziury od mefedronu?

pierw przeprosiłeś i zamazałeś a teraz odpowiedziałeś drugi raz, wyzywając XD

weź leki bo Sentino się odpalił
Przeprosiłem ?tys jebnięty.Na tych screenach nawet nic nie widać na tych avkach bo są rozmazane.Śmieszny typek.
 
Do góry